Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát nagyon jó lenne. De szerintem a Firefly-nak végleg vége a Serenity-vel. A FOX szemében megbukott a sorozat, a Universal szemében a film. És ha csak nem találnak egy harmadik stúdiót, aki esetleg bevállalna egy TV filmet (mert ugye a sorozat jogai a FOX-nál, a mozifilm jogai a Universalnal vannak, így már csak a TV film maradt, bár azt meg bevethetné a Paramunt), akkor nem igazán fogja senki sem folytatni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarországon van max csak internetes rajongótábora a BSG-nek meg a Firefly-nak, mert ide nem igazán jutottak el. Amcsiban viszont mindkettő elég népszerű. Csakhát a BSG-t megbecsülte a stúdiója, a Firefly-t meg nem is akarta a stúdió igazán.

 

A rajongók meg sajnos elég ritkán veszik figyelembe a stúdiók, nekik a pénz számít. És anyagilag a Firefly univerzum bukta volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarországon van max csak internetes rajongótábora a BSG-nek meg a Firefly-nak, mert ide nem igazán jutottak el. Amcsiban viszont mindkettő elég népszerű. Csakhát a BSG-t megbecsülte a stúdiója, a Firefly-t meg nem is akarta a stúdió igazán.

 

A rajongók meg sajnos elég ritkán veszik figyelembe a stúdiók, nekik a pénz számít. És anyagilag a Firefly univerzum bukta volt.

Oks, a "csak" ott kicsit eltúloztam :) Sorry

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rajongók meg sajnos elég ritkán veszik figyelembe a stúdiók, nekik a pénz számít. És anyagilag a Firefly univerzum bukta volt.

Weldon meg mégiscsak kapott támogatást direkt azért mert a netes közönség a folytatás után kiáltott. Ebből aztán végülis megszületett a Serenity.

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejnye-bejnye, Whedon, nem Weldon! :)

Ja, kapott, mert a sok rajongói nyivák megtetszett a Universalnak és kapott az alkalmon. De valahogy hiába volt a sok rajongói e-mail, a Serenity mégis megbukott, és ez nagy probléma, mert ha sikeres lett volna, akkor már több, mint esély lenne a Serenity 2-re, így viszont az esély zéró.

A bukást meg nem igazán értem. Ha tényleg akkora hepaly volt a rajongók körében, akkor hogyan bukhatott meg. Mondjuk a válasz egyszerű, valszeg nincs annyi rajongó, ami elég lenne a fennmaradáshoz. Mert persze a rossz promócióra fogták megint. A sorozat esetében ez még meg is állja a helyét, hiszen össze-vissza adták, de a Serenity azért kapott reklámot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a rossz reklám a hibás. Mondjuk én a Serenity traileréig azt se tudtam, hogy ebből már készült egy sorozat is. Nameg a Firefly is több csatornát érdemelt volna. Nem is tudom, hogy amerikán kivül máshol is leadták volna :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Serenity előtt már hallottam a Firefly soriról, hogy agyba főbe dicsérik, de akkor nem tudtam elképzelni, mi a túró az a Szentjánosbogár.

A Serenity trailere keltette fel az érdeklődésem, de még akkor sem néztem meg, de még csak utánna sem jártam jobban. Aztán láttam a Serenity-t és minden megváltozott.

Amúgy adták máshol is, legalábbis a sori DVD rengeteg országban megjelent, gondolom némelyikben adták is a TV-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett!

 

Szerintem a Desmond újraéli a múltját dolog csak álom volt (különben Charlie már emlékezett volna rá a Szigeten), egy álom, ami azt hivatott bemutatni, hogy bármit is tesz Desmond, a vége úgy is az lesz, ami a sorsában van megírva (hiába vette meg a gyűrűt, mégis elküldte Pennyt--> nincs választása). Nekem ilyesmit sugallt ez az egész.

 

 

Ami a jövőbelátó képességet illeti, én elhiszem, amit Desmond mond: Néha lepörögnek a szeme előtt események a jövőből, (az életéből), és innen tudja, hogy mi fog történni.

