Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legújabb South Park epizódban Avatar a téma, érdemes majd megnézni!

 

Jaja, úgy állítják, mintha James Cameron ellopta volna Cartman ötletét (Törpökkel táncoló). :P

Spoiler:

És rohadtul jó párhuzamot hoztak a törpök és a na'vik között (törpbogyó-pandorai szikla cuccos, Cartman beépülése, Cartman-Törpilla szerleme)!
:P Jó kis rész volt.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap totál elfelejtettem, hogy FF is lesz :) De amint látom, nincs felirat, így mindenképpen marad holnapra.

Öcsémnek SGU, húgomnak Niptuck megkésve, szóval zűrös egy reggel ez a szombat :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, kudar közben találtam egy 1 perces kis részletet :D

 

Még sajna nem tudtam megnézni a mostani részt sem, talán ma sem, és vasárnapra marad, te olvastam a tartalmát a köv résznek és jajj... :D És gondolom utána jóóó nagy szünet jön amitől a falra mászunk majd... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Szegény House :) Lucasra már számítani lehetet, erre a részre írták a visszajövetelét :D

Jó kis rész volt, a vége pedig már ideje volt. Van egy olyan érzésem, hogy Cameron elhagyja ezért Chase-t...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt be kell hogy rakjam, mert én sírva röhögtem rajta. :) Szóval SGU ügyben az egyik kommentelő ezt írja:

 

"A 9. rész promója alapján megint a nézők által leginkább kedvelt dolgot vetik be méghozzá a ki-kivel-kavar-és-mennyit bombát. Ez egy Sci-Fi alapokra fektetett katonai filmnél igen csak jó dolog. Várom már hogy kiderüljön, Telford megcsalja "Tildával" Youngot, miközben Camile valójában Leszbikus és Chloe-val akar kavarni, de Chloe-nak nem jönnek be a nők ezért jobban ráhajt Scott-ra, miközben tudja hogy Eli van belehabarodva. Pf... ez így leírva szörnyűbb mint gondoltam :-D

Ilyen hol volt eddig az SG-ben? Volt egy-két rész mikor Jack és Sam szeret-de-a-feljebbvalóval-nem-lehet kazettát tették be, de ennyire nem volt súlyos. Ez kb ilyen lenne SG-1-ben: Sam megcsalja Jack-et Daniel-el, mert tudja hogy szereti és féltékennyé akarja tenni. Közben Hammond tábornokról kiderül hogy meleg és Walter Örmesterrel szeretne lenni, de Walter bele van bolondulva Dr. Fraiser-be, holott vár rá otthon a felesége és három gyereke.... "

 

 

Csak nehogy reáció legyen végül benne. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azoknak, akik egy kicsit is szeretik az animékat (sci-fi irányultásguakat), ajánlom a Halo: Waypoint-ot! Az első rész már kijött, The Babysitter címmel. Nekem tetszett, indulásnak nem rossz... várom a következő részt, ami 21.én jön.

Megnéztem, tényleg nagyon jó! Hu ezt élvezni fogom, már érzem :) Viszont az imdb-n azt írják 2010-ben jött volna ki csak, meg más helyeken is ezt olvastam, na ez érdekes.

Űrhajók, felszerelések, és azok a batár űrlények is jól mutattak, viszont..

 

Spoiler:

Mi célból látogatják ezeket a bolygókat, és most kik ellen harcoltak? Felvilágosítanál, annyira nem ismerem még a Halo univerzumot. Illetve nem gondoltam volna, hogy a főnök egy nőszemély. Nem tudták, azért vágtak meglepett arcot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

OMG de jó rész volt. Nagyon bejött. Ilyennek kell lennie egy SG résznek. Dark, halálos, de mégis okos!

Nagyon szépen fel volt építve a rész, és bár sejtettem, hogy ez lesz a vége, egy cseppet se csalódtam.

Remélem sok ilyen lesz még, most gyorsan meg is nézem a köv rész bemutatóját. :oops:

 

Edit: hát úgy látom ez lesz a sori mélypontja. Akkor belefér, ha utána jönnek már a rendes részek. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, tényleg nagyon jó! Hu ezt élvezni fogom, már érzem :oops: Viszont az imdb-n azt írják 2010-ben jött volna ki csak, meg más helyeken is ezt olvastam, na ez érdekes.

Űrhajók, felszerelések, és azok a batár űrlények is jól mutattak, viszont..

 

 

Mi célból látogatják ezeket a bolygókat, és most kik ellen harcoltak? Felvilágosítanál, annyira nem ismerem még a Halo univerzumot. Illetve nem gondoltam volna, hogy a főnök egy nőszemély. Nem tudták, azért vágtak meglepett arcot?

 

Örülök, hogy tetszett! :) Na, akkor íme egy kis magyarázat. Egy kicsit bonyolult ez az univerzum, de hamar rabjává lehet válni. :) Amúgy félig-meddig igaz, hogy 2010-ben jelenik meg, de most eleinte Xbox-Liveon mutatják be, majd jövő év februárjától megjelenik DVD-n és Blu-Rayen is.

 

 

Az emberiség ellenségének a Covenantnak az egyik vezető alakját akarták kinyírni a Prófétát (ez csak egy cím, ha jól tudom, nem csak egy van). Több okból is. Ő a felelős azért, hogy az emberiséget betámadták, hisz több kolóniát is elpusztítottak. A bolygót, pedig csak azért látogatták meg, mert ott tűnt fel a vezető.

