Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is :) Ez még az 5. évadra vonatkozó, vagy pedig már a 6-é?
A 2009/2010-es évadra vonatkozik ez az Emmy, tehát a hatodik évad.

 

KisKósa: Bár én is Giacchinonak adnám a díjat, azért lássuk be ebben az évben nyújtotta a leggyengébbet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: Bár én is Giacchinonak adnám a díjat, azért lássuk be ebben az évben nyújtotta a leggyengébbet.

Ezt így első hallásra megcáfolnám, de az első három évad zenéire nem emlékszem annyira, hogy értelmesen össze tudjam hasonlítani őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, MissKarrde, meghallgattad azt a számot, amit mondtam? :)

Mind az öt albumot végighallgattam egyszer. Még külön nem hallgattam meg az általad említett zenét, de sor fog rá kerülni :D Elég sok a zenei anyag így egyben, szóval hosszú idő fog eltelni, mire többször is meghallgatom az albumokat. Azt hiszem, készítek majd egy válogatást a legjobban tetsző zenékből, amit sűrűbben a lejátszóba dobok majd :)

 

A 2009/2010-es évadra vonatkozik ez az Emmy, tehát a hatodik évad.

Köszi :D Egyébként sejthettem volna, mert a sorozatok ősztől tavaszig tartanak általában, logikus, hogy nem éved, hanem évadokat vesznek alapul :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már gyerekkorom kedvenc sorozatáról van szó, lenne egy kérdésem, hátha vannak nálam nagyobb fanok is. :)

K.A.R.R. eleinte vörös szkennerrel rendelkezett (akár csak K.I.T.T.), viszont amikor visszatért, már sárga volt. Másrészt, amikor lezuhant a szakadékba, láttuk felrobbanni, de ha túl is élte volna, a sós víz szétmarja az áramköreit. Ennek ellenére szinte makulátlan állapotban került elő a tengerparton.

Ez baki lenne, vagy könyveljem el filmes malőrnek? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem malőr volt. Az első évadban szerepelt, tengerbe esett, felrobbant (vagy legalábbis, volt egy robbanás). Aztán a harmadik évadnál rájöttek, hogy ő volt a legjobb mellékszereplő, akit érdemes visszahozni még egy epizód erejéig. És hát nem térhetett vissza roncsként!

Amúgy az áramkörei eléggé megsínylették a történteket.... akkor már nem is Peter Cullen volt a hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8.évad első 4 rész:

 

Spoiler:

Döbbenetesen jó és igazi 24. Jacknak megint a primitív emberi ostobasdággal kell megküzdenie. Pár karaktert márm ost vinnék a folyópartra egy fejbelövésre.

 

1. A hülye néger igazgatót. Hogy lehet valaki ekkora állat? Jack már 7 esetben verte vissza a terroristák támadásait, minden megérzése bejött, erre nem hisz neki a néger. Úgy rúgnám ki hogy a lába sem éren földet és csak segédmunkás lehetne egész életében. Az újságíró helyében meg beperelném hogy az összes vagyonát elveszítse.

 

2. A kopasz kg(közötte öcsö) rendőrt örökre eltiltanám a hivatástól majd mehetne a néger mellé trógernek. Kis hiján agyonverte Jacket. Meg sem győződik róla, hogy tényleg Jack ölte-e meg a rendört és a feleségét.

 

3. A börtöntöltelék aki Danát zaklatja. Úgy beraknék neki kábszert a kocsijába és 3 tanút szereznék hadd kapjon életfogytiglant. Szegény nö szabadulni akar a múlttól ez a rohadék meg nem engedei. Ha tovább fajulna akkor meg le a tópartra és tarkólövés. Undorító patkány. Ha az én nőm lenne és egy ilyen tetű zaklatná belelelőnék az arcába simán. De Dana miért nem teszi meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Broyles ügynök is feltűnt az OZ-ban :D Még soványabb mint a Lostban meg a Fringeben. Amúgy szépen haladok, már a negyedik évadba kezdtem bele. A hullák száma meg már megközelítette a végtelent, és még messze sincs vége az egésznek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar

Spoiler:

De mi már időben tudtuk, vagyis én igen, hogy nem fog szerepelni, viszont Frenkie meg egyáltalán nem tudja, nem is sejti, és szerintem a végén biztos ez lesz az első kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, Donát, akkor onnan kell, hogy ismerje :D

De amúgy persze sok más filmben is feltűnt. :D

Igen, de nekem ebben a legemlékezetesebb. Épp nemrég néztük újra, és olvastam újra a könyvet is. Anno még sorozatváltozatát is néztem, sajna azt nagyon ritkán adják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább ide írom, mert jobban illik, mint az Egyéb fontosba.

Megnéztem a belinkelt sfportálos előadás Lostra vonatkozó részét. Akit még érdekel, kb. 0:48 körül kezdődik (bele lehet tekerni, és pár másodperc után oda ugrik a műsor), és 1:10-ig tart, utána pedig a sorozatokról beszélgetnek (nem rossz az sem).

Az előadásmód hagyott kívánnivalót maga után, a rövidsége meg pláne, de egyébként nagyon jónak találtam tartalmilag. Szerintem a srác még tudott volna jó sokat dumálni a témáról, jó lenne, ha valahol a teljes előadást el tudná mondani.

Inkább beraktam spoilerbe ezt a két mondatot, de szerintem el lehet olvasni anélkül is, hogy valaki végignézte volna az egészet, de el lehet dönteni a megnézést :D

Spoiler:

A lényeg, hogy a Lostról, mint modern mitológiáról szól az előadás. Az elején pár percben Joseph Campbell mitológiai kutatásairól esik szó felvezetésként, és utána az általa mitológiákra megalkotott séma Lostra való levezetését hallgathatjuk egy darabig.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most nézem :D

 

Bár már igencsak elfelejtettem az előző évadokat :D Pl. Prochowot honnan is kéne ismernem? (eddig a 8. évad első 7 részét láttam)

 

Világhírű német színész. Jellegzetes arca miatt inkább rosszfiúkat alakított. Legismertebb szerepe a Tengeralattjáró kapitánya ahogy Oldie is írta.Ma már inkább B-filmekben játszik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24: Iszonyú jó. Nem iértem miért írtátok hogy az eleje nem olyan jó. Szétrobbanok a feszültségtől. Tipikus 24 érzés megvan. A rosszak nagyon tetűk, de remélem Bauer széttapossa őket.

 

Spoiler:

Persze mint minden évadban itt vannak logikátlanságok, amik a feszültséget hivatottak növelni. Pl Dana-szál. Ilyen biztos niincs hogy valaki aki a ctu-nál dolgozik, az engedi magát zsarolni annyira ,hogy segít egy bűncselekmény elkövetésében. Az is biztos hogy akkora szűrő lehet ott hogy már a felvétel elött ki kellett volna derülnie Dana múltjának. De ha megjelenik a volt szeretőm azonal jelentem a rendőrségnek ,legfeljebb lebukok de még mindig job mint résztvenni egy rablásban. Persze boritékolható volt hogy nem fog egyszerűen menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.