Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az amik hozzáállása nagyon nem jön be. Már akkor se bírtam amikor elkezdtek fogakat kihúzgálni vagy amikor Shel pöckölőbombázósat játszott az egyik halott dszep fejtetőtlen feje fölött. A mostani harcolós részének a végén meg ott van az a "rossz példa ragadós" eset. Némelyik ami tiszta rasszista. Oké háborúban állnak de normálisan is lehetne csinálni ha lehet azt úgy egyáltalán. Mondjuk arról gőzöm nincs hogy igazából is olyanok voltak-e mert ha igen akkor azt mondom hogy nem zavar különösebben az ahogy a dolgokat intézik.

Azon azért majdnem röhögtem amikor az emberiség hős pirítósa halottszemlét tartott a pocsolyában. :D

 

Én nem nagyon mert a Schindlerben és a közlegényben is vannak durva részek és azoktól már nem kell valami nagyon elrugaszkodni hogy olyan dolgok kerüljenek elő mint amilyenek a mostani részben vannak.

Én nagyon nem emlékszem, hogy a közlegényben hasonló alázások, rasszista megnyilvánulások lettek volna. Egyedül azt a német fickót csicskáztatták, de még az is messze áll attól amit itt műveltek az amcsik. És szerintem ez volt a realisztikusabb. Totál elvesztették az önkontrolljukat. Érdemes tényleg az epizódok elején hallgatni a valós személyeket akikről szól az egész. Piszkosul kivetkőztek az emberi mivoltukból. És itt végre nem a hős amcsik a fő téma, még ha sajnos a japcsikkal nem sokat törődnek a készítők. Százszor jobban is meg lehetett volna csinálni ezt a sorit. Nagyon sok hiba van benne ami miatt nem akar egy egész történetté összeállni az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon nem emlékszem, hogy a közlegényben hasonló alázások, rasszista megnyilvánulások lettek volna.
Az nem esett le hogy az olyanokra gondolsz. Én csak a babás dinamitus szituhoz hasonló jelenetekre utalgattam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerintem ez volt a realisztikusabb. Totál elvesztették az önkontrolljukat. Érdemes tényleg az epizódok elején hallgatni a valós személyeket akikről szól az egész. Piszkosul kivetkőztek az emberi mivoltukból.

 

Én úgy vélem, az ilyen háborúkban elkerülhetetlen, hogy némelyek el ne veszítsék a kontrollt, a tartást. Hozzáteszem: Sajnos.

És persze itka az olyan film, amelyik semlegesen mutatja be a dolgokat, nem szépítve, és nem is rondítva az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bay Sky hogy

 

Ezek nem válaszok, most a Jacob Mib összefüggésekre, hiszen Esau meghalt, ezért volt ott Ádám Éva. Szóval MIB nem Esau inkább csak valami leképzése Esau gonoszságának. Anyjuk már jóval előbb mondta hogy gondoskodott arról, hogy ne tudják egymást megölni, Jacobnak mégis sikerült. Szóval ez a része kicsit fura, hiszem ha Esau meghalt, akkor ki ült le beszélgetni Jacobbal a parton?

 

 

 

Mondjuk úgy, hogy Esau-ból lett MIB a "fény" hatására, amitől valamiért gonoszabb lett, bár nem biztos, hogy köze van hozzá. Az anyjuk gondoskodott róla, hogy ne tudják megölni egymást, de gondolom az a barlang egy különleges eset ebből a szempontból.

Esau elájult, majd amikor bekerült a barlangba, a lelke különvált a testétől és smokey formájában éldegélt tovább. A testét pedig Jacob vitte oda a barlanghoz, amit aztán Jack-ék megtaláltak. Aztán MIB felvehette a régi alakját (Esau), mint most Locke-ét és úgy öltött emberi külsőt. Yami vagy Christian teste sem volt a szigeten, mégis fel tudta venni az alakjukat.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem esett le hogy az olyanokra gondolsz. Én csak a babás dinamitus szituhoz hasonló jelenetekre utalgattam.
Hát még ahhoz hasonlót se láttam a közlegénybe. :D Némileg John Rambo ugrott be néhány képsorról. Mintha csak a burmaiakat láttam volna beözönleni a faluba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

 

Yemi és Christian teste a Szigeten volt!!

