Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

http://www.sg.hu/cikkek/73703/ilyen_lesz_a...ult_tevesorozat

Ezt várom, de nagyon :)

Bár a szereposztás és a trailer összevetése igen érdekes, annak azért örülök, hogy Fülöpöt egy számomra szimpi színész játssza. A trailer egy kicsit elhanyagolja a könyv egyik fő szálát, és mintha inkább az egyházi kavarást helyezné középpontba, pedig az csak egy lényeges eleme volt. Remélem, azért nem szúrták el a sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részben előrelépés nem volt. De most lejött a második is, szóval meglátom mennyit változik a vélemény. :P Kilyukadnak e egyáltalán valahová? (költői kérdés) :P

Pedig már épp spoileresen válaszolni akartam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky Lost

Spoiler:

Mire értetted Juliet utolsó mondatát? Mármint mit jelent, hogy sikerült visszajutniuk a valós időbe? Vagy te tudsz valami mást is. :P

 

Oldie: hát szegény Spartát sajnálom, de az előzménysori jöhet! Fura lesz megszokni, hogy más játsza.

 

3ace3effb02dfdd1_v1.png

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nekem még várós.

Egyébként történt előrelépés,

Spoiler:

ha az ALT-t nézzük, viszont a szigeten Juliet haldoklása valóban időhúzás volt. Bár az utolsó gondolatának még lesz szerepe később.
Én ezt nem előrelépésnek tartom, legalábbis nem tudom mi célja ennek az újabb ALT valóságnak. Ez csupán egy újabb "kavarás" a számomra, nem pedig a csomók kibontása, melyre már szükség lenne. De nem hamarkodom el teljes egészében a véleményem, hátravan még jó pár rész :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: hát szegény Spartát sajnálom, de az előzménysori jöhet! Fura lesz megszokni, hogy más játsza.
Szerintem még ne "temessük" a színészt, hallottam már olyat is, hogy javul az állapota, jól halad a kezelés a gyors felismerésnek hála. Az előzményekhez meg értelemszerűen nem lesz szükség rá, ellenben talán jobban megismerhetjük Crixus, Barca, Doctore és a többiek múltját. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky Lost

 

Mire értetted Juliet utolsó mondatát? Mármint mit jelent, hogy sikerült visszajutniuk a valós időbe? Vagy te tudsz valami mást is. :P

 

 

 

Arra gondoltam, hogy valószínűleg Juliet is érzékelte a halála előtt (halálközeli élmény) a másik idősíkot (ez esetben ALT), ahol látta Sawyert, aki már nem volt a szigeten. Ebből következtethetett arra, hogy mégis "működött" a bomba és kijutottak a szigetről.

Az ALT-ben legalábbis ez történt. Charlie halálközeli állapotban (az O-815 wc-jében, a víz alatt a kocsiban) érzékelte a "valós" idősíkban is élő Claire-t. Desmond szintén a halálközeli élmény miatt tudott átlátogatni az ALT-re. Bár Daniel esetében már nem vagyok biztos. Ő simán csak Sharlotte hatására villanyozódott fel... :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a második részt is. :P No ez már jobb volt, vagy legalábbis érdekes.

Nahjól van akkor. :P

De az az elsőben volt mikor

Spoiler:

a füst mindenkit kinyírt. :P Azon én nagyon néztem mondjuk. :P Meg hogy John tényleg halott... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahjól van akkor. :P

De az az elsőben volt mikor

 

 

a füst mindenkit kinyírt. :P Azon én nagyon néztem mondjuk. :P Meg hogy John tényleg halott... :P

 

 

Az a baj, hogy én az ilyen fordulatokhoz eme sorozat révén már túl hozzászoktam. :P Nem tudok már meglepődni ilyeneken. :P Meg hát volt pár hasonló Rejtélyes...címmel kezdődő sorozat, melyen már megedződtem :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Karrde ez a 24 megint tartotta a szintet. Ahhoz képest hogy arra számítottam gagyi lesz és csak átvezető a 2 történetszál között, hát leesett az állam. :P

Spoiler:

Hát innentől ez már személyes ügy. Jacket gyorsan, és most már könnyedén visszaveszik a CTUhoz és levadássza a csúnya gonosz oroszokat. :P Bár én szeretem őket, a való életben, remélem jól seggberúgja majd őket!!Szegény Renee, de hát ezt már sejtettük, és féltettük is. Jack miért nem féltette, hisz tudja ő is, hogy végzi az összes nője...

