Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody... de még csak a The Final Season 1/3-ánál vagyunk... még hátra van 12 rész. Nyilvánvaló, hogy az első 6 részben nem fognak mindent megválaszolni.
Jó, nem is baj ez, csak már nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez elszomorító, mert már várnék valami magyarázatot, de még a szereplőket se izgatja, hogy mi, miért történik. Én tuti, hogy már rég térdkalácson lőttem volna valamelyik illetékes némi infóért. De eddig nem hogy felvilágosítás lenne, hanem mindinkább elhomályosítás. Következetesség, az hiányzik legfőképp.
Van ott következetesség, csak még nem látod át. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, örülök, hogy tetszik.

 

Oldie... nekem is van egy nagyon jó cimborám, de sem a LOST sem a Csillagkapu nem jön be neki, sőt.... filmek tekintetében nagyon sok dologban egy követ fújunk, de ezek egyszerűen nem nyerték el a tetszését. Van ilyen. :)

Én továbbra is azt mondom, hogy a LOST-nál nincs jobb. A Csillagkapu meg egyszerűen jó... és kész. Már nem is tudom hanyadszorra darálom végig az egészet. Most az Atlantisz 2. évadának végénél járok, Michael első felbukkanásánál.

 

Ja és Sheperd és Rodney forever! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a Castle címhez hű legyek...álmodj királylány... :P

:P

 

Castle 2/15: bájos és egyben szomorú rész volt, és mintha picit kevesebb lett volna a Castle-faktor, vagyis a Castle/Beckett sziporkázás :)

 

24 8/10: jó rész volt, de volt már jobb is az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2/15: bájos és egyben szomorú rész volt, és mintha picit kevesebb lett volna a Castle-faktor, vagyis a Castle/Beckett sziporkázás :)

Tényleg mintha kevesebb lett volna a Castle-Beckett heccelés, bár lehet, hogy csak a múltkori rész miatt tűnik így, ahol aztán poén poént követett. És ott volt ez a kissé szomorú felleg is. De a vége az aranyos volt.

Spoiler:

Ki fogad velem, hogy hamarosan feltűnik Castle apja? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Megint kaptunk válaszokat, viszont újabb kérdéseket is bőven. Kíváncsi vagyok, mire megy ki a Füst játéka, hogy embereket toboroz maga köré. Miért nem képes egyedül elhagyni a szigetet? Várható volt, hogy igaza lesz Dogennek és Sayid átáll a sötét oldalra, de hogy ilyen brutálisan mészároljon, ez már meglepett. Láthatólag Claire-el is hasonló a helyzet, ahogy Kate-re nézett, kirázott a hideg.

Úgy néz ki, hogy ez a háború arról fog szólni, hogy a korábbi barátok hogyan fordulnak egymás ellen. Sayid, Claire és Sawyer már tuti a Füsttel van, de szerintem Jinéket is rá tudja venni azzal a bizonyos mézes madzaggal.

Az alternatív szál most kifejezetten untatott, miután nem tudni az összefüggést a másik (szigeti) idősíkkal. Meg se lepődtem, amikor Sayid "véletlenül" pont összefutott Keamyvel és Jinnel. Az elmúlt részek után már várható séma volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is olvastam hogy nem volt épp a legjobb rész. NA majd hétvégén én is írok róla.

Oké, kíváncsi vagyok rá :)

 

Dzséjt, csakis veled lehet fogadni, ellened nem, mert ugyanazt gondolom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppácska, ki az a szemüveges, archeológus-antropológus küllemű figura, aki látszatra pont olyan, mint aki 14 évvel ezelőtt képes lett volna rájönni a csillagkapu kinyitásának nyitjára? :)

Remélem így az évad második felére felpörögnek az események. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU spoileres pletyka

 

Azt csiripelik a verebek, hogy Jackson nem csak két részre, de a következő évadban már állandó szereplőként is jelen lesz. Már az Atlantis 6. évadára is tervezték az állandó behozatalát, de az végül nem jött össze.

