Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supnat

 

Már nagyon kellett egy ilyen rész az évadnak. Az első felét szó szerint végigsírtam a nevetéstől. :D Jó, hogy egy kicsit poénosabban is bemutatták a szitut, ami az öcskössel van, nem csak a vérkomoly-dráma részét. Az intro paródia is hatalmas volt, egyszóval bejövős rész volt, minden téren. Minek ide Kripke? :D

 

 

Fringe

 

Átlagos rész volt, leszámítva a végét. Az most tényleg ütött. :P Kíváncsi vagyok, elhiszi-e P., amit a csaj mondott neki a telefonban, és ha igen, vajon mihez kezd? Jó, hogy nem húzzák ezt a dolgot az évad végéig. Minden jel arra mutat, hogy a következő részben nagy fordulatok esedékesek, úgyhogy izgatottan várom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bonest (Dr. Csont) szokta itt nézni valaki? Én most kezdtem el. Ez is egy baromi humoros krimisorozat. Nagyon jó csapatott dobtak össze és Bonse és Booth párosa legalább olyan telitalálat, mint Kate és Castle duója :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bonest (Dr. Csont) szokta itt nézni valaki? Én most kezdtem el. Ez is egy baromi humoros krimisorozat. Nagyon jó csapatott dobtak össze és Bonse és Booth párosa legalább olyan telitalálat, mint Kate és Castle duója :D

Én néztem a szinkronos részekig, és amint kijött az egész 4., akkor nézem tovább. Én is imádom őket, nagyon jó páros, ott is szépen húzzák hogy összejönnek e vagy sem, és tényleg nagyon jó a humor is, bár Rick egy picivel jobb szerintem.

Viszont a 3. évadzáró résznél rosszabbat még nem láttam, úgy sorozatban általában. Előre szólok. :D

ja és ez az a sorozat, amit még feliratosan sem ajánlok, mert rettentő gyorsan beszélnek benne, és tele szakszóval...néha nagyon nehéz követni, még szinkronosan is. :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ja és ez az a sorozat, amit még feliratosan sem ajánlok, mert rettentő gyorsan beszélnek benne, és tele szakszóval...néha nagyon nehéz követni, még szinkronosan is. :D

Igen, dualosban van meg, és néha átváltok angolra. Szó se róla, hadarnak rendesen. Ez valami tudós szokás lehet, mert a Stargate-ben Daniel és McKay is hadart (brutális is volt az a rész, amikor egymással dumáltak). :P Mondjuk nem szokott zavarni, legfeljebb sűrűn nyomkodom a pause vagy a visszatekerés billentyűt :P De eddig nagyrészt tetszik a szinkron, úgyhogy úgy fogom először végignézni.

Na, erre a harmadik évadzáróra kíváncsi leszek. Legalább felkészülök rá.

A Castle mondjuk nekem is jobban tetszik egyelőre - és szerintem jobban is fog. Hiába, Filoni utánozhatatlan és utolérhetetlen arc :D

 

Apropó, Castle, a múlt heti részben kinek esett le a Firefly-os utalás? :P Nekem elsőre nem, csak mikor ma rátaláltam a junkien.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem :D Beírod, hogy mi volt az?

Egyébként Fillion :D

Hupsz, Filoni, az egy másik sorozat, bár már ő is játszott egy király karaktert :P

Spoiler:

Az a rész, mikor Castle kínaiul beszélt. Erre Kate megkérdezte, hogy:

- Tanultál külföldön?

- Nem, csak egy tv sorozat, amit imádtam - Castle.

Ugye, a Firefly-ban mindig kínaiul káromkodtak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a TWD az eddigi legjobb rész volt. Iszonyú sok minden történt benne, és minden tökéletesen volt adagolva. Remek párbeszédek, szép felvezetés, és a hát töménytelen akció. :D Nehogy már 2 rész múlva vége legyen. :D(

És most Dexi!

Itt meg egy kis bemutató a köv részből, úgy nézem ez is állat lesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Dexter is ütött! De még mekkorát. :D Még ha nem is a fő szál volt a téma.

Fogalmam sincs mi lesz itt az évad vége felé. Hatalmas lesz!!! :D

 

Atyaúristen...hát ezt a promot csak az nézze meg aki mellett van egy defi is... OMG!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, köszi az utalás leírását, már nem emlékeztem rá :D

A mai Dexter (is) remek volt, mi lesz itt még? :D

Spoiler:

Ami azt illeti, akármekkora h*lye is volt Quinn időnként, most megsajnáltam. Debrát persze még inkább, jó lenne, ha már végre összejönne neki egy kapcsolat rendesen. Ezt a Liddy ürgét vajon hogy a fenébe fogják elrakni az útból?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baró a mostani Dexi.