Várós nagyon a köv rész :P spoiler mögött a promo

"Bauer needs to be stoped!!!" :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ötödik peszifik első fele dögunalom. Egy kis kefélésen pofázáson és hülyülésen kívül más nem nagyon történt benne.

A zuhanyozós részen röhögtem egy sort. :P

A második fele már olyasmi amilyennek lennie kell. Klassz kis csatába keveredtek a csákók.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudaaar! Baj van. :P Eddig az Indavideón néztem a One Piece-t, de a 135. rész után nincs fent több epizód egészen a 395. részig. :P Ráadásul a feliratosok honlapján kint van óriási, piros betűkkel, hogy abbahagyták a publikálást. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elértem a Sparta ötödik részéhez az ismétlési rohamomban. Ez a Theoklész elleni csata mocskosul ott van a szeren. Amúgy az ürgét megformáló alak K1-es boxoló. :P

Mindjárt gondoltam, hogy nem oviban tornatanár :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is zajlik az élet a szigeten. Hugó rendesen a sarkára áll. A polgármestert már majdnem sajnáltam. Nem könnyű a dolga. Az alter rész is érdekesen folytatódik. Lassan csak helyre kerülnek a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem csak észre, hogy a Sparta hetedik részének végén amikor a hat emberrel küzd, megidézve Ruffus csatáját, akkor az utolsó életben hagyott "tráknál", a végső nyakazás előtt a saját arcképét látja meg benne Spartacus. :) Ezzel számol le végleg a saját trák múltjával és jön a végére ugye az az ismert kiáltás, hogy: I...AM...SPARTACUS.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem csak észre, hogy a Sparta hetedik részének végén amikor a hat emberrel küzd, megidézve Ruffus csatáját, akkor az utolsó életben hagyott "tráknál", a végső nyakazás előtt a saját arcképét látja meg benne Spartacus. :) Ezzel számol le végleg a saját trák múltjával és jön a végére ugye az az ismert kiáltás, hogy: I...AM...SPARTACUS.

Na ezt tuti valaki megint spoilernek fogja venni. :D

Amúgy az egy marha jó jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt tuti valaki megint spoilernek fogja venni. :D

Amúgy az egy marha jó jelenet.

Mitől lenne ez spoiler? :) Rég lement ez a rész, akit érdekelt meg már úgyis megnézte.

 

Amúgy jó visszanézni, főleg, hogy Batiatus hogyan viszonyul Spartacushoz. :D Nagyon sok új dolgot vettem már észre aminek jelentősége lesz az utolsó részre vagy legalábbis a karakterek viszonyához. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a múlttemetős részt én is bírom. Az emlékképek sokat dobnak rajta.

 

Mitől lenne ez spoiler? :) Rég lement ez a rész, akit érdekelt meg már úgyis megnézte.
Meg hát egyértelmű hogy Sparta megússza a dolgot és mindenki úgyis azt várja hogy az ellenfeleknek kampeca lesz. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az utolsó életben hagyott "tráknál", a végső nyakazás előtt a saját arcképét látja meg benne Spartacus. :D

Oldi, tényleg nincs baj a szemeddel? HD-ben nézed, és "apróságok" nem tűnnek fel (meg vörös hajú csajokat szőkének nézel) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost - Tényleg mindenki szereti Hugot. :D

Spoiler:

Nagyon jó rész volt. AZ eleje kicsit döcögősen indult számomra, de aztán nagyon bejött. Nem is tudom hol kezdjem. Most lett vége a résznek, így még nem gondolkoztam rajta sokat, de majd most. Hát Iliana meghalt. Tényleg elég érdekes volt, hogy Jacob kiválasztotta erre a feladatra, aztán meghal, de hát úgy látszik senki sem akarta, hogy az a gép fel legyen robbantva. Hugonak jól megsúgta Michael. Bár nagyon rühelltem, amikor kinyírta Libbyt, és ezért valahol örültem, hogy meghalt, szerintem megérdemelte, jó volt viszont látni. Főleg most hogy újranéztem az első évadot. Jó arc volt, aki rossz döntést hozott. Na mind1, remélem jó tanácsot adott Hugonak, aki hát szépen átvette a vezető szerepét. Még mindig hiszem, hogy Jack a kiválasztott, főleg azért is, amilyen karakterfejlődésem megy át, az utóbbi részekben.

