Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ja és Rita továbbra is gyönyörű, de idegesítő. :D
Julie Benz. :D:D:D Oda vagyok érte (már majdnem annyira, mint kis koromban Demi Moore ért ;) ). Egyébként nem idegesítő, csak egy szerető család anya. :) Neki én is küldenék sok ezres csokrot. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noveber 12-én jön zöld színbe a House 4. évad :D

Lassan összejön már a szivárvány a House dobozokból ;)

 

(egy jelenet anatómiája a buszbaleset lesz, ha valaki azért izgulna, hogy valyon melyik jelenet is lehet az :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(egy jelenet anatómiája a buszbaleset lesz, ha valaki azért izgulna, hogy valyon melyik jelenet is lehet az ;) )

A Valyon tuti nem izgul ezen (:D), mert nem mostanában lesz neki meg (sajna még a 3.-at sem tudtam megvenni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Ez mát valamivel jobb volt, bár még mindig kevés...

A kislány láthatatlanná és teleportálni is tud? :D

Sylar és T-Bag 1 csapatban, kezd nagyon érdekessé válni :D Csak Claire-t szüntetnék már meg, nagyon idegesítő az ő szála...

Szegény Hirot sajnálom, remélem rendbe jön, mert akkor még 1 kedvenccel kevesebb lenne (Adam volt az egyik, Sylar a 3.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet értek. Nagyon jól áll neki ez a szerep. :D
Nemsoká a Testvérbosszú második részéből az is kiderül hogy az FBI ügynökösség hogy áll neki. Ahogy a film trélerjéből meg tudtam állapítani a pisztoly nem éppen a kezébe való. Amúgy ha nem írnák ki a nevét akkor fel se ismertem volna. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemsoká a Testvérbosszú második részéből az is kiderül hogy az FBI ügynökösség hogy áll neki. Ahogy a film trélerjéből meg tudtam állapítani a pisztoly nem éppen a kezébe való. Amúgy ha nem írnák ki a nevét akkor fel se ismertem volna. :D
Azt a filmet nem ismerem. Ugyan nem az a tipikus álomnő, de nagyon kellemes megjelenése van :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na most mondjam v mutassam? :D

Na jó, ízlés kérdése, hogy kinek mi a szép :D De azt tartom, hogy nyak alatt jó csaj, de fölött az arca olyan semmitmondó, és semmi szépet nem találok rajta :D Ha szembe jönne velem, egy perc múlva már nem is emlékeznék rá :P De hát ez szubjektív :P

 

Nem volt rossz a múlt heti Dexter, igaz, annyira nem is tudott most lekötni. De amint néztem az epizód végén lévő ajánlót, az e heti azért már "durvább" lesz.

Mindjárt nézem mindkét részt. Szerintem nézz utána ismert helyen a 3. rész feliratának, van már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a filmet nem ismerem.
Még én se nagyon mert október végén lesz a mozikban. A Filmek topeszban már kampányoltam neki meg az elődjének ami "The Boondock Saints" címen került be az angolajkú köztudatba. Nekem nagyon bejön az a film. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, ízlés kérdése, hogy kinek mi a szép :D De azt tartom, hogy nyak alatt jó csaj, de fölött az arca olyan semmitmondó, és semmi szépet nem találok rajta :D Ha szembe jönne velem, egy perc múlva már nem is emlékeznék rá :D De hát ez szubjektív :P
A fiúknak kell, hogy tetszen. :P

 

 

Mindjárt nézem mindkét részt. Szerintem nézz utána ismert helyen a 3. rész feliratának, van már.
Hol található az új rész felirata?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, ízlés kérdése, hogy kinek mi a szép :D De azt tartom, hogy nyak alatt jó csaj, de fölött az arca olyan semmitmondó, és semmi szépet nem találok rajta :D Ha szembe jönne velem, egy perc múlva már nem is emlékeznék rá :P De hát ez szubjektív :P

Nem tudom, ki ez a csaj, de ilyen tutajos szemek láttán nem mondanám azt az arcára, hogy semmitmondó. Persze, mint írtad, szubjektív :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki ez a csaj, de ilyen tutajos szemek láttán nem mondanám azt az arcára, hogy semmitmondó. Persze, mint írtad, szubjektív :P

 

Izé, biztosan szemeket akartál mondani? :D :D :D

 

(ez az arc nekem sem jön be. Nem csúnya, nem, de bennem sem hagyna emléket, ha látnám. )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, jó volt. :) Dexternek nem könnyű ez a közösségi élet, ebben sokban hasonlítunk :D

Hatalmas volt A csajának a hozzáállása, bár lehet, hogy félúton a kis sebesség melletti autóbólkiszállást idéztem volna elő nála, bármennyire is csinos a drága :D

Debra ellenben nem jó nő. De a szeme az szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Debra ellenben nem jó nő. De a szeme az szép :)
Nekem jobban bejön, főleg amilyen szövegeket szokott nyomatni. :)

 

Én arra vagyok a legkíváncsibb hogy mit fognak az elkövetkező évadokban ezek csinálni. Mármint az ötödik évadot már régóta berendelték, és szerintem lesz itt hatodik is.

Első évad - Dexter bemutatása és a Jeges, második évad - Dexter után való nyomozás, harmadik évad - gyilkostárs és a bőrös pali, negyedik évad - házasélet és Trinity. Ezek voltak ez eddig témák. Jövőre mit találnak vajon ki? Lebukik az egyik ismerőse előtt? Bár ez eléggé cápaugrásnak hangzana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a szövege nem tetszik, de úgy magában a csaj alakja se. Pedig láttam őt egy másik filmben, ott érdekes, egész jól mutatott. :)

 

Szerintem nem kéne újabbnál-újabb évadokkal erőltetni Dextert. Ki fog fulladni, mint House. Ott pl már semmi újat nem tudok felfedezni az ötödik évadban. :S Oks, vannak érdekes sztorisorozatok, lásd Csillagkapu, melynek műfajában el lehet nézni kismilliónyi epizódott.

No mindegy, majd meglátjuk mi lesz még a negyedik évad végén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Végre egy amolyan old-house rész volt megint. Remélem ilyen marad és most láttuk utoljára 13-ast is. Valahogy se Taub, se 13-as nem jött be nekem, csak Kutner egy kicsit a bohóckodásaival. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.