 

 

SGU tényleges spoiler

 

Biztos lesz SG feeling, mert a Lucian Szövetség eléri a Destiny-t, ráadásul Carter ezredes is újra feltűnik az évadzáróban, szóval lehet a USS George Hammond is beéri őket.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McKay hülye lenne megint elmenni a világegyetem másik felére, hisz alig egy éve sikerült csak hazahoznia a munkáját. Most ott lehet a Földön, ott van Atlantisz is, nem utolsó sorban, ott van neki Keller dokinéni. Ilyen dolgok mellett én lecsokiznám azt a pár idegent, meg az ócska ragacsukat és visszamásznék Kellerre :D Minek törje magát? A Destiny ős adatbázisáért? Haha, az Atlantiszi ott van a Földön, ráadásul pár millió évvel frissebb. :D Az emberekért meg aligha törné magát... Pláne Rushért (bár azért megnéznék egy Rush vs McKay meccset). Na jó, talán Tamaráért azért megmozdítaná a kisujját, bár Keller jelenléte miatt már erre sem mernék fogadni.

Daniel felbukkanása viszont adja magát. Róla három dolog adott:

1) Kutakodási mániájának hála mindig ő felfedezi fel az emberiség legújabb legveszélyesebb ellenségeit. Goa'uld, ori, lidérc...

2) Halhatatlan.

3) Ha elkiáltod magad, hogy "segítség", Daniel Jackson Supermant félrelökve terem ott, hogy segítsen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi beszámoló Caprica háta tájáról 5 rész után. Elég vegyesek a gondolataim a sorozattal kapcsolatban, ami nagy előnye, hogy egy olyan világban játszódik, amit egyébként szeretek, és jók a karakterek, no meg az őket játszó színészek. Kissé lassan hömpölyögtek az események, de az 5., legutóbbi rész már nagyon jó volt :D Meglátjuk, innen hogyan tovább. Sajnos csak 10 rész megy le belőle, mert a többit elvileg őszre tolták. De még az is lehet, hogy azokat le sem adják, bár jó lenne, ha legalább akkor láthatóak lennének :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvárom, mi lesz a véleményed a tizedik rész után. Ha pozitív, én is belekóstolok.

Most a régi BSG amúgy is meghozta a kedvem az újhoz, meg is néztem a The Plant (röviden: nem rossz, de rohadtul nem így kellett volna megcsinálni). Lehet annak is nekikezdek majd, mihelyst letudom a régit (kicsit nehezen megy, mert tök angol, még magyar felirat sincs, ráadásul a '70-es évek szelleme nagyon átüt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsém szerint totál unalmas a The plan, és valóban nem túl akció dús, ráadásul tele ismert elemekkel, nekem azért érdekes volt így látni az egész sztorin keresztül a "két fickó" szemszögének alakulását. Egyszer meg lehetett nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem magyar szinkronnal van meg. :D

De fogadok, hogy nem kristálytiszta 5.1-es hanggal élvezed :D

 

Öcsém szerint totál unalmas a The plan, és valóban nem túl akció dús, ráadásul tele ismert elemekkel, nekem azért érdekes volt így látni az egész sztorin keresztül a "két fickó" szemszögének alakulását. Egyszer meg lehetett nézni :D

Az akciók hiányával, és a már ismert jelenetek újrafelhasználásával nem is lenne baj, ha nem csak az első fél évadot ölelné föl a történet. Amit itt megtudtunk, azt eddig is tudtuk, semmi újat nem adott a sztorihoz. Úgy lett volna értelme, ha mind a négy évadot átölelik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha már SN, a 3(!) hét múlva leadott rész rövid tartalma :D

Spoiler:

5.15 Dead Men Don’t Wear Plaid

BOBBY FELESÉGE VISSZATÉR – Sam és Dean Bobby szülővárosában nyomoznak, ahol a holtak elhagyták a sírjaikat és ahelyett, hogy embereket támadnának meg, családi összejöveteleket tartanak. A fivérek Bobbyhoz fordulnak segítségért, aki azonban arra biztatja őket, hogy ne aggódjanak emiatt és hagyják el a várost. Ám Dean gyanakodva továbbnyomoz és Bobby halott feleségével (vendégszereplő Carrie Anne Fleming) találja szembe magát, aki semmire sem emlékszik abból, ami vele történt. Azonban amikor a zombik gonosszá válnak, a testvéreknek meg kell ölniük Bobby feleségét, ám a férfi nem egyezik ebbe bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.