Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Sarah Connor Chronicles első részét.Bár ne tettem volna.Valami borzalom az egész.Rettenetes "színészek", iszonyú sz*r trükkök stb...Mi ez?Ki találta ezt ki?Mikor megjelent a rendőrautóknál a gyúróteremből kiszedett(max 100 dollárért) csávó, akkor már nem vettem komolyan.Cameron helyében ezért perelnék.Semmi köze a Terminatorhoz, és még meg is gyalázza.Nem is csodálom, hogy az RTL klub levette a müsorpalettáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen alapon perelne Cameron? Egyrészt, az alapvető szerzői jogok miatt ebből is kap pénzt, amíg az általa kitalált karaktereket használják, másrészt, az alapvető szerzői jogokon kívül semmilyen jog sincsen a kezében. Harmadrészt, le sem sz*rja (valószínűleg az első két ok miatt is). ;)

 

Szvsz mondjuk az első résznél csak egy volt rosszabb (amennyit láttam, a második évad felétől ezt is jegeltem, mint a BSG-t és a House-t), a többi jobb. Nem egy világmegváltó sorozat, de esti időkitöltőnek jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tetszett annyira a mai Lost, kicsit többet vártam. De legalább kaptunk egy karaktercentrikusabb részt is.

Nekem bejött!

 

Spoiler:

A végén már tudtam egyből ki az a srác. De akkor most Ben is úgy járt mint Sun? Ők melyik idősíkban vannak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Spoiler:

Szerepelt már ez a srác a sorozatban, még a 3x20-ban.

Ben-ék pedig feltehetőleg 2007-ben vannak, 2 évvel az O6 kijutása után. Ben gondolom nehezen mehetett volna vissza a 70-es évekbe, mert akkor kettő lett volna belőle.

Ma sikerült bezsákolnom a 4. évadot dvd-n. Egész jó kis kiadás, 2 extra lemezzel és olyan képminőséggel amit én még nem nagyon tapasztaltam mezei dvd-n.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy nemrég kezdték forgatni. :)

 

 

Más. Tegnap a Rejtélyben érdekes kijelentésre lettem figyelmes. Ugye a retekklubon a második rész ment le ( pici Aliens érzés :D )....naszóval, ott Nina Sharp a társasági összejövetelen említette, hogy voltak már nekik nyomozóik, csak kudarcot vallottak. Ez pedig nálam felveti, hogy esetleg mint annak a csoportnak a szaktanácsadója William Bell, nem-e velük együtt tűnt el, hogy a kezdetektől nincs jelen a sorozatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Atlantisz első évadját sikeresen ledaráltam.

Végülis eddig bejövős, a lidércek sokkal jobbak számomra, mint a kukacok.

Viszont...Szegény Ford hadnagy az egész évadban csak a levegőben lógott. Két mondatnál többet nem nagyon beszélt az egyes részekben. Nulla megnyilvánulás, abszolúte töltelék karakter volt, mégis a főcímbe mutatták a fejét. Csak mert ő a kötelező fekete?

Ejh...Zelenka vagy a Dr. Beckett sokkalta többet szerepelt nála...Szóval azért a CSK1 csapatban minden szereplőnek jól kitalálták a személyiségét. Forddal az írók nem tudtak mit kezdeni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Atlantisz első évadját sikeresen ledaráltam.

Végülis eddig bejövős, a lidércek sokkal jobbak számomra, mint a kukacok.

Viszont...Szegény Ford hadnagy az egész évadban csak a levegőben lógott. Két mondatnál többet nem nagyon beszélt az egyes részekben. Nulla megnyilvánulás, abszolúte töltelék karakter volt, mégis a főcímbe mutatták a fejét. Csak mert ő a kötelező fekete?

Ejh...Zelenka vagy a Dr. Beckett sokkalta többet szerepelt nála...Szóval azért a CSK1 csapatban minden szereplőnek jól kitalálták a személyiségét. Forddal az írók nem tudtak mit kezdeni :lol:

Ford nagy ballépés volt a készítők részéről. Nem tudtak vele mit kezdeni, de azért volt néha jelentőssége (főleg a lelkesedése miatt, így kaphatott olyan szerepet, mint, hogy ő készítse el a hazaküldendő üzeneteket). Erre az alkotók is rájöttek, így... nos, majd megtudod, mi lesz vele. Beckett meg a második évadtól már főszereplő lesz.

A lidércek baromi jó fejek, és az első évadban még sehol sincs a két nevesített példány. Majd meglátod, azok milyen frankók (na jóó, az egyikük annyira nem, de a másikuk, hát az Atlantis legjobb karaktere lett...).

 

elég ütős lesz\lett sztem. Nagyon várom már!

