Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt meg honnan a véres francból veszed hogy úgy érzem hogy kötelezett valamire bárki is? Azért írtam mert nem nagyon tudok mit kezdeni a bombás szövegeddel.

Mondjuk abból a stílusból gondoltam, ahogy felvázoltad... éppen csak a fejemet nem haraptad le ;) Legközelebb félreértések elkerülése végett írd azt, amit gondolsz, hogy nem tudsz mit kezdeni a bombás üggyel. És ne úgy, hogy "nem kell értenem hozzá", mert messze nem jelenti ugyanazt a két mondat.

Cameron kívülről tuti nem olyan, mint a TX, legalábbis ha az, akkor nagyon elszúrták a készítők, hogy eddig nem utaltak rá. Főleg, mert a TX nem vérzett, mint Cameron, illetve a "sebei" a terminatrixnek azonnal "beforrtak", míg Cameronnak ehhez idő kell. Szóval ő tuti 100%-os kiborg. Ha csak nem a belső váza olyan megerősített rész, de nekem inkább úgy tűnt, hogy ő is 888-as.

A TX-nek is betett azért a páncéltörő, mert a fegyvere amiatt sült meg. Mikor feláll, szikrázik a karja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó rész volt.

 

"Egyszer Ben tűnik jónak, máskor meg Widmore emberei."

Ezt hívják különböző nézőpontoknak.

 

De Widmore emberei(Dan, Charlotte, Miles, Frank) sose voltak gonoszak, ezt Ben is megmondta.Akik veszélyt jelentenek azok a nagykutyák, Widmore és társai.Ben csak meg akarja védeni a szigetet, de azt mindenáron.Ha kell feláldozza a társait, vagy esetleg a túlélőket.Szóval lehet azt mondani hogy a céljai ártalmatlanok, de az eszközei bizony néha kegyetlenek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

De amikor Ben eszelős fejjel megmondja Juliet-nek, hogy a csaj az övé...hááát akkor látszott mekkora köcsög is a csávó. Pedig a szerelmüknek semmi köze a szigethez.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Hát Ben alapból egy beteg ember, szegénynek elég rossz gyerekkora volt.Amit előbb mondtam azzal arra céloztam hogy a cselekedetei gonoszak, de amit tesz azt egy számára fennköltebb jó miatt csinálja.És ezalatt nem a magánéletére gondoltam.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb félreértések elkerülése végett írd azt, amit gondolsz

Eredetileg olyanra gondoltam ami nem igazán volt összhangban az akkori hangulatommal ezért amaz mellett maradtam.

 

Cameron kívülről tuti nem olyan, mint a TX, legalábbis ha az, akkor nagyon elszúrták a készítők, hogy eddig nem utaltak rá. Főleg, mert a TX nem vérzett, mint Cameron, illetve a "sebei" a terminatrixnek azonnal "beforrtak", míg Cameronnak ehhez idő kell. Szóval ő tuti 100%-os kiborg. Ha csak nem a belső váza olyan megerősített rész, de nekem inkább úgy tűnt, hogy ő is 888-as.

A TX-nek is betett azért a páncéltörő, mert a fegyvere amiatt sült meg. Mikor feláll, szikrázik a karja.

Ennek az égegyadta világon semmi köze nincs ahhoz hogy nem vagyok biztos abban hogy Kemeron mennyire sérül meg.

A TX meg az ő tulajdonságait meg tudom én is különböztetni egymástól és azt is hogy a TX-nek milyen bajai lettek és az meg se fordult a fejemben hogy Kemeron olyan modell mint a TX mivel én is láttam a T3-at és a Krómnikkelszt és az előbbit nem is egyszer.

 

--------------------------------------------------------------

 

A legjobb lett volna azt a "kár hogy Kemeron a levegőbe repült" HSz-emet mellőznöm mert ha az nincs akkor ez az egész sincs. Nem írom le hogy micsodám van ki ettől a nyomorult témától.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek az égegyadta világon semmi köze nincs ahhoz hogy nem vagyok biztos abban hogy Kemeron mennyire sérül meg.

A TX meg az ő tulajdonságait meg tudom én is különböztetni egymástól és azt is hogy a TX-nek milyen bajai lettek és az meg se fordult a fejemben hogy Kemeron olyan modell mint a TX mivel én is láttam a T3-at és a Krómnikkelszt és az előbbit nem is egyszer.

