Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nincs az a pénz hogy így nézzem az utolsó epizódot, inkább várok két órával többet.

 

Ez pedig kötelező azoknak akik nézik és azoknak is akik nem nézik a Lostot:

Jó teszed :D

 

Ez egy egész jó zene így ez után a minőség és egyszeri hallgatás után :D

 

Hmmm... most, hogy vége, lehet, hogy nem ártana megnézni :) Nyáron úgyis pangás van sorozatok terén, és attól sem kell félni, hogy ősztől lehet nézni hetente.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez a videó, tényleg jórészeket válogattak össze benne.

EGyik kedvencem mikor Des telózik. Az a rész annyira megható, egyik legszebb jelenet az egész sorozatban.

Áááá de rossz lesz holnap... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis Esti Mese. :D Hiába no, elfogott a nosztalgia. A ma sok sz*r helyet íme egy kuriózum :)
Ezt a sorit nagyon csípem. A cinkotai kántoros jön be a legjobban. :D

- Na és... hol kél fel a Nap, te nagyokos?

- Néked bolond Budán, nékem meg Cinkotán.

:D

 

 

EGyik kedvencem mikor Des telózik. Az a rész annyira megható, egyik legszebb jelenet az egész sorozatban.
Jaja azt a részt én is bírom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom már én is a Lost-ot. Remélem igazatok lesz és holnap lesz már magyar felirat mert anélkül semmit nem ér. Aki 6 éven át nézte az úgy érezheti most magát mint én a Jedi Visszatér elött.

 

Jövő hét után meg elkezdem nézni a 24 8.évadját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó teszed :D

 

Ez egy egész jó zene így ez után a minőség és egyszeri hallgatás után :D

 

Hmmm... most, hogy vége, lehet, hogy nem ártana megnézni :) Nyáron úgyis pangás van sorozatok terén, és attól sem kell félni, hogy ősztől lehet nézni hetente.

 

Mindenképp kezd el nézni a Lost-t, nagyon jó sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie akkor tudod, hogy érzem magam. 2004-es pilot epizód óta követem részről részre. Mondhatjuk, hogy az első másodperctől "beleszerettem" a sorozatba.

 

Rog.. a 24-et meg feltétlenül folytasd! Nálam az a második sorozat rögtön a LOST után!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét után meg elkezdem nézni a 24 8.évadját.

Nagyon helyes!

Az eleje kicsit nyögvenyelős, ne ijedj meg, de aztán, számomra legalábbis az egyik legjobb évad lett. És még itt a duplarészes évadzáró...áááá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én parasztosan csak Az elit alakulat -nak hívom :P:D
Nekem az a cím sose jött be igazán. Remélem jobban illik a sorira mint A hős alakulat a The Pacific-re. Én A hősködő alakulat címet adtam volna neki ha már mindenképpen valamilyen alakulatnak kellett lennie a magyar verzióban. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét után meg elkezdem nézni a 24 8.évadját.

Jól teszed, holnap lemegy az utolsó két rész, szóval itt az ideje :P

 

Mindenképp kezd el nézni a Lost-t, nagyon jó sorozat.

Elkezdem :P

 

Nekem is folytatni kéne már a 24-et. Anno az első szezon után leálltam.

Pedig nem is az volt a legjobb szezon :P Majd meglátod :D

 

Biztos vagyok benne hogy tetszeni fog a Lost Karrde, főleg ha szereted a karakterizálós sorozatokat.

Az a helyzet, hogy nagyon szeretem az ilyen típusúakat, szóval csak attól félek, hogy úgy járok, mint Frenkie, és nem bírom abbahagyni, míg nincs vége :P De majd igyekszem mértéket tartani, mert másból is áll egy ember napja :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van Obi? Láttad már? :D
Igen és.. ez a finálé egyben a legjobb és a legrosszabb rész volt a sorozat történelmében.

Az embereket hihetetlen módon megosztja, a legtöbben vagy elátkozzák miatta az egész sorozatot, vagy imádják. Én még nem tudom hogy mit gondoljak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen és.. ez a finálé egyben a legjobb és a legrosszabb rész volt a sorozat történelmében.

Az embereket hihetetlen módon megosztja, a legtöbben vagy elátkozzák miatta az egész sorozatot, vagy imádják. Én még nem tudom hogy mit gondoljak.

:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen és.. ez a finálé egyben a legjobb és a legrosszabb rész volt a sorozat történelmében.

Az embereket hihetetlen módon megosztja, a legtöbben vagy elátkozzák miatta az egész sorozatot, vagy imádják. Én még nem tudom hogy mit gondoljak.

Na most némi hozzászólás a sorozat megnézése nélkül:

Spoiler:

Egy ilyen volumenű sorozatnál simán el tudom azt képzelni, hogy az alkotók viccesen, és mivel piszok nehéz lehet egy istenes lezárást adni egy hasonló sorozatnak, azt csinálják, hogy visszatérünk a kiindulási ponthoz, és azzal ér véget az egész, mint egy körforgás :D Na jó, ezt azért csak nem csinálták meg, de el tudom képzelni, könyvben volt már rá példa, és én azt imádtam :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde majd meglátod hogy mi lesz a vége, mert ha most válaszolok rá akkor sok értelme nem lenne elkezdened a sorozatot. :D

Tudom :P Csak muszáj volt leírnom, amit gondolok :P Majd utólag minden kiderül :P Anyu nézte a tévében, és most a fene megeszi, hogy ki kell várnia a végét :P Vagy azt, amíg én végignézem addig, ha az előbb lesz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek.... ez a finálé komoly mozifilmeket múlt felül. Olyan adag érzelmi töltet volt benne, hogy azt képtelenség leírni. Nem tagadom, 25 éves fejjel elbőgtem magam. Ez nem egy sorozat volt. Ez A sorozat volt!

 

Mindezek után egy "élmény" volt a sorozatjunkie.hu finálé kibeszélőjének hozzászólásaiba belenézni. Sikerült ennek a blognak is elérnie azt nálam, amit egy éve a filmbuzi már elért... SOHA többet nem megyek fel a jövőben erre sem, mint ahogy a filmbuzira sem. "öröm" nézni a fikába fulladó gusztustalan véleményeket.... és még élvezkednek, egymást licitálják felül a sz*rozásukkal. Tényleg sajnálom ezeket, ha ennyire komoly szenvedést okozott nekik a LOST mi a francért nézték? Teljesen le vagyok fagyva. Na mindegy....

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.