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett nekem is, csak kicsit meglepő volt. Igen, valószínűleg 'álmodta' az egészet, de ettől még érdekes volt. Főleg, hogy úgy volt beállítva, mintha valóban újraélte volna a régi életét. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végére értem a BSG első évadának, és nem is rossz. A 2. évadhoz még nincsen szinkron ugye? Lesz a közeljövőben vagy szedjem le angolul?

Egyedül az nem tetszik, hogy minden ilyen marha fejlett de a vezérlőben még vonalzóval mérik a távolságokat. Meg efféle dolgok, de amúgy jól ki van találva és a hangulata és kellőképp nyomasztó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az első évad ment le a tévében, ezért a többihez nincs szinkron, de Dzséjt már sokat szidta a rossz szinkront (momentán az egészet felirattal néztem, mert lemaradtam a tévésről). Egyébként most újra kezdték adni a tv2-ön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, angolul sokkal-sokkal jobb (szombaton megnéztem a TV2-n a mini első felét, a Csillagközi Csillaghajót egyszer volt elég meghallanom, hogy a szobámig meneküljek...).

 

Tegnap este sikerült megnéznem a 3x14-et. Végre egy rész, ami újra hozta azt a szinvonalt, amit megszoktunk a BSG-től.

 

Mennyit javít a részen, ha nincs benne az a sablonos szerelmi nyűglődés. Végre újra foglalkoztak Helo-val, ennek kifejezetten örültem, mert kb Új Caprica elhagyása óta nem hallottunk róla igazán. Jó, egyszer lelőtte Sheront, aztán annyi.

A rész mondjuk elég kiszámítható volt, hogy Helonak igaza van Robert dokival szemben, de ezt végig izgalmasan tálalták, és a kérdés nem az volt, hogy igaza van-e, hanem hogy időben kiderül-e ez.

Amit vártam, hogy Baltarral többet foglalkoznak, de őt úgy látszik, tartogatják a következő részrekre. Az biztos, hogy Tom Zarek ilyedelmeiből alapján azok kemény részek lesznek.

A sageretoniak (tuti nem így írják, de nem tudtam megjegyezni) viszont engem is idegesítettek, kb annyira, mint Tigh-t. Amúgy kellemesen csalódtam az ezredesben, bár nem kért bocsánatot, de elismerte a hibáját, ez nála majdnem ugyan az. Viszont Adama, mint majdnem minden részben, újra bizonyított, hogy mekkora ember. Lazán bocsánatot kért Helo-tól. Nagyon bírom ezt a öregembert.

 

SPOILER azoknak is, akik már látták a 3x14-et:

 

Dee-től kivert a víz. Nemrég sajnos véletlenül elolvastam egy spoilert - ami elé jól nem volt kiírva, hogy spoileres infókat tartalmaz :) -, eszerint még egy szereplő meg fog halni ebben az évadban. Mivel a szerelmi szállal igencsak nyüglődnek, azt hittem, most jött el Dee ideje. Mázlira nem, de én még mindig mernék rá fogadni. A további jelölteim Kara férje és a jó öreg Baltar, esetleg Tom Zarek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG 14

Tigh részben hozta magát, szép volt, ahogy a végén elismerte, hogy tévedett. Amikor arról olvastam, hogy valaki még meg fog halni, rögtön Sam jutott eszembe. Ő is egy lehetőség, ha nem akarnak a főbb szereplőkhöz nyúlni. És inkább, mint Dee, aki mellett az szól, hogy nem civil. Baltart viszont ki ne nyírják, marhára hiányozna a képe. Ő egy örök BSG szereplő nálam :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Egyik legjobb rész az összes közül. Nekem tuti. Sylar és Peter naggggyyyyooonn durva. Peteren kezd felülkerekedni a hatalma. Túl sok lesz ez neki. De már teljesen tudja irányítani. Most akk Simone hal meg? nane. Nem gondoltam volna. Hüje Isaac...vááá. Nagyon durva.

És hogy lett már vége??? Parkman összeállt Teddel. Durva. De legalább Bennett is mutatott valami kis együttérzést Clairerel. Ez már valami.