Yemié a sárga nigériai kisgépben volt... Christiané pedig a zuhanás után eltűnt a Szigeten a koporsóból.

 

 

Men In Black :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát még ahhoz hasonlót se láttam a közlegénybe. ;)
Ha jól tudom van benne egy olyan rész hogy egy fazonnak leviszi a fejét egy lövedék.

Spoiler:

Két ember felrobbanása majdnem olyan csak több benne a kakaó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom van benne egy olyan rész hogy egy fazonnak leviszi a fejét egy lövedék.

Spoiler:

Két ember felrobbanása majdnem olyan csak több benne a kakaó.
Nem ilyenre gondolok. ;) Hanem olyan esetre amikor civil az áldozat. Lásd itt a bedinamitozott japcsit meg a csecsemőjét. Ez azért jóval kegyetlenebb és véresebb dolog mint ellőni egy katona fejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

Ez nagyon kemény lett. Baromi kiváncsi vagyok vajon Eloise miért nem figyelmeztette a fiát, mielött visszaküldte volna a szigetre? Csak egy okot tudok elképzelni. Daniel halála olyan események sorát indította el, amiknek mindenképp meg kellett történnnie. Durva lehet hogy tudom, hogy a gyerekemet én lövöm le a múltban és nem szólok neki. Na és vajon Sawyer papa hova tart a tenegeralattjárón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja Phobos: Supnat 720 gépen - CHECK! :D
Carry on! :D

 

Supernatural

Spoiler:

Durva évadzárót vártam, de rendesen alábecsültem. Ez-ez-ez ütött. Nagyon durva volt, odatett.

Baromi jó volt az Impala története és Chuck narrálása.

A rész elején a démonvér leszedése majd megivása és Luciferrel beszélgetés :D

Aztán meg a temetős résznél Cas akciója. Nagyot néztem, mikor kb. 1 perc alatt megölte Cast és Bobbyt. Na azon lefordultam a székről. Lucifer nem kispályás, Mihályt nem bánthatja más, csak ő :D

És nagyon szép volt a múltra emlékezés is, mikor megpillantotta a játékkatonákat. Remekül felvezették előtte, a kocsi történetében.

Majd az ugrás és Cas visszatérése. Jó, hogy visszahozták remek karakter volt.

Dean-en is látszott, hogy mostmár vége a vadászatnak, nem akarja többet. Na és a legvége :o

Most megint várhatunk egy csomót, kíváncsi leszek mi lesz. Miért kell így befejezni az évadot? :D

 

Hogy látod, kudar, el szabadult a pokol? ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST 6x15

Spoiler:

Hmmm... Azt hittem, hogy azért ennél valamivel több fog kiderülni ebben a részben, de érezhettük, hogy egy újabb, fontos kirakódarab került a helyére. Méghozzá a Forrásé. Az a nő a dzsungelben, aki megölte Claudiát említett valami olyasmit, hogy ez a fajta fény minden emberben megtalálható. Gondolom ez afféle lelki energia, amelyet minden ember kibocsát magából. Ebből úgy hiszem sok mindent ki lehet következtetni. Emlékszem, annak idején Dogen amikor megkínozta Sayidot beszélt arról a gépről, amely megmutatja, hogyan áll a lelke mércéje, azaz ez az energia valamilyen úton-módon kimutatható. Ráadásul volt az az érdekes eset is, hogy Dogen halála után a hamukörök hatástalanná váltak a MIB számára. Ennek köze lehetett ahhoz, hogy milyen mértékben található meg ez az energia az emberekben, és Dogen valószínűleg egy különleges ember ebből a szempontból. A MIB pedig, amikor végigúszott a patakon és lezuhant szerintem elveszített minden fényt, ami a lelkében megmaradt, talán erre vonatkozhatott az, amikor Jacob elbúcsúzott tőle, mert az a teremtmény, ami odakint a dzsungelben fekete füstként gomolyog, az már nem a testvére, hanem a gonoszság megtestesülése. Továbbá... Mivel ő már meghalt, azért nem tudják megölni, mert nem tartozik az élők közé, ahogy a szellemek sem. De ha nincs saját teste és nincs fizikai megtestesülése, akkor hogyan tud fizikai kontaktusba lépni a környezetével? Holott azok, akik meghaltak képtelenek rá. Vagyis, mégsem... Hurley-t is számtalanszor felpofozták már a halottak. Vagy azokat tudjuk be inkább hallucinációnak? Viszont meg kell vallani, hogy Jacob elég gyér munkát végzett a Forrás megvédésével, mert a Dharma Kezdeményezés egész pofás kis állomást épített köré, az Orchideát. Egyébként nekem nagyon tetszett ez a rész, a legnagyobb problémám az az volt, hogy a MIB-et ezúttal sem nevezték meg. Letudták annyival, hogy Claudia csak egy névvel készült. De ettől függetlenül nem nőhetett fel név nélkül, vagy igen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh nagyon jó dolgokat mondtál KisKósa:

