Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Heroes

Jó rész volt. Átkötő és tisztázó résznek mindenképp. Most már 100%ig világos h Niki és Maya szála teljesen felesleges és csak lassítja az egészet. Amúgy teljesen jó volt a Peteres magyarázat. Nekem nagyon tetszett Nathan megégése és gyógyulása. Adam tuti kihasználja majd Petert a maga kis céljaira. Szép lesz mikor Hiro is bekapcsolódik a képbe és Peternek választania kell majd. Azért most már kíváncsi vagyok a folytatásra és hamarosan téliszünetre mennek. Gondolom megint beleraknak egy oan cliffhangert h besz*runk... :para: Hajrá Heroes!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a múltheti Hősöket. Hááááát....asszem ennél jobb már nem lesz. Következetlen, össze-vissza haladó cselekményszálak annyi szereplővel melynek még a fele is sok volna. Attól nekem nem jó sorozat, hogy lehetetlen helyzetbe feltűnik valaki. ( Pl Adam). Ennél ezerszer jobb fordulatok vannak a Szökésben. Persze a két sorozat jelentősen eltér egymástól. A Szökés érthető és izgalmas. :para: A Hősök érthetetlen és bárgyú fordulatokkal telített. Hiroban azonban asszem sose fogok csalódni továbbra se. :D A leghitelesebb figura az egész sorozatban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Nekem tetszett ez a rész is (bár eddig még nem nagyon volt olyan, ami ne tetszett volna... :para:). Nathan meggyógyulása valóban jó. És sikerült kitalálnom azt is, hogy Petert a haiti emberke juttatta oda, ahova. Most már csak az a kérdés, hogy a haiti miért lett beteg? (mert Mohindernek meg kellett őt gyógyítania).
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, hogy nagyobb fordulatok, de hitetlenek. Noah Benett pl úgy változtatja az arcát, hogy már az fáj. Az első sori elején még tiszta gonosz karakter alakított, aztán hirtelen jóságos lett, most meg megint a fene se tudja má', hogy hová is rakja őt az ember. De nem csak az ő karaktere a bibi ebben a sorozatban. Egész egyszerűen annyi a futó szál, hogy nincs lendülete a sorozatnak. Mire valami kibontakozhatna, félbeszakad és egy másik karaktert vezetnek fel. Mire visszatérnénk az előzőhöz, már oda a lelkesedés. Nálam legalábbis igen. A Szökés szereplőiért pl lehet izgulni, mert ott szépen tartják az a lendületet mely mindvégig fenntartja a feszültséget. Nem tagadom, volt egy pont az első soriban ott is amikor kicsit húztam a szám sarkát, de eget kiáltó ostobaságok és hitetlen karakterek ott nem voltak jelen. Nem tudom, hogy mondtam e már, de nekem olyan gyanúm van, hogy a Hősöket nem egy előre megírt forgatókönyv szerint készítik, hanem mintha csupán négy-öt részt írnának meg előre. :S És nem is értem, hogy minek ennyi szereplő bele, főleg ha a huszonegy-két részből csupán ötben-hatban szerepelnek. Továbbá hiányzik az igazi főszereplő karaktere is, aki legalább végig benne lenne a soriban, értem ezalatt azt, hogy minden részben szerepelne. No mindegy. Ez az én véleményemet tükrözi :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyémet is oldie. :para:

 

Érdekes, hogy az nem szúrja sok ember szemét, hogy ez az egész sorozat egy nagy X-Men nyúlás. Annyi a különbség, hogy itt nem tud a különleges képességűekről a társadalom. Fárasztó az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Még azok is nézik akik minden rész után beírják a 2/10-et teljesen bepipult fejjel, nemhogy azok akiknek bejön." Ennyi. :D:para:

De ez hülyeség...én se nézem már. :D Amúgy is lassú a töltés, inkább mást szedek. :P Majd elolvasom mit írtok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lostban és Heroes-ban is az a jó hogy vannak benne szerethető karakterek(főleg a Lostban), nem olyan két dimenziósak mint a PB-ben.És ebbe beletartozik Noah is, akinek több oldala van.Ő csak a családjával szemben jóságos, ha valami veszély fenyegeti őket akkor tűzön-vizen keresztül akarja őket megvédeni, akár embert is öl.