Egy kis érdekesség. A buszsofőr, aki kinyitja az ajtót Hironak, Stan Lee a legnagyobb képregények kitalálója. Benne van az összes Marvel filmben is. Bár talán a Ghost Riderben nem láttam. Mind1. Tetszett hogy ebben is benne volt. Azért sajnáltam Andot, de Hiro egyedül tényleg többre fog jutni. Remélem. Jó lenne már megszerezné azt a kardot. Majd még írok, mert hagyom leüllepedni. Durva rész volt.! Alig várom magyarul. Jó h egyszerre két részt adnak le, mert az első nem olyan jó, de a másodikkal együtt már ütős. A 2. végén látja Hiro a robbanást. Onnantól sokakat fog vonzani úgy érzem. ^^

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit jé? Nem akarok panaszkodni, de már a múlt hét szombaton elkezdték. A mini "félbe" vágott első "fele" volt (de most nem ott vágták félbe, ahol a múltkor, szerintem most harmadolják...).

De elméletileg ha most lefut az első évad, már folytatják a másodikkal (mint a House-t). Bár ezzel a szinkronnal én nem fogom emelni a nézettséget, az tuti.

Mellesleg most jó a TV2 szombat délutáni programja. Sci-fi sci-fi hátán. BSG-Eureka-SGA. Azért ez elég nagy előre lépés a TV2 részéről, hogy egymás után bemertek vállalni ennyi sci-fit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Kudar, mi van ezzel a két rész dologgal? Nem igazán értettem.

Nagyon jó rész volt a 16-os. Hiro szála annyiban volt érdekes, hogy egyedül indult tovább. Hiányozni fog Ando, ha tényleg hazamegy. Peter kezd egyre jobb lenni, és egyre jobban bírom a kariját. Eddig az volt a bajom vele, hogy nem illett hozzá a kezdeti "puhányság" és jófiúság. Ez a keménység marha jól áll neki, csak nehogy átforduljon negatív szereplőbe. Vajon a láthatatlan miért fél Benneth-éktől annyira? Mit csinálhattak régebben?

Jujj, jönnek a morális kérdések :P Teljesen megértem Tedéket. Jön ez az először rémisztő képességük, aztán valakik valamilyen ismeretlen oknál fogva elkábítják őket, meg izotópot raknak beléjük, hát én se venném jó néven. És még valójában mi sem tudjuk, hogy mi a fenét csinálnak Benneth-ék :peace: Nem úgy tűnik, hogy rosszat, de lehet benne akár még rossz is. Ezek az emberek meg jó, hogy tudni akarják, hogy mit tettek/tesznek velük tudtukon és akaratukon kívül. Egek, de várom a következő részt. Claire-t meg még jobban sajnálom mindazért, ami történik körülötte. Néhányszor már eszembe jutott a Hiro-féle mondat, amit Peternek mondott: mentsd meg a pompomlány, mentsd meg a világot. Mi van, ha végül Claire lesz az, akinek köszönhetően Peternél helyreállnak a dolgok? Elvégre közvetetten már segített a nagybátyón :) Tulajdonképpen Claire-nek ő a legtisztességesebb rokona.

Nagyon úgy tűnt, hogy Simone meghalt, hacsak nem Peter az utolsó pillanatban csinál valamit. Van egy rakat képessége, és Sylar is tudott mahinálni a testével ezt-azt. Mindazt Peter is tudja, talán máson is segíteni. Mert az ugye kiderült, hogy tényleg megvannak Sylar képességei. Jaj, Sylar. Szegény nőci :D Remélem, mielőbb lebukik a fickó valahogy Mohinder előtt. Viszont érdekes az, hogy Mohinder azon a szeren dolgozik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Ha Sylat lelepleződik Mohinder előtt, akkor Mihindernek vége. :peace:

Az hiszem úgy láttam, hogy márc 4.én egyből 2 részt adnak majd le a TV2őn. Vagy nem?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Ja, hogy a magyarról volt szó. Bocsánat, nem esett le. Nem is láttam még a műsort, szóval lehetséges. Ja, és ne merészeljék Mohindert kinyírni, de azért Sylar valahogy lebukhatna :peace:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.