Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát akár fenn vannak akár sem nekem annyi tölteni és néznivalóm van hogy simán várhat az a két rész egy/két hetet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éjszaka elhamarkodtam a dolgot mert nem gondoltam hogy a jővő és az azutáni hét előtt felnyomják őket a rapidre mert akkor még hírük-hamvuk se volt. Most meg mégis rájuk akadtam és így mégis priorizálhat és most meg a többi néznivaló várhat mert úgyse mennek sehová. :lol:

 

No comment...

Aztán mégis lett comment. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 2/12

Nagyjából nem lett rossz vége, de én azért alapvetően nagyon sajnálom, hogy Doakes meghalt :( H*** szemét ri** Lila. Megérdemelte, amit kapott. Főleg, hogy mint már régebben kiderült, mást is felgyújtott már lakásostól, szerintem az sem "baleset" volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Dóxot csak azért sajnálom mert nem derült ki róla hogy mennyire akart Dexnek segíteni. Már kezdtem +kedvelni és erre az a qrva kinyírta.
Végül is az a lila lotyó mégis +maradt Dexnek. Szerencsére bejött az amit már néhányszor felemlegettem mégha nem is ragasztószalagos asztalon nyúvadt ki. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tartottam magam eddig, de megnéztem megint már nem is tudom hányadszor a Dexter első évad fináléját és muszáj volt tovább néznem. Így már a Dex S2E3t néztem meg és nagyon jóóóóóó. :)

Sokkal komorabb sztem mint az első évad. Eddig biztosan. Alig várom mi lesz még itt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(látom a most vasárnapi Tűzvonalbant senki nem dicsérgeti.... nincs is miért)

Szerinted nézi rajtunk kívül valaki itt? Szerintem nem volt rossz, ahhoz képest, hogy át kellett írni a forgatókönyvet Stohl sérülése miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egty fél poén nem volt benne :( Meg az a "bácsika" akivel Pircsi elbeszélgetett, egy dolog hogy átlátszó, más dolog: MI SZÜKSÉGE VOLT RÁ?

Hogy megtudja, hol van Bordás. Csak sajna a pircsike nem tudta még azt se, hogy meglőtték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Dexter 2. évad fináléját!

Hát érdekes volt ez az évad. Ha az első 10es, márpedig az, akkor ez most nálam 9es. Rudyt nem lehet helyettesíteni. Az első 2-3részben volt a szenvedés az elvesztése miatt. Aztán Dexi visszatért, és marhára örültem. Aztán jött Lila aki megint teljesen felkavarta Dextert, és ölebet csinált belőle. Közben jó volt Lundy és Mészáros keresése, de Debra és a Lundy? :) Jesszusom. Azért kirázott a hideg. És akkor a végére nagyon összeszedték magukat és majd besz*rtam mindig rész végén! Azért sajnálom Doakst. Tudom, hogy meg kellett halnia, de állandóan csak egy hajszálon múlott h túléli-e vagy sem. Hát azért szerencsére Lila megkapta amit érdemelt és a Sötét Utas is visszatért!!! A következő évad úgy vélem szintén elég ütős lesz. Summa summárum, nagyon jó évad volt, leszámítva Dexi átmeneti elmezavarát, és várjuk a következőt! :D :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.