Na térjünk át Des-re. Először a valós szálon: Nagyon tetszett Des nem félek semmitől hozzáállása, de talán kicsit jobban kellett volna és az sem ártott volna, ha valaki elárulja neki, hogy John már rég halott. Szinte biztos, hogy John tudta, hogy ellenfél lesz, és ezért akarta kinyírni. Ami még tuti nem következett be. Érdekes mondjuk, hogy össze akarta gyűjteni a kiválasztottakat, amiben szerintem desmond is benne van, 42es, mégis végezni akart vele. Nagy fenyegetés lehet akkor MIBre nézve. Még inkább ha áttérünk az alter szálra. Kezdenek összeállni másoknál a dolgok,de még mindig nem világos mire is akar kimenni a játék. kétségtelen hogy egy lépéssel közelebb kerültünk a végéhez, de még mindig homály. A végére talán mág mindenki tudni fogja ALTban, hogy van egy másik sík? Ja és hát a legnagyobb kérdés, Des miért akarta megölni Johnt. Vajon valami olyasmire emlékezett amiben John rosszat tett a valóságban, ezért akarta megölni? Gondolok itt pl a bunker felrobbantására. Nagyon izgi lesz a köv rész, főleg hogy ahogy nézem MIB megint leader pozícióban van. Arról már nem is beszélek, hogy Alperték meg különváltak és Jacob szerint rá kéne hallgani mert ő tudja mit kell tenni. Itt már tényleg nem lehet tudni, kinek van igazi. És mint a sorozat már jópárszor bizonyította, mindenki tévedhez. Ja és végre kiderült még valami, hogy mik azok a susogó hangok az erdőben. Nekem bejön. Mégegy első évados rejtély kipipálva. :)

 

nagyon várós a köv rész, főleg hogy már csak 4 rész van vissza!!! :D SZépen építkeznek fel, de a vége rettentő ütős lesz úgy érzem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kuadr LOST.

 

Spoiler:

Szerintem Desmond tudta nagyon jól kicsoda "John", és azért nem félt mert annak a szálnak már nem igazán van jelentősége, hisz mindenki meghal. Van is egy ilyen megjegyzése, hogy a dolgok nem számítanak. Valahogy az alter világ karakterei fognak a helyükbe lépni, csak még nem tudom hogyan. Ezért akarta elgázolni Locke -ot, hogy ő ne kerüljön a szigetre, mert akkor a füst megint megszállhatja, vagy valami ilyesmi. :) Bár tudom ez egész vad teória. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Lost

Spoiler:

Amúgy nem rossz a teória, bár nekem kicsit durva lenne ha mindenki meghalna. Viszont lehet azért van ALT hogy porhüvelyek legyenek az ottani emberek. SZóval ha itt meghal valaki a megmaradtak közül, ott tudatára ébred. Talán ezért is ölte meg Locke, vagyis a testét az ALTban Des, hogyha meghal MIB akkor ne kerüljön át az ő testébe. De ha meg mindenki meghal, még MIB is és senki nem marad a szigeten akkor az egész JAcob szálnak, vagyis az egész sorozatnak nincs értelme. Ahogy számomra a PBnek sem volt. 4 évadon keresztül szenvednek hogy szabadok legyenek majd Michael meghal. Végülis itt is arról van szó, hogy Jacob már gyerekkoruk óta figyelte őket, és mindent úgy alakított, hogy találjon magának egy utódot, aki vigyáz majd a szigetre, és gondolom MIBre. Gondolom Jacobnak is könnyebb lett volna megölni, és kész. Szerintem itt lesz valami egyensúly dolog, hogy sötétségnek és világosságnak kell lennie. Meglátjuk, már alig van vissza valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.