Rog a jó ég áldjon meg. A TX-es rész nyílvánvalóan nem neked szólt, hanem Oldi postjára reflektáltam, mivel ő írta... csak gondoltam úgyis rájön mindenki, mivel alig öt posttal van lejjebb a szöveg, és közel s távol az egyetlen, amiben szerepel a TX szó, így nem idéztem... úgy néz ki, hiba volt... ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog a jó ég áldjon meg. A TX-es rész nyílvánvalóan nem neked szólt, hanem Oldi postjára reflektáltam, mivel ő írta... csak gondoltam úgyis rájön mindenki, mivel alig öt posttal van lejjebb a szöveg, és közel s távol az egyetlen, amiben szerepel a TX szó, így nem idéztem... úgy néz ki, hiba volt... ;)

Nekem lejött, hogy nekem szól. :D

 

Node eddig enni se láttunk egyetlen egy terminatort se ;) És nem azt mondtam, hogy teljesen ugyanolyan, csak valami hasonló. :)

De a folytatásból úgyis kiderül. Ellentmondani meg nem tudom mihez kell, hogy ellentmondjon, amikor már maga az egész sorozat az ítéletnap dátumával ellent mond az elődjének. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a jó ég áldjon meg

Az csak a megboldogulásom után következhetne be de a tövismadaras Ralph atyát felkereshetem hogy az áldását kérjem. ;)

 

úgy néz ki, hiba volt

Szerintem is jobb lett volna izélni (Riggs után szabadon ;)) mert az a HSz elkerülte a figyelmemet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Az hatalmas ahogy Dszüliet akciózik. Le a maszkkal mindkettőről hogy a két ökör is megdögöljön. :D

Na meg Peni faterja. Nem Peni hajója hanem Peni apjának a hajója. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a T4-ről volt szó a Filmesben, eszembe jutott, hogy mozis újságomban ebben a hónapban Vajnával volt egy interjú a sorozatról, és egy kis mellékes pár sorból kiderült, hogy Summer Glau azelőtt balerina volt :) Nem tudtam, de legalább most már helyén van, miért tudta olyan könnyedén megcsinálni a balettozós részeket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a T4-ről volt szó a Filmesben, eszembe jutott, hogy mozis újságomban ebben a hónapban Vajnával volt egy interjú a sorozatról, és egy kis mellékes pár sorból kiderült, hogy Summer Glau azelőtt balerina volt :) Nem tudtam, de legalább most már helyén van, miért tudta olyan könnyedén megcsinálni a balettozós részeket :)

Jaja, ezt említi Josh Wheddon is a Serenity DVD audiokommentárjában, hogy emiatt volt könnyű megtanulnia a verekedések koreográfiáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Nap égett, Dzsüliet arca szintén égett, Dzsin dühös lett, Szajid és Dezmond meglepődött és a rész végén van egy még nagyobb meglepi.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Májkülös dolog nem mondhatnám hogy meglepett de a halott Dzsines már igen.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jó is volt meg nem is.

 

Jó volt látni Májkül kínlódásait csak kár hogy a sziget nem hagyja meghóni de ez van.

Egyedül az jött be igazán hogy Szájid beköpte Májkült és Mankószki Nikolszonos poénja is kapott tőlem egy piros pontot

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 4x08

 

Már Johnny is lopta a labdadobálozást Steve McQueen karakterétől a Nagy szökésből. :P De tény, jobb párhuzam volt a Ragyogáshoz hasonlítani, nagyon jó rejtett párhuzamokkal tudják az írók részletekbe menően az őrületbe kergetni a rajongókat. Az előző részben is mekkora volt már, hogy a Zoe Bell által játszott karakter Vernétől a Chancellort olvasta a hajón. :P Kicsit mindig ironikus dolgokat rejtenek el, emlékszem mikor Desmond is a 2. évadban a Harmadik rendőrt olvasta a bunkerben. Lehet ezek lényegtelen dolgok, de engem például ilyen momentumokkal tudtak nagyon megfogni. :) Magáról a résszel kapcsolatban. Hát hogy ki rendezte meg a műbalhét, még nem lehet egyértelműen eldönteni, de én is hajlok a Widsmor vagy kiafene általi megszervezésre. Hogy Ben nem öl ártatlanokat. Jogos, a Dharmasokat is a gyilkos gáz ölte meg, nem ő... ;) És hogy ki lövöldözött? Én a hangtompítós arzenál miatt meg a nézők előkészítése végett ott is a galamblövész társaság felé hajlok. De Bent nem fogadom el Good Guynak.

 

ui: Az az elgondolás meg felettébb tetszett, hogy a sziget nem engedi megölni az idiótákat. Vagyis így belegondolva Jack öngyilkossági kísérletébe. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nagyon jó rejtett párhuzamokkal tudják az írók részletekbe menően az őrületbe kergetni a rajongókat

Mindig amikor a harmadik szízönben megláttam Bent monitorokat bámulni rögtön azt gondoltam hogy "A qrva anyját. Ez még itt is Zeppezik.". ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.