 

Spoiler:

Azt már rögtön gondolni lehetett hogy semmi veszély nem fenyegeti Luminolt amikor betolakodók miatt pánikolt. Épp elég ilyesmivel lehetett már ezelőtt találkozni más filmekben és sorozatokban.

Az is várható volt hogy tik-tik-tik rájön arra hogy megbabrálták a fityegőjét. Én kamerára gondoltam de a tényleges verzió sokkal jobb.

Az nagyon nagy ahogy Luminol otthagyja Dexiéket a bemutatás után. Azon a pofán amit a csajsziellenőrzős szöveg alatt végott majdnem röhögtem. :D

Nekem a rész legjobb pillanata a szadista fater megleckéztetése. Dexi rohadt jól nyomta. :D

A rész végén már vártam hogy tik-tik-tik felfedje hogy tudja kivel beszél. Dexiéknek most már tényleg igyekezniük kell.

 

Fogalmam sincs mi lesz itt az évad vége felé. Hatalmas lesz!!! :D
Valami ütős dolog lehet a végén mert Julis Stiles besokkolt amikor elolvasta hogy mi fog Luminollal történni. :P

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallod, Kudar... Ez ami itt a 291-dik epizódtól kezdődik, ez mi? Miért maradt félbe az Enies Lobby? :D

Csak egy pár rész erejéig. Azokat hagyd ki a fenébe, és majd később megnézed. :D Nem szabad a legjobb részeket ezzel megszakítani. :D

De ha jól emlékszem csak 2 rész.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ezt a Liddy ürgét vajon hogy a fenébe fogják elrakni az útból?

Nekem négy verzió is eszembe jutott.

1. - Feladja Dexiék zaklatását

2. - Dexiék kinyírják

3. - tik-tik-tik kinyírja

4. - Quinn kinyírja

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Ashurt nem írnám le :D Sőt, örülök, hogy végre látni lehet majd ahogy a fénykorában küzdött. Neki is megvoltak a skalpjai, hiszen hallhattuk a legyőzöttjeinek a névsorát amikor Batiatusnál könyörgött, hogy hagyj menjen vissza az arénába küzdeni.

Ami meglep viszont, hogy itt már úgy tűnik, hogy Oenomaus már túl van Theoklész elleni küzdelmén ami sajnálok. De remélem Crixus harcát mutatni fogják a sakál fivérek ellen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ráléptek :D
Én eddig úgy tudtam hogy Crix-Craxus vágta szét neki de ezek szerint tévesek a forrásaim. Akkor Crix nagyon csúnyán megtaposhatta a patáival. :D :D

Mindenesetre az egy nagyon érdekes összecsapás lehet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony Crixus látta el a baját egy küzdelem során.
Nekem efelől kétségem nem volt. :D

 

később ugye pont eme esetet felelevenítve figyelmeztette Spartacust, hogy óvatosan Crixus oldalán. :lol:
Erre is emlékeztem. Lehet hogy Crix Ashuron keresztül vágott utat a győzelemhez. :D

Amúgy jó kis párhuzam lenne a "Sparta-Crix vs Theo" esettel ha a "Crix-Ashur vs akárki(k)" eset tenné Crix-et "csempjön of Capua"-vá. Az ábra más lenne de attól még nem lenne rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre is emlékeztem. Lehet hogy Crix Ashuron keresztül vágott utat a győzelemhez. :D

Amúgy jó kis párhuzam lenne a "Sparta-Crix vs Theo" esettel ha a "Crix-Ashur vs akárki(k)" eset tenné Crix-et "csempjön of Capua"-vá. Az ábra más lenne de attól még nem lenne rossz.

Szerintem erről vagy nagyon hasonlóról lesz szó. :D

 

 

Walking Halál

 

Szuper volt ismét, bár a végén furcsáltam, hogy hol egy őrszem a hétszentségit :lol:

Jim érdekes figura :D No és valljuk be igen érdekes az a másik lejáró esete is a film elején amikor azt korábban teljesen kizárták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem erről vagy nagyon hasonlóról lesz szó. :lol:
Nem is tudom hogy Ashur mit keresett az arénában. Crix is megmondta hogy a zsír (vagyis szír) nem volt gladiátor. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.