Az hogy a fordulatok bénák, az a Prison Breakre is elmondható.Teljesen kiszámítható az egész, főleg a második évadban vannak azok a nagyon erőltetett csavarok.A múltheti PB-ben is voltak akkora hülyeségek(

pl.: pont akkor takarja el a felhő a napot amikor szöknek, az altató pont 1 óra múlva hat
) hogy teljesen hiteltelen a sorozat.A második évadnál is nagyon szerettem ezeket a "Küldöm a levelet ami 37 szavat tartalmaz, és 37% cukor van a Tesco-s kólában, ami visszafele Ocset, ami "O" betűvel kezdődik, ami hasonlít a 0-ra, tehát "0" a számkombináció".Persze mindkét sorozatot szeretem, de ha hibákat keresünk akkor a Prison Break-et se hagyjuk ki. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LOST-ot minek húzzák eddig? Azt is rég lezárhatták volna. Abban is már kitalálnak minden baromságot.

Hát mert talán nem olyan egysíkú sztorija van, arról már ne is beszéljünk hogy Scofield-éket meddig akarják ki-be hozni a börtönökből.És abból akarnak 6 évadot csinálni.

A Lost-ban minden ki van építve, annyira bonyolult hogy nem lehet két évad után lezárni.Nincs minden részben "We will break out tonight'", persze 3 évad után mindig ugyan ott tart a PB.

 

Hát kinek mi a baromság, de nem tudom hogy milyen baromságra gondolsz, írd le úgy könnyebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mert talán nem olyan egysíkú sztorija van, arról már ne is beszéljünk hogy Scofield-éket meddig akarják ki-be hozni a börtönökből.És abból akarnak 6 évadot csinálni.

A Lost-ban minden ki van építve, annyira bonyolult hogy nem lehet két évad után lezárni.Nincs minden részben "We will break out tonight'", persze 3 évad után mindig ugyan ott tart a PB.

 

Hát kinek mi a baromság, de nem tudom hogy milyen baromságra gondolsz, írd le úgy könnyebb.

Szerintem nem kell túlmisztifikálni a LOST-ot. Egyszerűen lement egy csomó évad, és még mindig nem tudni a lényeget. Húzzák-vonják, csakhoigy minél több részt pénzt tudjanak kisajtolni belőle. De végülis ez nem baj, mert elég jó. Minden ilyen amcsi sorozatban vannak hülyeségek, de a Heroes-nál ez tetőzik.

 

LOST-nál egy ökörséget mondok csak. A lezuhant repülő. Abból a magasságból ha lezuhan egy gép, annak irmagja sem marad, nem hogy karcolás nélkül megmeneküljön a fele utazó közönség! Vicc...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a repcsi lezuhanása még elég nagy hülyeség, de nem tudni a körülményeket.

Nem kötekedés, meg egyetlen Lost részt sem láttam, csak úgy megragadt ezen a tekintetem. Egy repülőgép földbe csapódásánál nem sok körülmény számít: becsapódási szög, becsapódási terület felülete és minősége, becsapódás sebessége, üzemanyag mennyisége, becsapódás sebessége. Ez bizonyos magasság és sebesség után (repülőgép normális utazómagassága és sebessége bőven ezen bizonyos adatok fölött vannak) eme körülmények közül már egyik sem oszt vagy szoroz. Egyetlen körülmény mentené meg őket, három, a farokra kötött, jól megtermett fékezőernyő, amit még idejében kinyitnak :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az imént fejeztem be a PB legújabb részét! Nagyon izgalmas volt, és ezt szeretem benne! Hihetetlen, hogy még mindig olyan feszültség van benne, mint az első részekben.

 

az nagyon tetszett, ahogy a csaj várta a kivégző osztagot a végén. Lincoln fejlövése is ütött! :para:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: alapesetben valóban. De Obi itt arra gondolt, hogy a Szigeten sok minden más, mint a valóságban, így a repcsi lezuhanása körül is lehetnek még rejtélyek, és itt most nem fizikai problémákra gondolt első sorban :D

De a LOST-ban van mindennek logikus magyarázata. Ezt a készítők mondták. Annak a repülőgép lezuhanásnak nincs ilyen. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a LOST-ban van mindennek logikus magyarázata. Ezt a készítők mondták. Annak a repülőgép lezuhanásnak nincs ilyen. :para:

Jól mondod Donát, arra gondoltam hogy a zuhanás körül nem minden körülmény tisztázódott, hogy pontosan hogyan is történt a baleset.

 

Hát racionalitás meg már rég nincs a Lost-ban(szerencsére), legalábbis egy füst-szörnyet nem sok minden magyarázna meg.A legtöbb ember ezért pártolt el a sorozattól, sokan Survivor-féle valóságszimulátorra vágytak nem egy misztikus drámára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg angolul, és meglátod, hogy milyen lesz Dex a továbbiakban :)

 

Off

Nem mellékesen, a külvilágon kívül sehova nem enged be a fórum, szóval valami gáz van a háttérben :lol: Már tegnap este is szórakozott.

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.