A csaj egy Spartan. A spartanok génmanipulált harcosok, ezért nem félnek, és ezért is olyan nagydarabok. Igaz vannak közöttük nők, de ritkaság számban vannak, talán ezért lepődtek meg annyira. Az igazat megvallva én is meglepődtem. :) A többi harcos, ODST-s arc volt. Ők ilyen szuperkommandós menőarcok, akiket azokban a kis kapszulákban dobálnak le az űrből egyenesen a csata közepébe.

Amúgy a sorozat még jóval a játék első része előtt játszódik. Valószínűleg, azért, hogy bemutassák a nagy háború kezdetét.

 

 

 

Egy kis előtörténet, hogy még jobban megértsd, a wikipédiáról másoltam be:

 

A Halo története a Bungie Studios által kreált speciális világban játszódik. A túlnépesedett Föld, és a fénynél gyorsabban való utazás felfedezése lehetővé tette más bolygók kolonizálását az emberiség számára. A kulcspont a Reach bolygó, egy interszatelláris kikötő, amely az új űrhajók építésért felelős, és a tudományos, és katonai műveletek központja. Egy titkos katonai projekt, A SPARTAN, is itt lett felállítva, amelynek célja biológiai úton tervezett szuperkatonák létrehozása. 32 évvel a történet kezdete előtt, a technológiailag fejlett fajok szövetsége, a Covenant támadást indított az emberi kolóniák ellen. Az emberiséget az isteneik megsértésének kiáltották ki, ezért szent háborút indítottak az emberiség ellen. A United Nations Space Command szervezete vereségek sorozatát tapasztalta. Bár a SPARTAN-II projekt katonái hatásosan küzdöttek a Covenant ellen, képtelenek voltak megfordítani a háború állását.

 

Hogy felkészüljenek egy misszióra, amely a Covenant anyabolygójának a felfedezését tűzte ki, (azáltal, hogy a katonák megszállnak egy ellenséges űrhajót) az összes szuperkatonát visszahívták a Reach bolygóra. Két nappal a tervezett akció előtt a Covenant elpusztította a kolóniát. A csatát túlélő Pillar of Autumn nevű csillaghajó végrehajtott egy véletlenszerű ugrást az űrben, remélve, hogy sikerül elcsalnia az ellenséget a Földtől.

 

A címbéli Halo egy hatalmas gyűrű alakú mesterséges létesítmény/bolygó. Átmérője tízezer kilométer, és egy Lagrange-pont-ban helyezkedik el a bolygó, és a holdja között. A Halo forgásából adódó centrifugális erő biztosítja a gravitációt a felszínen.

- valószínűleg ezt a történetet fogja elmesélni a Halo film, amelyet Eric Nylund Fall of the Reach c. könyve alapján készítenek (jó kis könyv, ajánlom kiolvastam). Bár sajnos nem sokat tudni a filmről. Még a nyáron volt egy hír, hogy Spielberg a szárnyai alá venné a filmet, mert nagyon tetszett neki a forgatókönyv.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ott van, de gondolom már megtaláltad :oops:

Hmm.. elég érdekes a dolog, mert a friss hsz-ok között köszöngetnek valakinek egy feliratot, csak éppen a felirat hiányzik, lehet, hogy törölték. Csak olyat találok, ami 12-én került fel. Na mindegy, megnézem azzal, egyelőre nincs más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem készítenek hozzá egy feliratot, illetve hamarosan DVD-n is megjelenik az összes rész :)

 

Hát ha lesz valami felirat, ahol legalább már nem kell az időzítéssel bajlódnom, akár bele is foghatok.

 

Köszi barnez a tájékoztatót, hasznos volt :):oops:

 

Szívesen! A következő részben...

 

Spoiler:

...pedig időben még hátrébb mehetünk, hiszen a Covenant alapítása lesz a téma. Na akkor ez jó lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos SupNat:

Állati jó rész volt. Halálba röhögtem magam. Talán még kicsit jobban is tetszett, mint az előző. Lehet kövezni.:)

Annyira bírom ezt a sorozatot, és annyira jó ez az évad, hogy azt remélem Kripke kitalál valamit, hogy folytatni lehessen.

Bár ezt a több hetes kihagyást is nehezen fogom bírni.

És most megnézem a részleteket, amiket belinkeltél! :oops: Kicsit megőrjítem magam vele... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Nem is tudtam, hogy Lucas visszatér a sorozatba, nekem elég döbbenetes volt a megjelenése. Cameron meg nem kicsit szegné meg a szavát, ha most kapásból elhagyná Chase-t.

 

 

FF megint jó volt

 

Vajon Simon ki tud majd bújni valahogy az alól, hogy bevallják, mit műveltek? Szerintem valamiképp csak megoldja.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Hát ezért nem olvasok spoilereket! Hála a jó égnek, hogy nem hallottam előre, hogy Lucas visszatér: így hatalmas ütött. Csak sajnálni tudom azokat, akik ezt előre lelövik maguknak...

 

Szóval Lucas... sajnáltam House-t, de ez benne van a pakliban. Mondjuk csak 80%-ban értettem a részt, mert angol feliratot találtam csak hozzá.

 

Örülök, hogy Chase végül megnyílt, de ez a házasságába fog kerülni... nesze neked ötödik évad végi "biztosnak kell lennünk benne". Ááá... durva nagyon. House Wilsonnal telt hősiessége nekem nagyon bejött. Ahogy kifektette Wilsont, azon meg fogtam a hasam a nevetéstől. Wilson győzködi House-t, hogy hogyan szerezze meg Cuddy-t és aztán:

 

"... Mégis csak jobb lesz neki nélküled..."

"A szavaid néha a szívembe marnak, tudod." :oops:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.