Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe

Spoiler:

Fasza kis rész volt, Newton nem tétlenkedett benne, hamar hidegre tette az alakváltót, Wolívia pedig egyre jobban kételkedik saját magában. Gooood.

Szegény Newton srácot sajnálom, nagyon jó arc volt, remélem majd Baltazár arkangyal vigyáz rá a menyben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nehezen tudom a skacot mint Spartát elképzelni de akár még jól is elsülhet a dolog. Ha egy tündéből legátust tudtak faragni akkor egy szökött fegyencből is lehet Spartacus. :D

 

haldir.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nehezen tudom a skacot mint Spartát elképzelni de akár még jól is elsülhet a dolog. Ha egy tündéből legátust tudtak faragni akkor egy szökött fegyencből is lehet Spartacus. :D
Úristen!!!!! Ő volt legátus? :) :) Basszus sose ismertem volna fel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen!!!!! Ő volt legátus? :) :) Basszus sose ismertem volna fel. :D
Én is csak tegnap tudtam meg véletlenül. :D

Ha valamikor a Sparta után megnéztem volna az első vagy a második gyűrűs filmet akkor szerintem felismertem volna. A tünde manusz amúgy nem rémlik különösebben. Annyi dereng hogy megpatkol és hogy mintha Markovics hangoztatná a szinkronban.

 

Őt vágtam egyből. :D
Őt én is. Mondjuk úgy könnyű volt hogy már a sorozat előtt olvastam hogy szerepel benne. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Nagyon jó kis rész volt, egy kis poénkodással fűszerezve. (A Pokolba taszítva poén meg főleg ütött, néztek is a buszon, megint :D )

Crowley még mindig király karakter, kár, hogy átállt a másik oldalra. Viszont tetszett, hogy ennyit megtudtunk a démonokról.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy sok minden rossz kisülhet ebből, de azért én elég izgatott lettem. :)

Huh... ebből sok minden kisülhet. Jól átgondolva nekem olyasmi tetszene, amiben az eddigi szereplők maradnának meg valahogy, én őket csíptem :) Csak ez meg piszok nehéz volna.

 

Dexi új nője jobban megzakkant mint gondoltam.

Nem is csoda, hogy zakkant :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is csoda, hogy zakkant :)
Én nem is csodálkozom azon hogy megzakkant. Gondoltam hogy nem fog trauma nélkül csak úgy kilábalni a szituból.

Spoiler:

Az viszont már kicsit erős hogy annyira meggajdult hogy ki akarná magát nyíratni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Szerintem egyáltalán nem erős, épp hogy reális megint. Nem tudja a lány hogy mi vár rá Dexternél, ő csak azt akarja hogy minél előbb túl legyen a dolgon. Ilyen helyzetben én is inkább a gyors halált választanám, mintsem hogy hónapokon keresztül fogva tartsanak, kínozzanak, erőszakoljanak meg minden egyéb, hogy aztán a végén lassú és fájdalmas halált haljak. Szerintem ezzel így lenne a legtöbb ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem és időközben végeztem is a Fringe 1. évadjával. Egész jó sorozat, már értem miért fényezték sokan ennyire. :) Walter a legnagyobb figura, a beszólásai ott vannak. :)

Bővebben most nem mennék bele, a lényeg, hogy bekerült a sorozatgyűjteményembe. :)

 

Viszont a 2x01 kapcsán felmerült 1 kérdés...

Spoiler:

Az alakváltó tag kinyírta Charlie-t, majd felvette az alakját, míg Charlie átalakult azzá, aki az alakváltó voltl előtte, vagyis a nővérré. Viszont a végén hogy dobhatja be a tűzbe az alakváltó Charlie testét, amikor az elvileg már a "nővér" ráadásul az FBI tuti elszállíttatta... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x04

 

Nagyon hangulatos rész volt, sokkal rosszabbra számítottam. Eddig ez tetszik a legjobban az 1-4. közül. :)

Spoiler:

Jó volt kicsit jobban megismerni Bobby-t, hogy mit is csinál, amíg a srácok vadásznak...
régóta érett már egy ilyen epizód. Jensen is megcsillogtathatta rendezői tudását, ez magyarázza, miért nem szerepeltek jóformán semmit Jareddel. A poénok is jók voltak, remélem tartja ezt a színvonalat az évad. A 3. után, ez még inkább javulás az 1-2. részhez, úgyhogy nincs még veszve semmi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem és időközben végeztem is a Fringe 1. évadjával. Egész jó sorozat, már értem miért fényezték sokan ennyire. :P Walter a legnagyobb figura, a beszólásai ott vannak. :)

Bővebben most nem mennék bele, a lényeg, hogy bekerült a sorozatgyűjteményembe. :)

 

Viszont a 2x01 kapcsán felmerült 1 kérdés...

 

Az alakváltó tag kinyírta Charlie-t, majd felvette az alakját, míg Charlie átalakult azzá, aki az alakváltó voltl előtte, vagyis a nővérré. Viszont a végén hogy dobhatja be a tűzbe az alakváltó Charlie testét, amikor az elvileg már a "nővér" ráadásul az FBI tuti elszállíttatta... :D

Nagyon túlvariálod :D

 

 

Charlie nem alakul át senkivé, tekintve, hogy azt csak az alakváltók tudják megcsinálni :) Egész egyszerűen a nővérkévé alakult alakváltó elkapja Charliet és megöli, miközben felveszi az ő alakját. Korábban meg az alakváltó elrejtette az alagsorban a nővérke holtestét. Annyi tény, hogy jó gyorsan elintézte Charliet és alakult át az ő formájára.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.