Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Karrde: 24

Spoiler:

én is nagyon bírom tonyt. nagyon ideges voltam mikor pont őt ölték meg és így gyalázatos módon, szal én nagyon örültem a visszatérésének! :lol: Akár jó, akár rossz. ;( :lol: Kíváncsi vagyok h fog tetszeni a 7. évad, mert egészen más, mint az előzőek. Megnézted az előtte lévő filmet is? a redemptiont?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, el is felejtkeztem a Heroes-ról. Mondjuk ráérek megnézni köv. rész csak január 4-én lesz :lol:

Nem néztem meg tegnap, mert nem volt időben felirat, de majd ma. Szóval mennek téli szünetre. Most már minden sorozat lassan leáll. Legalább lesz idő másra is :)

 

Kudar, 24

Spoiler:

Nem néztem meg a Redemptiont, mivel jobban kíváncsi voltam, mivel folytatódik a 7.évad. Majd ma pótolom :D Tony nálam egyik kedvenc, bár az első évadban még nem igazán volt az, csak később vált kedvenccé. Hiányoltam is, mikor nem szerepelt. Azt látom imdb-n, hogy elvileg a 8. évadban is szerepel egy rész erejéig :lol: No majd meglátom, hogy mi lesz. Szerintem jövő hét végéig a végére érek. Egyelőre kicsit tartok ettől az évadtól pont azért, mert más. De meglátjuk majd közben, hogy mennyire jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KKarrde: akkor fura lehetett úgy nézni az első részt a 7.ből hogy Jack ott van a

Spoiler:

bíróságon. :lol: De majd a redeptionból kiderül hogyan. Nagyon jó az a film is, bár persze csak felvezető az évadra. És ha nézed az SGUt, akkor meglepetés szereplő is lesz benne. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Jó rész volt. T-Bag karaktere mára már egy kedvencé lépett elő, annyira manipulatív :lol:

Szegény Sylart sajnáltam, Peter egy állat, hogy szögbelövővel esett neki :lol:

A végén lévő búcsúzás után pedig már lehet sejteni, hogy többé nem fog Nathan szerepelni, viszont az intés Sylartől a végén nagyon jó volt :)

Kár, hogy Hiro szálát nem mutatták, kíváncsi voltam mi lett vele...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Jó rész volt. T-Bag karaktere mára már egy kedvencé lépett elő, annyira manipulatív :lol:

Szegény Sylart sajnáltam, Peter egy állat, hogy szögbelövővel esett neki :)

A végén lévő búcsúzás után pedig már lehet sejteni, hogy többé nem fog Nathan szerepelni, viszont az intés Sylartől a végén nagyon jó volt :D

Kár, hogy Hiro szálát nem mutatták, kíváncsi voltam mi lett vele...

Felsugározta Scotty... :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, 24

Spoiler:

Sejtem, hogy van összefüggés a filmmel, mert az első részben emlegetnek egy Juma nevű fickót, akit mintha az imdb-n a filmnél láttam volna, stb. Bár nem biztos ez sem, talán csak memóriám csap be :P Nem olvastam utána tüzetesen, de gondoltam, ha megnézem, úgyis minden kiderül :) A bírósági ügy meg picit fura volt, de hát más évad is kezdődött már úgy, hogy nem volt tiszta, mi miért van, és később derültek ki az események :D Szóval nem is volt annyira meglepő :P De majd a filmet megnézem, és akkor megtudom, mi merre hogyan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután megnéztem a House-t is, csak elfelejtettem írni :P

Spoiler:

Tetszett ez a Wilsonra koncentrálós rész. Kedvelem Jimmyt :D

Cuddy pedig jó pofára fog esni, de hát megérdemli :P

 

Viszont Greg bácsi is elmegy téli szünetre Jan. 11-éig :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, 24

 

Tegnap végül a Redemption helyett két további részt néztem meg, és örömmel tapasztaltam, hogy helyreállt a rend :D

 

 

Heroes

 

Jó rész volt, bár én folyton vártam, hogy Hiro előkerül, és akkor majd Claire a nyakába ugrik, hogy végre egy ismerős ebben a cirkuszban :D Bár akkor tuti nem így dönt, bár szerintem hamar meggondolja majd, hogy itt akar-e maradni. Szegény Nathant valóban utoljára láthattuk, de hát ez van, jó karakter volt. Viszont a dög Sylar jobban hiányozna :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar 24

Spoiler:

Igaz, nem lehet kiszámítani, mikor kivel mi fog történni :D Ezért is jó, bár néha sajnálom, hogy a jók is hullanak, mint a legyek, nem csak a rosszak :D Azért a Redemptiont is megnézem legkésőbb a hétvégén :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GRR Martin Trónok harca filmsorozat

"Leforgattak a pilotot, most a post-production zajlik. Valoszinuleg jovo ev elso feleben dont az HBO, hogy berendeli-e az elso evadot vagy sem. Csak olyan kommentarokat meg ertekelseket lehet olvasni, hogy maga a berendeles eselyes."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Heroes

Spoiler:

Öööö...szóval.. nem is emlékszem már arra pontosan, mi lett utána, de valahogy megszűnt a gyíksága. A 3. évad második felében nyomozgatott az apja után, akiről kiderült, hogy a 60-as években egy amerikai táborban volt doki, ahol vizsgálták a különleges képességű embereket, főleg fiatalokat. Itt jött össze Angela Petrelli, Linderman, Charles Deveaux meg még valaki, akik később a Céget alapították és megfogadták, hogy vigyáznak a képességekre, stb. Az évad végén persze Petrelliék is ide tartanak. Végül Mohinder hazamegy Indiába, de ez már csak a mostani évadból derült ki. Tanítani fog, de aztán talál még az apja holmijai között pár régi filmtekercset, amin egy Samuel nevű földrengetős fickó születéséről lesz szó, amiért Mohinder visszajön az Államokba, a barátnője meg elhagyja, mivel Mohinder képtelen elszakadni a különleges képességű emberektől. Ez a Samuel nevű fickó megöli a filmtekercs miatt, de Hiro visszamegy az időben, hogy megmentse a tekercset, de akkor már Mohindert is megmenti, és hogy ne legyen útban, elraktározza egy elmegyógyós helyen. Kb. ennyi dióhéjban, bár így elég kusza a többi szál ismerete nélkül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen :)

Phobosszal kitartóak vagyunk a nézésben :D Bár úgy tűnik, már nem sokáig lesz. Anno még te ajánlottad a sorozatot, az első évad valóban remekül sikerült ;)

 

Hát igen, de jól is indult. :D Mondjuk én kevés sorozatot kaszálok el, de ez az volt. :o

 

Phobos: :D Most rávettem nagybátyámat is hogy kezdje el nézni, és már be is tolták az első évadot, néztem velük a feléig és az is annyira jó! :P Legyünk erősek!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váááá........ most a jó és a rossz küzd bennem, hogy rámenjek-e a linkre. ;)

 

Úristen, ez egy Ultra-Mega-Giga Spoiler a House-ból. Csak az nézze meg aki nem akarja, hogy az évad végén koppanjon és ugra-bugráljon az álla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Jó volt ez a rész is, csak elégé kiszámítható volt.

 

Spoiler:

Az "esküvői" jelenetnél pl már az elején leesett, hogy az egy temetési szertartás, ugyanis a japóknál a fehér az a gyász színe. Aztán itt volt a film végi jelenet is. Hemzseget a kliséktől. De a Hong Kongi szál jó volt és elégé ütős ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.