Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megint jó volt a Castle, valahogy mindig tudnak jó hátteret behozni az aktuális sztorihoz :)

Ez igaz, de most éreztem talán először, hogy jó lenne valami fő szál, vagy ha nem is fő szál, akkor több lehetne a kettejük közti dologról. :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már két fő szálunk is van. Ott van Beckett anyjának a gyilkosának a felbérlőjének a kilétének a kinyomozása (:bumm:) és a megszökött sorozatgyilkos elkapása is. Az előbbi szerintem az évad közepén fog megjelenni, az utóbbi pedig évadfináléként, méghozzá valószínűleg Castle családjával kapcsolatban. Én tuti így írnám meg :)

 

Az e heti rész is jó volt. Szakadtam rajta :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már két fő szálunk is van. Ott van Beckett anyjának a gyilkosának a felbérlőjének a kilétének a kinyomozása (:)) és a megszökött sorozatgyilkos elkapása is.

Tuti behozzák mindkét szálat, kár lenne kihagyni, ha már egyszer megoldatlan ügyek. Ja, és ott van még a pár rész óta nem szereplő pasi, akivel egyszer Beckett lelépett :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naa nézed a Mentalistát? :)

Yep, bár azt csak a TV-ben (szerencsére, nem nagyon vannak lemaradva).

 

Tuti behozzák mindkét szálat, kár lenne kihagyni, ha már egyszer megoldatlan ügyek. Ja, és ott van még a pár rész óta nem szereplő pasi, akivel egyszer Beckett lelépett :bumm:

Igaz is, bár nem hiányzik se ő, se Castle exe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Nem tetszett a magyarázat Samre, mint rossz fiú :( Arra tippeltem, hogy Sambe maradt egy kis Lucifer lélek vagy démon lett, de az, hogy elvesztette a lelkét, az gáááz...

Viszont a rész ütős volt. Nagy dolgok lesznek még így. Nagyon jó, hogy a legkúlabb démon Crowley visszatért és magyarázatot is kaptunk az alfa vadászatra és Samre is.

Az első részben azt hittem Samuel lesz a démon, hát tévedtem, de nem nagyot ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Ááááááááá....dögöljenekpusztuljanakmeeeeg! :) Hogy lehet így lezárni a részt?!?! :) Zoxigént!!!

Nekem is tetszett a rész :)

Spoiler:

Bár ez a borostyán dolog azért elég durva. Pláne így, hogy kiderült megmenthetnék őket. Walternatív elég nagy szemétláda, mikor Olivián kísérleteznek, látszik hogy sz*rik Olivia kínjaira :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett ez a supnat rész és kíváncsi leszek innen hogy fog alakulni a dolog, mert bár azt hisszük mindenre választ kaptunk, azért én azt hiszem lesznek még érdekes dolgok.

Nagyon jó az évad, végre van koncepió és fő szál is.

Én reménykedek még egy évadban, főleg ha ez tartja a színvonalat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe nézettsége kasza közelben? Na ne viccelj!!

Nem viccelek. Én ezt olvastam.

Konkrétan egy 30rock-ot többen néznek... :D

Egy Bonesnak 6. évadban 2x annyi a nézettsége, míg egy CSInak 3x ugyanazon a napon...

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála a műsorszolgáltató politikának, hiába kíváncsiak rá az emberek ( meg kell nézni hányan töltik le összességében), sikerül olyan időpontokat kitalálni a sorozatnak mely nem versenyképes az adott sugárzási időpontban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért a Fringet nehezen fogják elkaszálni, főleg, hogy egy stabil Lostos réteg van már mögötte, pluszban a készítők se kispályások akiket csak úgy le lehetne keverni a képernyőről. Megnézném, hogy pl azok után J. J. Abrams milyen üzletet kötne a csatornával. :D

Másrészről ismerjük a Jericho történetét a rajongói hozzáállás részéről. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad után az volt a véleményem, hogy ez egy jó sorozat. A második évad vége után meg már szó szerint rajongtam érte. :D (Persze nálam akkor is a LOST a No. 1 ... és az is marad :o)

 

kudar, mielőbb folytasd, mert imádni fogod (szerintem) te is!

 

Oldie egyetértek. Csak egy pillanatra megállt bennem az ütő a "Fringe kasza körüli nézettségszámon" hallatán

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, nem tudom, mi bajod volt ezzel az SGU résszel, de sokkal jobb volt, mint az eddigiek. Mikor már kezdek végleg kiábrándulni belőle, jön egy epizód, ami visszaránt. Kár, hogy az ilyen után általában jön két-három epizód, amiben megint csalódnom kell. Úgyhogy ezúttal elhagyom a "remélem tartják ezt a színvonalat" szöveggel, mert úgysem tartják. Viszlát holnapután a Földön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, nem tudom, mi bajod volt ezzel az SGU résszel, de sokkal jobb volt, mint az eddigiek. Mikor már kezdek végleg kiábrándulni belőle, jön egy epizód, ami visszaránt. Kár, hogy az ilyen után általában jön két-három epizód, amiben megint csalódnom kell. Úgyhogy ezúttal elhagyom a "remélem tartják ezt a színvonalat" szöveggel, mert úgysem tartják. Viszlát holnapután a Földön...

Egyetértek. Szerintem se votl rossz rész, és sajna én is utánaolvastam hogy milyen részek jönnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, nem tudom, mi bajod volt ezzel az SGU résszel, de sokkal jobb volt, mint az eddigiek.
Előbb mutassanak valódi űrcsatákat, valódi felfedezésekkel, valódi időben Barátok Közt szintű drámázás nélkül. Na majd azok után belefér egy ilyen rész is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.