Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az összes eddigi közül. :D

 

Baromi jó ez az évad, ha ez így marad akkor az eddigi legerősebb lesz.

Bár még nem láttam az új részt, de nekem is az a véleményem, hogy remek az évad! A legjobb gonoszt itt láthatjuk, vajon Dexi őt is levadássza majd? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter....jézusom. :D Hatalmas irtás lesz itt.

 

Spoiler:

Vajon ki lőhetett rájuk? Nem hinném, hogy csak egy snassz rabló volt és azt se, hogy a hármas. Ja és szerintem egyikük se hal meg. Még... :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak ma nézem, de látom, hogy nem fog menni, mert a feliratot nem tudom leszedni, mint írtam. Nem rakná fel valaki valahova, ahonnan le tudom tölteni? :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Én Lundy visszakerülése óta arra vártam hogy mikor kerül esik Trinity áldozatául, de így? Bár ha ő lett volna akkor mutatták volna az arcát és ő biztos hogy nem pisztolyt használt volna.

Szerintem csak Deb marad életben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ma House

Erről jutott eszembe, hogy ugye írtam, hogy Donáthoz hasonlóan én is elölről kezdtem a sorozatot. Az első részben House, Cameron és Wilson tök furcsa volt. House a sok hajjal, Cameron meg Wilson meg soványkábbak voltak (Cameron haja ráadásul még más színű is volt, ami sokkal jobban állt neki... rájöttem, hogy nekem azóta nem jön be ez a csaj, amióta beszőkült).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Ebbe se sok minden történt, de örülök, hogy Sylar kezd visszajönni, már csak Matt-el kéne találkoznia :(

Kezdem Maul nagyúr karakterét is megkedvelni nevettem a Sylarral való összecsapásukkor :(

Szegény Hiro... remélem rendbe jön, bár azt hallottam nemsokára

 

 

elhagyja egy férfi főszereplő a sorozatot, egy olyan valaki aki a kezdetektől benne van

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

 

Spoiler:

Tényleg nagyon jó rész volt és a köv rész bemutatója alapján az még talán űberelni is fogja.

Nagyon össze van rakva a történet. Sztem Lundy meghal...Deb életben marad, de Dex bepöccen elkezdi levadászni a Hármast és utána már csak az lenne a szebb ha ő is rájönne h kicsoda Dex. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szőke hajjal nekem sem jön be Cameron és a pilot tényleg elüt a többi résztől :(
Nekem is jobban tetszett az első évados Cameron, de nem csak kinézetre. Régebben olyan szégyenlős volt és érdekes volt House iránti szerelme is, azóta az újsbb évadokban nagyobb egója lett mint Foreman-nek (ami nagy szó).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Nekem van egy olyan sejtésem, hogy Lundy Dexter után is szimatol :(

 

Dexter

 

 

Ez érdekes de miből gondolod? Egyébként úgy tűnik ezután már csak az ibolyát szimatolja, alulról. :(

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Ez érdekes de miből gondolod? Egyébként úgy tűnik ezután már csak az ibolyát szimatolja, alulról. :(

 

 

A hármas gyilkos személyét igen jól gyanítja. Aki meg nem veszi észre Dexter furcsa viselkedését az meg nem profi :( Lundy pedig annak tűnik.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási volt a Dexter

Spoiler:

Remélem, nem nyírták ki Lundyt, mert végük a sorozatkészítőknek :( Szerintem ezután Dex beindul a Hármasra, most úgyis ki van elégítve a sötét útitárs egy időre, jó kihívás volt a nő, ezek után kell egy nagyobb hal :( Azért érdekes, hogy Dex a sztori eleje óta hogy kezd el egymás után ragaszkodni azokhoz, akik végül is körülveszik. Először jöbb Debra, most meg a család holtomiglan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási volt a Dexter

 

 

Remélem, nem nyírták ki Lundyt, mert végük a sorozatkészítőknek :( Szerintem ezután Dex beindul a Hármasra, most úgyis ki van elégítve a sötét útitárs egy időre, jó kihívás volt a nő, ezek után kell egy nagyobb hal :( Azért érdekes, hogy Dex a sztori eleje óta hogy kezd el egymás után ragaszkodni azokhoz, akik végül is körülveszik. Először jöbb Debra, most meg a család holtomiglan.

 

Dexter

 

 

Az a morbid, hogy akkor tudatosult benne a családja iránti ragaszkodása, amikor épp ölni készült. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Na ne, Hiro olyan jó volt benne. Ő az egyik, aki feltétlen kell bele. És mi van, ha Nathant nem látjuk többé?

Egyébként jó rész volt, nekem nagyon bejövős ez a legyünk jók Sylar :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.