Spoiler:

Szerintem a neve még ki fog derülni a maradék részekből, valami csodás jelenetben amikor MIB is elpusztul, és Jacobot látja vagy ilyesmit tudok elképzelni. Ami még nagyon tetszett, hogy Jacob tényleg elég rosszul védte a forrást bakker. Jó végülis a Dharmások nem jutottak el oda, ha jól emlékszem, csak a többiek tudtak róla, abból is gondolom inkább csak a vezetők pl Ben.

 

Kérdés:

- VAjon csak a bortól lesz valaki halhatatlan? Mármint attól a bortól ami J anyjánál volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, LOST

Spoiler:

Ezen a boros dolgon én is nagyokat néztem, de másodszori megnézésre az anyja mintha valamiféle varázsigét mormolna az orra alatt. De akkor ezek szerint Richard is a bortól lett halhatatlan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Azanyját, de pöpec volt megint! ;)

 

Spoiler:

Fokozzák az izgalmakat már megint :D Chad tényleg h*lye illetve biztos azzal az injekcióval sulykolták. Hobbes meg még mindig kérdéses, bár szerintem valami titkosszolgálat embere, illetve Anna jobbkeze meg Hadoszlopos tag lesz itt a végén. No, egy rész van még hátra, hagyj szóljon. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa:

Spoiler:

Erre nekem is úgy hívta fel valaki a figyelmem, de én is nagyot néztem. Viszont ő csalódott Jacob-ban mert úgy mutatták be mint aki semmihez sem ért, de mondtam neki hogy azért 2000 év alatt ki tudta szerintem tanulni a dolgokat. De a bér tényleg érdekes. Jó kis cucc lehet ha eddig eláll, vagy pedig az van amire én gondolok és Jacob is képes "bort csinálni" vagyis halhatatlanná tenni másokat.

 

ÉS akit érdekel: az NBC berendeli a Chuck 4. évadját (13 rész)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, LOST

Spoiler:

Utólag átgondoltam a dolgokat, lehet hogy a bornak nincs semmi jelentősége. Mi van, ha az csak a rituálé része volt? És mi van akkor, ha Richarddal csak simán azért ittak, mert megkívánták? Ha most visszagondolok, akkor Jacob már akkor megkínálta a borral, amikor még nem tudta azt, hogy Richard halhatatlan akar lenni. De miután kimondta, utána Jacob megérintette a mellkasánál. Szerintem ott van a kutya elásva. A Szigeten kívül is megérintett minden túlélőt. Gondolom az alapján kereste fel őket, hogy mennyi ilyen pozitív energia rejlik bennük ahhoz, hogy ideális Kiválasztottak legyenek. Majd meg fogom nézni még egyszer a részt, hogy annál a jelenetnél megérinti-e úgy az anyja, mint ahogy Jacob szokott. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Azanyját, de pöpec volt megint! ;)

Spoiler:

Anci mekkora szemétláda már. Nem volt képes megállni a bige a lábeltöretés után. Durva egy V bötűt vésett a lánya pofijára. Lizi rendesen be is gazolt tőle mert nem hazudott a manuszról.