Nálam egynek elment, tipikus teaser. Végül is, még alig van valami felvéve a sorozatból (alig két hete forgatják). De legalább már megmutatja, hogy kicsit másabb lesz, mint az SG-1 és SGA.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ott Nina Sharp a társasági összejövetelen említette, hogy voltak már nekik nyomozóik, csak kudarcot vallottak. Ez pedig nálam felveti, hogy esetleg mint annak a csoportnak a szaktanácsadója William Bell, nem-e velük együtt tűnt el, hogy a kezdetektől nincs jelen a sorozatban. :lol:
Tetszetős elmélet. Jó lenne ha elővennék ezt a témát.

 

 

LOST

Benne van az ötödik szezonos TOP-listában.

Spoiler:

Amikor Dzsinn és Szójer Sayidot intézte mindkettőnél vártam hogy kacsintsanak már rá mert egyáltalán nem tudta hová tenni az ellenséges ex-társakat. Úgy legalább tudta volna hogy ugyanazokkal találkozott meg hogy vele vannak. Jó kis feszültséget teremtettek ezzel a nem jelzéssel. :D

A mostani Krómnikkelsz is bejövős volt nem úgy mint az előző néhány rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, múlt hétvégén, vagyis két napja, ment le az utolsó, szóval most már indíthatod, mert szerintem már nem kell sokat várni a feliratra :D Legalább is remélem, hogy legkésőbb holnapra meglesz. Bár ez az jelenti, hogy több BSG-t már nem nézünk :) De lehet kezdeni előlről megnézni az egészet, sok minden már homályos nálam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SG- Atlantis 2. évad közepe fele...

Sokkal jobb mint az előző évad!

Jók az új arcok is benne. Szegény Zelenka is lehetne a főcímbe, hamár ott van Beckett. Kb ugyan annyit szerepelnek mindig egyes részben.

Ja és a sorozat igazi főszereplője egyértelműen a dilis Mekkéj, mégis ő van utoljára megemlítve az intróban..Nem fer na!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, múlt hétvégén, vagyis két napja, ment le az utolsó, szóval most már indíthatod, mert szerintem már nem kell sokat várni a feliratra :D Legalább is remélem, hogy legkésőbb holnapra meglesz. Bár ez az jelenti, hogy több BSG-t már nem nézünk :) De lehet kezdeni előlről megnézni az egészet, sok minden már homályos nálam :D

Akkor elkezdem nézni.

Nem nézünk több BSG-t? Hiszen még ott lesz a The Plant című film (bár ez még nem mostanában lesz(, aztán elvileg pár nap múlva jön a Caprica bevezetője, jövőre a BSG: Caprica első évada (bár szerintem ez nem lesz egy nagy durranás, mert eddig nekem úgy tűnik, hogy a Dallas lesz, minimális sci-fi környezetben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és a sorozat igazi főszereplője egyértelműen a dilis Mekkéj, mégis ő van utoljára megemlítve az intróban..Nem fer na!

Először nézz utánna, mi adja a sorrendet az intrókban, meg mi alapján lehet valaki abban benne, aztán hőbörögj ezen. McKay, azaz David Hewlett-nek a legnagyobb megtiszteltetés, hogy ott van hátul, ugyanis az a hely a kiemelt szereplők helye. Nem véletlen van úgy ott, hogy "David Hewlett as Dr. McKay". Ugyanez igaz az SG-1-ban Michael Shanks-re a 7. évadtól. Legelől meg az abszolút főszereplő szokott lenni, az viszont az SGA esetében Joe Flanigan, azaz Sheppard. Ennél a két posztnál egy intróban már csak egy jobb van: ha a cím előtt bejelentik a neved, mint Richard Dean Anderson esetében az SG-1-ban. Mert az egyrészt kiemelt, másrészt abszolút főszereplő, harmadrészt a nevével adják el a sorozatot.

Zelenka meg attól még nem lesz főszereplő, hogy egy epizódban szerepel 10-20 perc erjéig. Ahhoz először történeteket kell a karakterére építeni, márpedig Beckett kapott történetet, olyat, ami az 5. évadig kitart, míg Zelenka... nos, ő sohasem kapott saját történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor elkezdem nézni.

Nem nézünk több BSG-t? Hiszen még ott lesz a The Plant című film (bár ez még nem mostanában lesz(, aztán elvileg pár nap múlva jön a Caprica bevezetője, jövőre a BSG: Caprica első évada (bár szerintem ez nem lesz egy nagy durranás, mert eddig nekem úgy tűnik, hogy a Dallas lesz, minimális sci-fi környezetben).

Igaz :D Mondjuk a filmről nem tudtam, csak a Caprica sorozatról. De az már akkor sem ugyanaz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd, most az egyszer tényleg morgok azon, hogy több napja nincs felirat, pedig igazán türelmes vagyok ilyen téren. De ez az utolsó rész! Remélem, lesz felirat, mikor megyek haza :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd, most az egyszer tényleg morgok azon, hogy több napja nincs felirat, pedig igazán türelmes vagyok ilyen téren. De ez az utolsó rész! Remélem, lesz felirat, mikor megyek haza :(

Sajna még most sincs... Már rég el kellett volna venni CiCmax-tól ezt a sorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.