Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bár nem vagyok brazil szappanopera rajongoó, mégis meg kell emlékezzek egy színészről, aki most hunyt el. Ugyanis az egyetlen szappanoperában játszott, amit végignéztem. Igaz, akkoriban nem ment belőlük minden csatornán kettő-három.

Szóval elhunyt Rubens de Falco, vagyis Leonció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem vagyok brazil szappanopera rajongoó, mégis meg kell emlékezzek egy színészről, aki most hunyt el. Ugyanis az egyetlen szappanoperában játszott, amit végignéztem. Igaz, akkoriban nem ment belőlük minden csatornán kettő-három.

Szóval elhunyt Rubens de Falco, vagyis Leonció.

No az ő karakterét asszem a tv készülékekkel rendelkező emberek majd mindegyike utálta. Pedig milyen jó kis karakter volt az. :cry:

Isten nyugosztalja.

 

Érdekességkép, az újkori Rabszolgasors feldolgozásban de Falco alakította egykori " apját" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah bazz, hatalmas volt a mostani SCC is. :cry: Most nyert értelmet az, hogy mi is volt az a komolyzene az előző részben amikor a jövőben jártunk. Legalábbis részben rávilágított egy dologra. Silberman is hatalmas volt. :D "Jóhiszemű tévedés" :)

Kár, hogy már csa két rész van hátra, mert most igazán rákaptam erre a sorira. Van értelme, jó a sztorivezetése....szóval klappol. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dupla évadzáró rész lesz.

Jaaaaa... így már vili.

 

No, én is megnéztem. Kicsit lightosabb volt az előző részhez képest, ráadásul a balettozó terminator nem nyerte el különösebben a tetszésemet. Ezt talán valahogy máshogy is kivitelezhették volna. Tetszett a sok utalás a T2-re, meg Dr. Zilbermann sorsa (bár a T3-as poén jobban bejött). Illetve tetszik, hogy a T1-ben elvetett Cameroni ötletet is belevették, miszerint tud enni egy terminator.

 

Meg sort kerítettem a Knight Riderre is. Alapjában csak a zenével volt igazán bajom. Az nem illik hozzá, főleg a teknősített opening, hát az ultraxar volt. A kocsi nekem tetszik, bár a Trans Am a király, és mindig is az lesz az igazi KITT. Tetszik, hogy nem remake, hanem folytatás. Nagyot néztem a végén, arra a kis meglepetésre nem számítottam. Ja... azt a röpcsit kihagyhatták volna, nagyon gáz volt. Az autón meg módosíthatnák a vörös villogót, szinte nem is mozog, nem susog, nem adja a feelinget. És KITT lehetne kicsit spécibb, úgy értem, még egy nyamvadt ugratást sem mutatott be. Golyóálló, na és, arra már egy mezei Hummer is képes (na jó, az ütközés a végén azért ütött) :cry:

Szóval, ha sorozat lesz belőle, és lecserélik a röpcsit meg a villogót, de legalább az openinget, akkor lehet ez jó. Nem bárgyúbb, mint az eredeti Knight Rider, bár kétségtelen, hogy annak feelingjét sem hozza... de hát, több, mint tíz év után, más stábbal, más korban hogy a fenébe tudná???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és, attól még láthattam :D

Dzséjt, ezt csak neked. :) Hátha felrémlik valami. :cry: Ekkor még a civilizált világ mit sem tudott a Csillagkapuról, és azon izgult, hogy Almano és Isaura összejöjjön.

Némi segítség gyanánt elárulom, hogy a itt Leonciot és Isaurát láthatod. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a mostani Krómnikkelsz.

Szilbermen totál őrült vagy dilinós ahogy Reese-t nevezte a T1-ben :cry:

Azt nagyon bírtam amikor Szerá átmegy Darth Vader-be miután kiüti az öreget. "Apology accepted". Már csak a Dr. Szilberment kellett volna a végére betenni hogy még hasonlóbb legyen. :D

Az is tetszett amikor a srác megmondja a nagybratyesznak hogy ne ügyködjön a szobában, biztos nem akarta hogy a muterjának eszébe jusson a fegyverkezés ami az elsőben van.

A balettos dologgal nem volt különösebb problémám.

A végén amikor Derék a csajt bámulja arra gondoltam hogyha elég ideig lesi akkor talán meg is kettyintené. Ember-kiborg szexet amúgyse láthattunk még. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Illetve tetszik, hogy a T1-ben elvetett Cameroni ötletet is belevették, miszerint tud enni egy terminator.

Nekem az hogy a Szilbermen-szál vége is egy kihagyott dolgon alapszik.

Na meg az utalások is tényleg jók.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

A kiképzőtisztben egy új Vinnie Jones-t tisztelhetünk. Ami dumát itt is, meg a Rambóban is levágott. :P

 

NAgyon jó rész volt, most majd bővebb véleményt is fogok írni, de majd a felirat után.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk akik racionális magyarázatban bíztak eddig azok meg se nézzék a részt.Hiába emlegetik úgy hogy a sorozat legjobb epizódja, külföldi fórumokon 1-2 embernél kicsapta a biztosítékot.

 

 

Szóval akkor a 2x24 idején Desmond az akkor keletkező hatalmas ?mágneses robbanás? miatt kezdett a jövőbe látni, most pedig a sugárzás volt az oka.

Megtalálta Pennyben az állandóját, hogy össze tudja kapcsolni a szigeten és a sziget előtt történteket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

- Ki nyitotta ki az ajtót?

- Én jó vagyok matekból, de ezt az állandót akkor se vágom. Obi, elmagyaráznád? :P

AZt vágom, hogy A Dannek Desmond, Desmondnak meg Penny, de akkor is mit takarna az állandó?

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Lehet hogy Michael volt az, a feltételezett kém a hajón.

 

Az állandóról annyit, hogy Desmondnak(és mindenkinek akinek időutazásos bajai vannak) szüksége van egy olyan tárgyra vagy ez esetben személyre amit mind a két idősíkban ismer, hogy az agya ne zavarodjon össze azáltal hogy ide-oda utazik az időben.Mert gondolom ha valakinek nincsen ilyen állandója, akkor az nem tudja az idősíkokat összeegyeztetni, az agya nem lenne képes megkülönböztetni a valóságot a valótlantól.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lost

 

Úgy érzem ezzel nem jutottam előlrébb. :P Akkor mostmár Desmond nem fog az időben egy darabig ugrálni, és mostmár emlékszik mindenre?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Akkor még annyit hozzáfűznék hogy az állandónak fix pontnak kell lenni a delikvensek életében, amit ismernek annyira hogy beinduljon az emlékek felidézése.Ez lehet mondjuk egy nyaklánc, amit nagy becsben tartanak, vagy egy hozzájuk közel álló személy.

 

Gondolom most már leállt az időutazással egy darabig, és mivel tudta Sayid nevét és azt is hogy egy szigeten töltötte az elmúlt három évet már elkezdett emlékezni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.