Ugrás a kommentre

Star Wars: Crimson Reign


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Elkezdődött az új történet, a Crimson Reign. És wáó! Ez durva menet lesz. Szó szerint értem a durvát. Van egy újabb legenda karakter, aki átkerült a kánonba - bár őt azt hiszem már korábban visszahozták

Spoiler

megemlítették Xizor herceget

, de mindenképpen érdekes történések fognak működésbe lépni hamarosan.

 

A crossoverről: Bár elvileg mind a 4 fő széria a Crimson Reign néven fut majd - azt hiszem mindegyik Volume -ot így fogják majd kiadni - de az összeköttetés nagyon vékony jégen táncol: kvázi van a fő sztori, amit itt láthatunk Q'irával - micsoda dolgok vannak itt :yes: - míg a többi széria inkább csak érinti a Vörös Hajnalt - most azt mondanám, hogy a négy szériából a DV folyik bele igazán, a SW most egy ideig Luke körül fog forogni, a BH van még valamilyen szinten egy külön szállal bevonva, Aphra meg megint más úton megy. De érdekes lesz ez, most nagyon érdekessé kezd válni eme időszak. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
19 hours ago, Bence1997 said:

Itt elég a mini majd. A többi sorozat nem annyira megy bele ebbe. Vagyis inkább úgy fogalmaznák, hogy szabadabbak/függetlenebbek egymástól a szériák. :)

Köszi. Lassan végzek a War of the Bounty Hunters elolvasásával. Ott jó hosszú a történet. Ezután majd a Hidden Empire jön?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Köszi. Lassan végzek a War of the Bounty Hunters elolvasásával. Ott jó hosszú a történet. Ezután majd a Hidden Empire jön?

Jup. :) Nagyon kíváncsivá tettek, az első szám mindenesetre valami nagy dolgot jósol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Iqvi írta:

Érdekes amúgy, hogy Rennnek már Y.U 3-ban megvan a piros fénykardja. Ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy egy ősi Sithé lehetett? Vagy esetleg magának csinálta?:hmm:

 

Magának nehezen, mert hogy vörös legyen a penge ahhoz ki kell ugye véreztetni 1 kristályt. Szerintem ennyire nem voltak erősek az erőben. Meg a fénykardkészítés is inkább a jedik-sithek titka volt szerintem. Tippem inkább az, hogy úgy szerezte valahol, hiszen folyamatosan kutatták a galaxist.

 

Jó lenne róluk is valami képregény vagy akármi mert sokat nem tudunk róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , NorbiLordi said:

Meg a fénykardkészítés is inkább a jedik-sithek titka volt szerintem.

Nem teljesen. 

 

Spoiler

A Monster of Temple Peakben bemutatott Yallow Fellowshipnek is voltak fénykardjaik. Illetve a Test of Courageben említették, hogy az Éjnővérek használtak fénykard-ostorokat.

 

1 hour ago , NorbiLordi said:

Jó lenne róluk is valami képregény vagy akármi mert sokat nem tudunk róluk.

Egy hosszú ongoingot szívesen olvasnék róluk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem teljesen. 

 

  Spoiler elrejtése

A Monster of Temple Peakben bemutatott Yallow Fellowshipnek is voltak fénykardjaik. Illetve a Test of Courageben említették, hogy az Éjnővérek használtak fénykard-ostorokat.

Szerintem simán rátehette kezét egy fénykardra az útjai során. Máskor is előfordult, hogy fénykarddal szaladgáltak, pedig nem voltak Erőhasználók, pl. Kreel őrmester, a SCAR osztag vezetője. :)

 

14 perccel korábban, Iqvi írta:

Egy hosszú ongoingot szívesen olvasnék róluk. 

Ááá minek az, kell egy N+1. Vader sorozat is, hiszen jön a Kenobi. :evil:

 

Amúgy szerintem inkább egy miniszéria lenne kecsegtető a számukra, nem hiszem, hogy olyan érdekes karakter lenne mindegyik, hogy több számon keresztül nézzük őket. Marchion Ro is kapott egy kétrészes eredettörténetet és Kylo is egy négyrészessel lett gazdagabb. Sokszor a kevesebb több, szerintem a Ren lovagokról is elmondható ez.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Na ez! Remélem benne lesznek a magyar kötetben ezek az alter borítók!:D Azt amúgy nem lehet megoldani @Darth Revan9, hogy bizonyos képregények esetleg alternatív borítóval jelenjenek meg?

