Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Oldie még anno ajánlott egy Oz nevü sorozatot. A gond az hogy sehol nem találom magyarul. Pedig adták magyarul is. A keresőbe írva mindig a barátok közt jön elő. Honnan tudnám magyarul lekapni?

 

A Szökésről egy kicsit mint vélemény.

 

 

A történet tetszett nagyon főleg az első évad, a karakterek is nagyon jók. Az sajnos minden sorozat sajátja hogy úgy viszik tovább a történetet vagy úgy lassíttják hogy közbejön valami. Ez a 24 -nek is egy hátránya és a Szökésnek is. Ennyi véletlen egyszerűen nincs. Pl pont akkor ér oda egy rendőr vagy rosszkor van ott valaki. A kedvencvem Michael volt, Bagwell lemaradt főleg az utolsó részeknél mikor meg akarta erőszakolni Saraht. De ezenkívűl egy zseniális életművész hisz minden helyzetből élve került ki. Persze a végén magánzárka jutott neki de legalább élt. Ami még nem jött be hogy Kellermant jóvá változtatták. Hidegvérrel kinyírt bárki emberélet nem számított neki. Nem hinném hogy egy ilyen ember jó lenne, Hiányzott a sorozatből az alelnöknő megbüntetése is. Elvégre ő adott parancsot egy csomó ember megölésére.

A Cégről el tudom képzelni hogy bavlújában is létezik bár nem ilyen kemény formában. De szerintem az baki hogy a Cég igazából Amerika háttérhatalmának volt beállítva az első évadban aza ők mondták meg ki az elnök és az elnök úgy fütyült ahogy ők akarták és ezen emberek Amerika gazdasági emberei voltak. Erre kiderül hogy napelem. Ja és ekkora baromi hatalommal, mindenki a zsebükben és a fönők villamosszékben végzi.

Na de hagyjuk a negatívumokat(van még baki az évszámokkal is).

Én nagyon jól szórakoztam az egészen és most olyan üresnek érzem magam. Hiányoznak a srácok.

Michael halála nagyon rendben van, zseniális ötlet volt, tudniiilik a karakterében benne volt. Az utolsó videóüzeneténél könnyeztem ám.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a szentségit. Batiatus MESTER visszatért. Nagyon jó ez az új Spartacus.

 

 

Gannicus hatalmas csávó igaz lökött laza gyerek. Sokkal szimpibb mint anno Crixus volt. Szerintem Crixussal fognak majd megütközni. Crixus meg milyen gyámoltalan srác még. :D A szex-el sem spóroltak, ami persze nem baj. Jango ulltrabrutál a Doctore szerepében.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kis csatorna a Starz. :) Az alap sorozatok alig hoznak százezres nézőszámot náluk. Szóval... :D

Persze, szép számok ezek. Az viszont nem meglepő, hogy jobb volt a nézettsége, hisz akkor egy no name sorozat volt, most azért már vannak rajongók. :) Én a TCW sikerének örülök, mert így 1000%, hogy lesz még hatodik évad is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, szép számok ezek. Az viszont nem meglepő, hogy jobb volt a nézettsége, hisz akkor egy no name sorozat volt, most azért már vannak rajongók. :) Én a TCW sikerének örülök, mert így 1000%, hogy lesz még hatodik évad is. :D

 

Bárcsak lenne 10.-ik is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, szép számok ezek. Az viszont nem meglepő, hogy jobb volt a nézettsége, hisz akkor egy no name sorozat volt, most azért már vannak rajongók. :) Én a TCW sikerének örülök, mert így 1000%, hogy lesz még hatodik évad is. :D

A TCW nagyon szépen beállt egy stabil kétmilliós nézőszámra :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW nagyon szépen beállt egy stabil kétmilliós nézőszámra :)

OFF

Bejön a skacoknak, meg az apjuknak is. :D Odaát ez családi program péntek esténként. :) Esetleg ha a gyerkőc nem ért valamit, a fater elmagyarázza (pl. a politikai dolgokat). :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unszolásra ma elkezdtem nézni a (This is) Spartacust :D

Nem igazán kedvelem a történelem eme szegmensét, ezért nem kezdtem el előbb. Hát ez se nagyon bejövős (még csak az 1. részt láttam), de állítólag pár rész után már jobb lesz. Viszont ezek a speciális effektusok nagyon megmosolyogtatók benne :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés. A Fringe kéne egy kollégámnak magyarul. Hány évad ment le magyarul eddig és mennyi fog még?

Tudtommal a 2. évad megy most magyarul, de a vége felé tart.

Most a 3. évad megy külföldön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Spartacus 2. részét... hát... még mindig reménykedek, hogy jobb lesz, döcögős ez nekem nagyon.

Remélem Glaber hamar el fog patkolni, nagyon nem jön be a féreg. Bastius kezd szimpatikus lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Spartacus 2. részét... hát... még mindig reménykedek, hogy jobb lesz, döcögős ez nekem nagyon.

Remélem Glaber hamar el fog patkolni, nagyon nem jön be a féreg. Bastius kezd szimpatikus lenni.

 

 

Várd ki a végét. Az utolsó részeknél újraélesztést fogsz kérni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Spartacus 2. részét... hát... még mindig reménykedek, hogy jobb lesz, döcögős ez nekem nagyon.

Remélem Glaber hamar el fog patkolni, nagyon nem jön be a féreg. Bastius kezd szimpatikus lenni.

Tarts ki, úgy nagyjából a negyedik résznél kapják el a fonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell olyan is, amikor a beteg nem érdekes :)

 

Jut eszembe, a bűvészes Castle-t végre meg tudtam nézni, nagyon jó volt :) Főleg Lanie-ék :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.