Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Már kezdem sajnálni, hogy anno a művésznőtől nem Danielles képet írattam alá mikor itt volt, hanem Delenneset. :)

Eszembe jutott, hogy volt itt nemrég nálunk :) Én utána semmit sem nézek, vagy ugyanezt már lassabban. Akkor már a részletek is helyre kerülnének, bár mivel egyben nézem, talán annyi minden részlet nem is marad ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, a Himym tényleg nagyon jó de csak kb az első 3 évad, onnantól erős zuhanásba kezdett szerintem.

De addig mocskos jó. :)

A második évad közepénél járok jelenleg. De már itt érzek némi minőségesést. Az első évad viszont ferge... Most figyelj... Teges volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én utána semmit sem nézek, vagy ugyanezt már lassabban. Akkor már a részletek is helyre kerülnének, bár mivel egyben nézem, talán annyi minden részlet nem is marad ki.

Hát mégegyszeri megnézés nálam is tervben van. Jó kis cuccos ez, és igazából nem bánom, hogy egybe lesegetem. Jött volna a szívroham rám is némelyik résznek a végén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OZ

 

Ugyan még csak az első évad első részét néztem meg, de tényleg olyan brutális börtönfilm ahogy haver mondta. :) A hangulata elég érdekes, mert erősen hajaz némi nyolcvanas évekbeli stílusra. Remélem továbbra is hozza majd ezt a formát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Amiket írsz az ki fog derülni mind. Nem is írok többet. :D

Tudom, hogy ki fog derülni, de addig lehet találgatni :D

5/11-ig

Spoiler:

Nem rossz ez az ötödik évad, sőt határozottan jó :) Milyen "véletlen" már, hogy Sayid felkerült a gépre, nem szándékosan, bár eddig is lehetett ezt sejteni, mert láthattuk, hogy le van tartóztatva. Most már tudjuk, hogy miért. Egyébként Ben jól kihasználta szegényt. Igazából az is eszembe jutott, hogy Bennek esetleg Nadia halálához is köze volt, hogy utána majd az orránál fogva vezethesse Sayidot bosszú címén. De ez már elég durva találgatás a részemről. Habár Bent ismerve simán belefér. Mindenkit a maga céljaira manipulál. Nem is csodálom, hogy Sayid a fiatal Bent egyszerűen lelőtte, bár nincs tisztában vele, hogy ami megtörtént, az megtörtént, nem lehet változtatni rajta, ergo Ben gyereknek nem halhat meg. A sziget úgyis megmenti :D Az sem volt nagy meglepetés, hogy Kate megkereste Cassidyt és a kislányt Sawyer miatt. Apropó Sawyer és Kate. Én még mindig azt várom, hogy végül csak egy pár lesz belőlük.

Ha nem sütött volna ki a nap, és nem lenne szép idő, akkor ma az ötödik évad végére érnék, de így sajnos tegnap is, meg mai is kerti melót is be kell iktatni :D Pénteken meg muszáj lesz focit nézni.... ááááá..... nem könnyű így folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, ma végeztem a HIMYM második évadjával... Aztán amit a harmadik évad elején láttam... Ez mekkora poén lehetett már annak, aki élőben követi a sorozatot?

Spoiler:

Második évad vége: Ferge...

Harmadik évad eleje: ...Teges.

:D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost s5 végéig

Spoiler:

Mégiscsak végignéztem tegnap az ötödik évadot, és még a 6/1-ből kb. 20 percet. Azért nem irigylem azokat, akik éveken át követték, ilyen évadvég után várni a következőre kész kín lehetett. Az a villanás akkor megint időugrás volt valamiért, ha jól vettem ki, de valami hatása az építkezésre mégis volt Jackéknek.

Na most van ez a fickó, aki Jacobbal beszélgetett még a múltban, nem ő veszi fel valahogy mások testét, mondjuk Locke, az öregdoki, meg Alex is így "él" a haláluk után? Érdekes lesz ez így. Az meg pláne az, hogy Jacob felkereste Jackéket (Sayidot meg is mentette, valószínűleg neki is annyi lett volna). Úgy tűnik egyelőre, hogy ő akarja, hogy segítsenek rajta/a szigeten.

Egyébiránt ha végül tényleg nem zuhan le a gép a végén, és mindenki megérkezik LA-be, akkor kb. hasonló lesz a vége, amit előre kitaláltam? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtörve a vigyor sort :D:) linkelnék pár GoodBye LOST fan videót, melyek remélem még nem voltak.

 

De mindenekelőtt egy hivatalos 5. évados zenei promó azoknak, akik látták a 4. évadig ezt a zseniális művet:

 

 

GoodBye LOST videók:

 

 

 

 

LOST Openingek:

 

 

 

LOST - Buffy

 

LOST - Baywatch

 

 

 

 

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen ... főleg a LOST utolsó évadaiban lesz feltűnő. Ha végignézted a LOST-ot átbeszélhetjük.... mert lenne mit.

Mellesleg a B5 és a LOST közötti hasonlóságokat nem csak én mondom... más fórumokon többektől is hallottam/inkább olvastam már, hogy ezt mondták/írták.... és tényleg igaz!

 

Pl B5 3. évadának utolsó része, amikor John Z'Ha'Dum-ban beszélget az átalakított Annával, Mordennel és azzal az öreg fószerrel, akik az árnyak oldalán állnak... az ott elhangzó párbeszéd egy az egyben illik a LOST-ra! (De ez csak egy dolog... van még bőven!)

 

Ja még egy, ami teljesen egyértelmű.... a Babylon 5-nél is előre tudták hová akarnak kilyukadni a végére, ahogy a LOST esetében is. A B5-ben is már az elején rengeteg olyan kisebb utalás van a későbbiekre, amit az ember már már elfelejt mire értelmet nyer és teljes egésszé válik... dettó mint a LOST-ban. De addig erről nem tudunk rendesen beszélgetni, amíg nem láttad a LOST Finálét.

 

B5 finálé és a LOST finálé között is vannak kisebb átfedések!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, a Prison Break-es LOST intró különösen vicces. :) Egyébként így LOST kapcsán eszembe jutott, hogy... (Akik még nem láttak a hatodik évadot ne kattintsanak tovább!)

Spoiler:

...Egyszerűen imádom, hogy Richardból főszereplő lett. Olyan elképesztően jó karakter, amilyennek elsőre sosem gondoltam volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy agyament teória tőlem Lost ügyben, aztán megyek meccset nézni, ma sportnap van

Spoiler:

Az is eszembe jutott, hogy a füst veszi fel halott emberek alakját :) De ez már tényleg nagyon őrült gondolat, de Lostba belefér :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persons Unknown

 

Elég érdekesen alakul az elraboltak sorsa. Szépen kezdik őket megőrjíteni. Ez a gáztámadásos blama remek húzás volt. Node a végén az a cliffhanger! Mondjuk ez még egy picit magas és fordulathajhásznak tűnik. :)

Amúgy f*sza, hogy pont úgy kezdődött ez a rész, amit éppen hiányoltam belőle. A soron következő menekülési terv megvalósítása. :D Így legyen ötösöm. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.