Hobbis meg képes és keresztbetesz mindenkinek. Gondolom még azok se tudnak a magánakciójáról akikhez az a nőci is tartozik akivel megint találkázott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen jó volt a Supnat évadzáró! Még mindig emésztem az eseményeket... :D

Spoiler:

Cas egy kézmozdulatra szétloccsan, Bobby-nak a nyakát törik, Dean-t félholtra veri a Sam-ben lévő Lucifer... :o

Mondom srácok, nem lesz ez egy kicsit drámai évadzárás? Aztán Isten közbeavatkozott, feléledt Cas, majd Bobby, amit nem vettem rossz néven. ;) Bár úgy emlékszem, azt ígérték, Isten szerepelni fog az évad végén, de talán jobb is, ha csak a háttérből avatkozik néha közbe. Az első gondolatom nekem is az volt, hogy Cas Isten. Mekkora lett volna már. :D

Jók voltak a visszaemlékezések a korábbi részekre és összességében az eddigi 5 évadra. Kemény, hogy igaza lett Lucifernek, és Sam Detroitban mondott igent. Azt meg kell hagyni, Jared sem rossz színész, remekül hozta Lucifer, legalább annyira, mint Adam Michaelt.

Jó volt az Impala történetének bemutatása, lassan tényleg legenda lesz abból a kocsiból. Chuck felbukkanása és mesélése sem volt rossz, de ami nagyon bejött, az Dean belépője a "harcmezőre" a Rock Of Ages c. számra és természetesen a kötelezővé vált évad végi Carry On My Wayward Son.

Megindító jelenetsor volt, amikor Sam (Lucifer) véresre verte Dean-t, de ő azt hajtogatta, hogy "Nem hagylak magadra, Sammy." Ennél érzelmesebb csak az volt, amikor Sam "felülírta" Lucifert (de hülyén hangzik ez így :D ) és beleugrott a verembe, magával rántva Michael-t. Örülök, hogy Cas újra angyal lett, nem is akármilyen és ő lesz az új seriff a Mennyben. :D

A végét megint sikerült cliffhangeresre lezárniuk, Sam(?) felbukkanása Lisa háza előttfurcsa volt, már csak a pislákoló fények miatt is, de az a tekintet is gyanús volt nekem.

Ha ezt a Sam-es szálat is elvarrták volna, tökéletes befejezése lehetett volna a sorozatnak ez a rész.

A poénok is rendben voltak a körülményekhez képest, szóval részemről ez egy 10/10-et érdemlő rész.

Várom a 6. évadot, de sokkal inkább félek tőle, mert nem lesz nehéz elcseszni... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég vicces ám. Már csak 2 rész van a Lost 5. évadjából. Gondoltam leszedem a 6. évad eddig leadott epizódjait. Magyarul csak 6 rész van fent, angolul meg 15. Az USA-ban jóval előrébb tartanak.

Hát igen már csak 2 rész van vissza az egészből. Így is nagyon lehet örülni, hogy már elkezdték adnni szinkronosan.

Én azt javaslom ne várj a szinkronosra. Én sem tettem és nem bántam meg. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Pár oldalon olvastam, hogy szerintük Chuck=Isten az eltűnés miatt.

 

 

Szerintem Chuck azért tűnt el, mert próféta, és mivel befejezte a Winchester Evangélium írását, már elvégezte a feladatát.

Furcsa lenne, ha a supnat találkozón szerencsétlenkedő alak lenne Isten. ;) Másrészt pedig akkor ő írná ez egész Életet, vagyis úgyis minden úgy lenne, ahogy őt akarná. Azt pedig nem hiszem, hogy Isten Apokalipszist, káoszt és millió halottat akarna...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Lehet benne valami. De még mindig jobb, mintha Crowley lenne ;)

Kíváncsi vagyok, mi lesz a 6. évadban... Folytatják a srácok a vadászatot? Egyáltalán Sam, hogy jutott ki?

Szerintem az már nem Lucifer, mert arról volt szó, hogy ebben zárják le az egész Apokalipszist. Annak meg egyik fő alakja Luci...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.