Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: csak tessék. Örülök h tetszik. :clap::)

Karrde: Nagyon jó kis előzetes. Tényleg nem sokat mutat. De lesz

Hiro a jövőben, mármint a jövőbeli Hiro, És egy jó kis összecsapás Sylarrel, amit persze már tudtunk. Király lesz. És tetszett alatta a zene is.

Ody: Akkor ezt úgy veszem, hogy tetszenek a képek. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam a Prison Break-et.

 

Érdekesen alakul, és már tippem sincs mi lesz ebből. Egyébként remélem, hogy Sucre és Bellick társak lesznek. :clap:

Egyébként mi is az a spoiler a harmadik évadról?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos szomorú hírem van... meghalt Szakácsi Sándor. Információim szerint Dr. House-t ő szinkronizálta (sok más mellett), ezért írtam ide, a sorozatok topicba.

 

Nyugodjék békében.

 

 

Donát

Én is nagyon sajnálom. Kevin Costner és Bruce Willis legjobb hangja volt (És persze Huose-nak is kitűnő), mindig azt gondoltam, hogy gondban lennének a szinkronosok ha egy filmben játszanának, bár talán még azt is meg tudta volna csinálni olyan jó volt mind a kettőnek.

Hiányozni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy tolnád, mint a lopott biciklit. Megtömnéd, mint a kacsát :clap:

Milyen szép szinonímák vannak :)

OFF

Erről jut eszembe egy szélsőjobbos nóta. Aszondja hogy: "turul, turul, csak háturul, szeretem a babámat" :D

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Erről jut eszembe egy szélsőjobbos nóta. Aszondja hogy: "turul, turul, csak háturul, szeretem a babámat" :clap:

ON

:)

 

Hősök 3. rész: hát ennek a vége durva volt. Ha én így térnék vissza a halálból, újra szörnyet halnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki :clap: Jaj, én most nem néztem, mert egyszerre dumáltam négy vonalon, szóval filmnézés már nem fért bele, pedig itt van a tévé :)

 

Jó ég, pontosan mivel lett vége? Gondolom a boncasztalos dologgal, de melyik fázisával? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik. Szegények még nem tudják mi vár rájuk. :clap:

Néhány langyosabb rész után remek részek, sztorik és pörgés ezer fokon :) Valószínűleg szünet nélkül, mert biztos nem raknak be a 11-es után másfél hónap kihagyást.

Sorry, a 4. rész vége még jobb lesz :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát érdekes ez a Heroes. Egyfelől vannak benne rohadt jó karakterek, és a történet sem rossz, de olyan felszínesnek érzem egyelőre, nincs súlya a dolgoknak. Számomra ez olyan, mintha 12-14 éves gyerekeket céloztak volna meg a történetvezetéssel, annak ellenére, hogy nálunk 16-os karikával fut. Na mindegy, mindenesetre én nézem, majd meglátjuk, mi sül ki belőle.

 

Láttam a PB 19. epizódját is...

 

Ez enyhén brutális volt... most már csak az a kérdés, hogy miképpen tovább

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az a legdurvább, hogy az elnökasszony, a saját tesójával hempergett!! :clap:

Láttam a PB 19. epizódját is...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry, a 4. rész vége még jobb lesz  :clap:

Neee... a húgom is ezt mondta eddig minden rész végén. Ő már látta, mert a barátjával végignézték már az eddigi részeket angolul. Ma is jót röhögött a reakciómon, miután a közepe táján újra felkonferálta (mert már a második rész végén is mondta), hogy a vége milyen "vicces". Erre ott vihogott a reakciómon, ami kábé így szólt: "B*szd meg!"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neee... a húgom is ezt mondta eddig minden rész végén.

Sorry. Mást már úgysem írok le.

Emlékezetem szerint azért nem minden rész vége ilyen remek. Kell egy kis különbséget is tenni köztük.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry. Mást már úgysem írok le.

Emlékezetem szerint azért nem minden rész vége ilyen remek. Kell egy kis különbséget is tenni köztük.

Ez nem az a sori, mint a PB, hogy minden rész vége utána fejedet vered a falba, mert olyan vége lett. Ezen gondolkozni kell majd, de persze azért itt is vannak szép végek. :) A mostani is egy ilyen volt. Akár a 4.részről, akár a 18.ról beszélünk. :D:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neee... a húgom is ezt mondta eddig minden rész végén. Ő már látta, mert a barátjával végignézték már az eddigi részeket angolul. Ma is jót röhögött a reakciómon, miután a közepe táján újra felkonferálta (mert már a második rész végén is mondta), hogy a vége milyen "vicces". Erre ott vihogott a reakciómon, ami kábé így szólt: "B*szd meg!"

Legközelebb vágd ki a hugit a szobából :clap:

 

Én rohadtul utálok úgy nézzni valami izgalmas filmet amikor valaki olyan ül mellettem aki már látta és be nem áll a szája :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez a kettő eddig még benne van a top3-ban végződésügyileg, mármint a 4 és 18. A harmadikat nem írom le nyilvánosan, csak spoilerben, aki akarja, megnézni a számot, ígérem, többet nem írok hozzá :P

A 11-es rész :D

 

Ezen gondolkozni kell majd, de persze azért itt is vannak szép végek. :) A mostani is egy ilyen volt. Akár a 4.részről, akár a 18.ról beszélünk. :D:clap:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rohadtul utálok úgy nézzni valami izgalmas filmet amikor valaki olyan ül mellettem aki már látta és be nem áll a szája :)

Hugom is utál, ezért mindig jelentőségteljesen rám néz, ha olyan filmet nézünk, amit én ismerek :clap: Egy ideje már megállom, hogy kussoljak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, az Abydos Gate fórumán a Karrde az én lennék (hehe, láttalak ott, pont nekem írtál), csak a regelésnél nem voltam biztos abban, hogy melyik név jelenik meg, így a Miss lemaradt róla :) A héten kezdtem el átnézni azokat a topikokat, melyek érdekelnek :D (Tiszta ciki, de pont SG-t nem nézek :clap: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.