Sajnos nem. Követni kell az eredeti gyűjteményes kiadást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második szám is ütött, a Bounty Hunters fő történetszálára mindenképpen hatott ez a szám, úgy gondolom, hogy ott megkaphatjuk ennek a másik oldalát. Viszont érdekes Charles terve: mit takarhat az "After the Fall"? Ezt már a High Republic - Eye of the Storm első számában is használta. :hmm:

 

És úgy néz ki, hogy a következő két szám két külön csoporttal fog foglalkozni - ez a szám Ochi és Deathstick kettősét helyezte előtérbe - és gondolom az utolsóban derül ki, hogy mi is lehet az igazi cél Qi'rának. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 hours ago, Bence1997 said:

After the Fall"? Ezt már a High Republic - Eye of the Storm első számában is használta. :hmm:

 

Spoiler

De ott ez az eriami, ha jól emlékszem ez Marchion fajának a neve, civilizáció bukására utalt ha jól vettem ki. Itt ebben a korszakban simán utalhatnak ezzel a kifejezéssel a Vörös Hajnal és a Birodalom bukására is. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:
  Spoiler elrejtése

De ott ez az eriami, ha jól emlékszem ez Marchion fajának a neve, civilizáció bukására utalt ha jól vettem ki. Itt ebben a korszakban simán utalhatnak ezzel a kifejezéssel a Vörös Hajnal és a Birodalom bukására is. 

 

Spoiler

Charles írja mind a kettőt, ezért gondolkodtam el. :P Amúgy elképzelhető, mindenképpen érdekes lesz majd a folytatás,

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Bence1997 said:
  Reveal hidden contents

 

Spoiler

Az lehet hogy valahogy össze akarja kötni a Qi'ra trilógiát az Eye of the Stormmal, de szerintem a Fall mind a két képregény esetében mást jelenthet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Most olvasom a mini harmadik számát, és van benn egy nagyon érdekes holocron, ami kicsit emlékeztet engem a Kazerat eszközre. Nem tudom mennyire emlékeztek még az utóbbira, a 2017-es Poe Dameronban szerepelt. Szerintetek lehet az, hogy Soule itt mutatja be az eszközt? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Korábban én is elolvastam. Szép volt a mini, bár inkább csak felvezetése volt a Hidden Empire c. történetnek, amit majd ősszel kapunk meg.

 

Érdekesség, hogy a WotBH után mintha azt mondták volna egymásnak az írók, hogy oké, én balra megyek, te menjél jobbra, a harmadik ember meg előre ment. Gondolom az se segített ennek az egésznek, hogy vannak kihagyások a képregényeknél - fő széria kihagyott idén egy hónapot, Aphra is áprilisban ha jól emlékszem nem jelent meg, stb - viszont annyira kötődési pontok aligha vannak. Csak annyi, hogy kb. mindenki a Vörös Hajnalnak dolgozik. Ami talán szorosan követi a történetet, az a Bounty Hunters és talán még ide venném a Vadert is, bár annál a sorozatnál érzésem szerint az Exegolos történet óta nem tudnak mit csinálni, Ochi egy komikus karakter, aki mellesleg rohadtul nem vicces. Na de nem OFFolok inkább, az legyen majd az adott topikban.

 

Remélem a Hidden Empire felpörgeti a szekeret, mert eddig csak so-so az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 2 héttel később...

A negyedik számban a Ren Lovagjai megtámadják Vader erődjét. Amikor behatolnak újra előkerül Momin maszkja. Ezt viszont nem értem, mivel

Spoiler

a Landoban Palpatine yachtján maradt, ami elpusztult.

A wookie azt írja, hogy a sisak szellem, vagy lélek. Hogy lehet egy sisak szellem, vagy lélek?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.