Ugrás a kommentre

Daniel José Older: Race to Crashpoint Tower


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Remek híreket kaptam.

Moly.hu-n rákérdeztem a Kolibri kiadónál, hogy tervezik-e kiadni a többi THR regényt. 

 

Az a válasz érkezett az előbb, hogy hamarosan érkezik a következő rész, így hacsak nem ugranak a 2. fázisra, akkor a Race to Crashpoint Tower érkezik.

(Pontos dátum nincs, csak az után érdeklődtem, hogy tervezik-e egyáltalán folytatni.)

Egyik Rixon videót alatt kommentelt Földi Bence, ott elegyedtem vele beszédbe, és Ő is megerősítette, hogy jönni fog a folytatás, igaz már nem Ő fogja fordítani, de jön, úgyhogy a Te infód alapján is tényleg kezdem magam beleélni :D 

 

45 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem lennék meglepődve, ha inkább második fázisos lenne.

Földi Bence a Race to Crashpoint Towert mondta, hogy az jön, úgyhogy nem a második fázisba ugranak bele, ha minden jól megy.

Gondolom sikeres volt a Bátorságpróba, és viszik tovább a sort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Daniel José Older: Veszedelem a Valón

Sajnos ez a kötet közel sem volt olyan jó, mint az eddig olvasott Köztársaság Fénykora regények. Megbicsaklott egy kicsit a széria. Úgy érzem, ez az első csalódás. Nem lett olyan rossz, de a többi regényhez képest jóval gyengébb. És nem menti az sem a helyzetet, hogy ez egy gyerekregény. Justina Ireland tudott jó könyvet írni gyerekregény kategóriában is. Lásd A bátorság próbája című művét. A Veszedelem a Valón amolyan kalandkönyv érzetet keltett bennem. Mindenhol kellett történnie valaminek. Ami nem baj egy kisebbeket megcélzó kötetnél, de az eseményeket nagyon kapkodva mutatta be. Nem tudtam elmerülni Ram és Lula karaktereiben. Kár, mert érdekesek voltak, csak elég felületesen lettek bemutatva. Justina mennyivel jobban tudta kezelni Vernestrát és Imrit A bátorság próbájában. E mellett zavartak a hangutánzó szavak felesleges leírásai - néha úgy éreztem, mintha képregényt olvasnék - , illetve több helyen a poénok, vagy a párbeszédek kidolgozatlanok, furák, vagy épp idegesítőek voltak. A pozitívum. A csatajelenetek szép ábrázolásokat kaptak, a valói tragédiát is sikerült egész jól érzékeltetni. Ezek a dologok, valamint Lula és Ram karakterei tudtak szépíteni a végeredményen. Közepes, már egy kicsit előre félek az Éjféli horizonttól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.