Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Üdvölet! :D

A Dr. Whoval már én is szemezek, csak még nem vettem rá magam, hogy átrágjam azt a saccra harminc évadot. :)

 

Én sem néztem végig mind azt a... nemtomhány évadot. Csak pár részt láttam a régiek közül és a filmet. Én inkább a 2005-ös "első" évadtól ismerem. Onnan el lehet kezdeni, főleg mivel ez generációk sorozata volt és hát... a mi generációnknak inkább a 2005-östől érdemes nézni. És az alapinformációk ottvannak a Wikipédián :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni én is a Dextert!

Első évad közepe táján haladok...

 

Jesszusom ez a pali egy abberált beteg személyiség, de egyben van benne valami szerethető is..

Egy antiszociális, az embereket meg nem értő, a társdalomba be nem illeszkedő személyiség.

 

Továbbiakban abszolúte utálja a romantikát, nem kedveli a szexet, a női nemet meg egyáltalán nem érti. Viszont van egy nagyon kedves és aranyos barátnője. :D

Egy "beteg" ember, aki egyben egy profi orvosszakértő. Fanatikusan űzi a szakmáját, talán túlságosan is ugyebár.. :)

 

Tud valaki azonosulni ezzel a karakterrel közületek? :D:)

Nézni fogom , mert nem egy megszokott bűnügyi sorozat, ez azért egy jó pont.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem viszont nagyon mert megtudtunk a kezdetekről egy-két dolgot.

 

Spoiler:

Az továbbra sem világos hogy lehet az hoghy a katonákat is legyűrték. Ugye az elején amikor Shane Rick-et próbálta menteni akkor maszkos(emiatt nem kaphatják el a fertőzést), írtották a zombikat. Ezt kell tartani, nem engedni hogy közel kerüljenek hozzánk és akkor módszeresen lehet őket kinyírni. Igazából arra sincs még válasz hogy ha valahol ezt a vírust jelentették akkor miért nem zárták le azonnal azt a várost a hadsereg bevonásával? Mert akkor onnan ki nem kerül. Hogy terjedt el világszerte a betegség?
Frenkie, ez egyrészről csupán egy film, egy fikció, és mint ilyen dögivel van benne ellentmondás. Amúgy nagyon jól rávilágítottál a lényegre, kivéve, hogy nem levegőben terjed a vírus, hanem cseppfertőzés útján ( karmolás, harapás). Szóval én nem akadok fel ezen a dolgokon és már ezért se tudom annyira komolyan venni mint az elején amikor azt hittem, ezt a dolgot jobban megmagyarázzák mint bármely más sablonos zombi sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom ez a pali egy abberált beteg személyiség, de egyben van benne valami szerethető is..

Egy antiszociális, az embereket meg nem értő, a társdalomba be nem illeszkedő személyiség.

Nézd még egy kicsit tovább a sorozatot, és meglátod, hogy picit elhamarkodott a véleményed :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ez egyrészről csupán egy film, egy fikció, és mint ilyen dögivel van benne ellentmondás. Amúgy nagyon jól rávilágítottál a lényegre, kivéve, hogy nem levegőben terjed a vírus, hanem cseppfertőzés útján ( karmolás, harapás). Szóval én nem akadok fel ezen a dolgokon és már ezért se tudom annyira komolyan venni mint az elején amikor azt hittem, ezt a dolgot jobban megmagyarázzák mint bármely más sablonos zombi sztorit.

 

 

Én sem akadok fent csak kiváncsi vagyok rá. Ha valaki kitalál egy történetet vegye a fáradságot arra is hogy a kezdetek is stimeljenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni én is a Dextert!

Első évad közepe táján haladok...

 

Jesszusom ez a pali egy abberált beteg személyiség, de egyben van benne valami szerethető is..

Egy antiszociális, az embereket meg nem értő, a társdalomba be nem illeszkedő személyiség.

 

Továbbiakban abszolúte utálja a romantikát, nem kedveli a szexet, a női nemet meg egyáltalán nem érti. Viszont van egy nagyon kedves és aranyos barátnője. :D

Egy "beteg" ember, aki egyben egy profi orvosszakértő. Fanatikusan űzi a szakmáját, talán túlságosan is ugyebár.. :D

 

Tud valaki azonosulni ezzel a karakterrel közületek? :D:D

Nézni fogom , mert nem egy megszokott bűnügyi sorozat, ez azért egy jó pont.

Én tegnap fejeztem be a negyedik évadot (alig tértem magamhoz a végén...), és csak azt tudom mondani, amit MissKarrde és kudar lentebb: nézd csak tovább bátran. :D A karakterfejlődés miatt, a mind izgalmasabb "mellékszereplők" miatt, és mert nagyon jó kis csavarok vannak benne, majd meglátod. Egy fél évad még semmi. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael C hall, Dexi karácsonyi dalt énekel kicsit átköltve Jimmy Fallonnál. :D Hatalmas!
Ha szétnéztél volna tegnap este a vicces topeszban akkor láthattad volna hogy én már beraktam oda. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg be kéne már vezetni az újonnan bekerült ismétlődések törlését. :D

 

Valamiért mindig kiveszi az oldal a belinkelt képet :D
Mentsd le a képet és tedd fel egy képmegosztóra majd tedd be annak a linkjével. Máshogy nemigen lehet bírni annak az oldalnak a képeivel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megoldottam máshogy. :D
Láttam. :D

 

Fene se fog bajlódni itt képmegosztókkal.
Pedig nem nehéz. Én is úgy jártam el a GotA pószterrel. :D

 

Nah most már jobban érzem magam, hogy ide is betettem, különben Karrde nem látta volt. :D :D
Akkor megvan a nagy öröm. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.