Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

Olvastam arról, hogy a harmadik évad végén jó néhány dologra fény derül, és még a Földet is megtalálják. Vajon ha így lesz, mivel fogják folytatni?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig hétfőn jön az új rész :)

Gyorsan szedd le, mert istentelen jó rész volt :rock:

Ááááá..... minden mindekivel összefügg. Nathan Claire apucija, akkor meg Peter a nagybátyja :D Á, kicsit már sok, de valahogy ennél a sztorinál ez nem zavar. Azon viszont nem vagyok meglepődve, hogy Nathannak van gyereke különutakról is, simán kinézem belőle. Egek, Peter még jobb is, mint Sylar!!! :D Sylar most mr végleg szabad. Vajon Benneth mit fog kitalálni, hogy minden áron megmentse Claire-t? Elvégre elvileg nem beszélhet a lánynak Sylarról, de tuti, hogy nem tudja majd Claire-t szobafogságban tartani. És anyuci is akcióba lendül(get)het. Jó, hogy megtudtuk, Sylarnak mennyire kell Claire képessége. Vajon miért ennyire? Elvégre még azt is el tudta hitetni, hogy meghalt. Nem értem a dolgot. Ja, és Peter birtokolja Claire képességét is, de Sylar nem :D A Hiro száltól többet vártam, de azért nem volt rossz. Jaj, szegény Nikki, ezek szerint ő készül meghalni, vagy ez az eset arra fogja sarkallni, hogy cselekedjen? Méghozzá hathatósan? És vajon miért nem vagyok meglepődve, hogy Benneth ismeri a láthatatlant? Valószínűleg közelről. Micsoda véletlen, Isaacnak pont akkor sikerül lekapnia Petert, mikor az éppen félig volt láthatatlan. Bár ha meggondolom, nem is annyira, elvégre állandóan próbálkozott vele. Ami ellenben furcsa, hogy Isaac Benneth-et hívta. Úgy látszik, nincs harag azért, hogy fogva tartotta.

 

Megint van új heroes rész? :o
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Tényleg eszméletlen nagy rész volt. Peter nagyon jó volt ebben a részben. Tetszik hogy így elő tudja hozni a dolgokat. A "mestere" sem rossz, csak az az igazság h nem tud igazából semmit csak épp eltalálta szerencsére hogy Peter elő tudja hozni ezeket. Szar lett volna ha mégsem. Sylar ismét szabad!!!!! nagyon állat az az ember. remélem megint lesz egy kis írtás hála neki. Milyen kis kedves volt aztán átment pszihopatába. A Hiros rész tényleg nem volt annyira érdekes, valahogy azt vártam hogy lindermanak is köze legyen hozzá, de hát nem volt.

Claire és az anyja is jó volt. Az meg mégdurvbb h Nathan az apja. remélem Peter nem akar majd most ráhajtani, mivel látta Simone-t Isaacel :rock: Hát még egyszer leírom, hogy ez egy jóóó kis rész volt. Maradjon ez a színvonal. ^^

Ja még valami. Miért kell Sylarnek Claire képessége, mikor valószinüleg Ő is tud regenerálódni, hiszen sztem most is belelőttek, de ha nem akkor abban a részben mikor Parkman belelőtt az rendőrségen akkor tuti. vagy akkor megállította volna a golyókat? nem vágom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Hát ez az, hogy én sem értem, miért kell neki ennyire Claire képessége. Peter meg mostanság kezd kedvenccé válni nálam. Eddig nem volt az.

És egy kis fejtegetés, ami az ágyban jutott este eszembe. Na már most, mikor Peter megmentette Claire-t, közvetlenül Sylar mellett volt, így elvileg átvette tőle az összes addigi képességét :rock: Szerintem ezért is eshetett kómába, mert kikattant a rengeteg Sylar-féle képességtől. Elvileg akkor Peter már most erősebb, mint Sylar :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen lassan Peter legyőzhetetlen lesz. Csak nehogy megszédítse az a rengeteg erő. Már csak az a kérdés hogy fogja e tudni használni mindet. Durva lenne. Peter még nem találkozott a "sugárzós" csávóval, ugye? Na majd ha az Ő képessége is meglesz akkor lehet izgulni. Mindenesetre azért én drukkolok Sylarnak. :rock:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes valóban jó volt! Pár hatalmas löket volt benne

 

Hiro apa szál totálisan semmitmondó és felesleges volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak szegény Haywire-t sajnálom..Személyes kedvencem volt a pali, annyira bolond, de egyszerre szeretnivaló is.Az előző rész nekem jobban tetszett egyébként


Az új Lost rész isteni volt szerintem.

Húúú a mostani Prison Break rész jobban tetszett, mint a múlt heti. Jó volt!!!


Donát
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Haywire.... :clap: Az a mocsok rábeszélte, hogy ugorjon. Én azt várom, hogy Bellick megkeresse Tedy-t. :) Tetszett a négers srác sztorija is.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazat adtam ott Mahone-nak... amúgy is bírom :) Szóval ott igazat adtam neki, mert Haywire-nek ez volt az igazi megoldás. Szegény csak szenvedett ezen a földön... Meg szerintem Mahone már nem tudná megölni a szökevényeket mióta bántották a fiát, Cameroont. Azért fogadta fel sztem Bellicket. Vagy azért is. Franklin sztorija jó volt, bírom azt a csákót, ez is mutatja milyen szar a világ. Egy tisztességes katonát ilyen könnyedén lehet bemocskolni. Pedig csak a megélhetés miatt egyetlen egy fuvar - ennyi volt a bűne. És akkor a baseball kártyás srácról még nem is szóltam :clap:



Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi! Tényleg jó volt a LOST. :(

 

Végre kiderült valami a szigetlakókról. Kutatásokat végeznek ott, remélem azt is megtudjuk miféléket, és miért pont ott.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezt már elég régóta sejtettük, sejtették. Tudod, volt az a Dharmás orientation - tájékoztató film, a Bunkerben, azóta előszeretettel hajtogatott teória, hogy az ott lévő "Others"-ök ilyen dharmás kutatók. Nagyon úgy fest, hogy ez most beigazolódik.

Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.