Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dex!

Atyám mekkora rész volt. Talán eddig ebben voltak a legnagyobb dumák.

Spoiler:

Az egész rész iszonyú jól össze volt rakva. A Trinity szál is őrjítő volt, nagyon izgi. De annyira biztos voltam benne, hogy a fotós csávó nem gyilkos. Uhh szegény Dex. Elnézve a köv rész bemutatóját, hát nem tudom mi lesz itt ebből. De mindenesetre egyik legjobb rész volt ez, feel good is meg minden. Csomót lehetne belőle idézni, annyi jó szöveg volt benne. Na jó innentől már csak magamat ismételném. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter: valóban remek rész volt, sok szuper dumával és történésekkel :D

Spoiler:

Sejtettem, hogy azzal a nagy tengerészes világbéke hangulattal tuti nem lesz vége a résznek, erre jött, hogy ártatlant ölt meg. Egyszer annak is el kellett következnie, hogy Dex melléfog, és mégsem gyilkost öl meg. Kapkodott Dexikénk, ezért nyúlt mellé. Jó lesz, ha tényleg helyre rakja valahogy a családot, hogy normálisan legyen ideje az áldozatról meggyőződni. Azért az érdekes, hogy az előző évadban volt egy tanítványa, most pedig van egy mestere :D Vajon Debra tényleg leállt? Szerintem nem, tökre nincs értelme, folytatás lesz ebből még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosabban?

 

Dexter

Spoiler:

Eddig az volt az alapja a karakternek, hogy bűnösöket ölt. Én nagyrészt ezért is szerettem. De most... Én még reménykedek, hogy mégse az a pali volt a gyilkos. Ő csak kivitte a hullákat az aligátorokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Az is elképzelhető, de szerintem nem. Ahhoz túlzottan is tagadott a fotós. Igazából én vártam, hogy mikor fog Dex tévedni, és egy ártatlant megölni. Jó kis lelki izé lesz ebből még. Szerintem kell egy ilyen is, Dexter mindig változott a körülményektől, most ez lesz rá hatással. A végén még jó útra tér, mert félni fog, hogy esetleg egy ártatlant öl meg, így ér véget a sorozat :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nem volt rossz rész, főleg Matt nem volt az. Szerintem nem hal meg. Hehe, tudtam, hogy Nathan csönget be Peterhez :D Jó volt végre őt megint látni. A többi elmegy kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nem, nem fog meghalni. Nathan távozik a sorozatból, de remélem azért, mert Matt eljut Nathanhöz :P

T-bag karaktere kicsit furcsa nekem. Vajon mi lehet a célja az egésszel? :D

Valamint még az előző részhez: Hiro miért nem megy vissza Charlie elrablása előtti 1 percre és menti meg? :D Akkor nem rabolná el T-bag :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Tényleg, Hiro visszamehetne a rablás elé. T-bag már úgysem tud többet az idővel variálni, mert az ő időutazója meghalt. Szerintem is az lesz végül, hogy Matt találkozik Nathannal, és Sylar visszajut a saját testébe, Nathannek meg annyi. Viszont utána Mattnek marhára vigyáznia kell, hogy ki ne nyírja Sylar azért, amiket művelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cikk egy baromság. A 2,5 milliós nézettség rekordot döntött a SyFy-on, hogyan lenne már csalódás? Az 1.6-os nézettség meg még mindig sokkal jobb, mint amilyet az SGA 4-5. évada bármikor is produkált. Ne az SG-ről tájékozódjál már, amikor regelve vagy az abydos gate-re, ami egy hangyányit talán jobb hírforrás (vagy olvasd az SFportalt, ahol meg én vagyok a hírforrás a témában)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rock Band :lol:

Hatalmas lehet, haveromnak úgy tudom már megvan az egész cucc, Karácsonykor mehetünk mi is így ökörködni, mint a részben a srácok :D

 

Ma megvettem a Dr. House 4. évadot. Kicsit sovánka meg el van baszva a doboza de jó, örülök neki :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, benne van és Cartmannek nagyon nem tetszik hogy ellopták az ötletét :D

Itt van angolul:

Spoiler:

Oh God dammit! Son-of-a-bitch-idea stealing assholes! You sons a bitches! Dances With Smurfs was my idea! My idea! You can't just take Dances With Smurfs and call it something else!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Jó volt :D Megint lehetett röhögni rajtuk, de a főszál is előre mozdult.

A kedvencem az elején lévő sok Dean-féle kocsi volt :D Persze a többi marhaság is megállta a helyét.

 

űA következő rész már igazi odabaszós lesz :P Luci, Jo, Meg, Bobby :P

 

És most következzék 2009 utolsó SupNat részének előzetese, ez a rész mindent vinni fog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.