Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De legalább tudományosan közelítik meg, nem mindenféle vallásos dologgal és hókusz-pókuszokkal.Ezzel nem arra célzok hogy amik elhangoztak a részben tudományosan bizonyított és lehetséges dolgok, csak hogy megmagyarázhatóbbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vettem benne ilyen utalást, meg szerintem időben se egyszerre zajlik a két film. A Cloverfield is mintha konkrét dátumkor játszódott volna, és az az elmúlt két évben valamikor, de tényleg nem emlékszek, a Lost pedig 2004-ben játszódik.

 

 

szerk: utánna néztem, a Cloverfieldben is valahol mutattak egy Dharma Kezdeményezés logót. Ez a kapcsolat.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerk: utánna néztem, a Cloverfieldben is valahol mutattak egy Dharma Kezdeményezés logót. Ez a kapcsolat.

És az egyik nő a Cloverfieldben kapcsolatban áll a Hanso Foundation-el, azt hiszem hogy a vezetékneve egyezik az Alapítvány egyik igazgatójával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt, nagyon tetszett. Jöhet az évadzáró :D

Jó, hogy Beckettet nem nyírták ki - újra -, remélem találnak majd neki megoldást. Keller gyönyörű nő (ezt nem lehet elégszer megállapítani), tök jó, hogy az 5. évadtól főszereplő lesz, ráadásul a következő részben lesz vele egy érdekesség is. Bár spoilerezek, még negem is meglepett, hogy Michael elvitte Teylat. A következő rész tényleg nagyon húzós lesz (valahogy kétlem, hogy Teyla-t már nem látjuk az 5. évadig). Carsonnak tök szar lehetett, először megtudni, hogy nem keresték, aztán, hogy nem valódi, aztán, hogy a valódi halott, aztán, hogy Weir is halott, aztán meg, hogy ő is haldoklik, végül, hogy nem tehet semmit Michael ellen. Durva...

 

Dzséjt! Kindred 2? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA Kindred 2

 

Jaja szegény Beckettet még1x megölték volna tuti kiakadok. Már úgy is azon voltam. De jó kis rész volt ez. Most már tényleg csak az évadzáró ami rátehet erre egy lapáttal. :D AZtán tényleg jöhet az 5. évad. JA és Keller tényleg jóóó nőőő. :D Ja és Beckettet tényleg hozzák vissza!!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon bejövősek. :D

Kár hogy Kemeron a levegőbe repült. A szezon végére egész megkedveltem
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti túlélte.

Ezzel én is így vagyok.

Azért írtam hogy kár mert ha benn maradt akkor lehet hogy nagyon leég és akkor már máshogy fog kinézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is így vagyok.

Azért írtam hogy kár mert ha benn maradt akkor lehet hogy nagyon leég és akkor már máshogy fog kinézni.

Képes regenerálódni. Figyeld meg, hogy a korábbi sérülései is eltűntek. Szóval némi odakozmálás tuti nem akadály. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja már beugrott hogy dumáltak erről.

 

Figyeld meg, hogy a korábbi sérülései is eltűntek.

Az már nem megy mert a megnézés után töröltem az összeset. Meg már arra se emléxek hogy milyen sérülései voltak meg arra se hogy hol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az arcán, meg a vállán, többnyire ;)

 

Remek részek voltak, jöhet a folytatás.

A medencés jelenet nálam is ütött, hasonlóan, mikor Derek elvitte Johnt "hozzájuk".

 

Az már nem megy mert a megnézés után töröltem az összeset. Meg már arra se emléxek hogy milyen sérülései voltak meg arra se hogy hol.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derék elég rugalmasan kezelte hogy a tesója (lesz) Dzsoni faterja Szerá meg totál begyulladt és nem akarta neki elmondani pedig a muki már akkor tudta amikor a gyereket meglátta. ;)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöjjön egy kis Elektromodul vélemény: nagyon jó sorozat, és alig várom a folytatást, ááááá......hogy lett vége, kész ;) Viszont volt egy előnyöm, hogy utólag néztem, nem kellett egy hétig izgulnom a folytatáson ;)

Szerintem nem lesz "Rivernek" baja, mivel egyrészt a főszereplők között van, és a sorit hosszabbra tervezték, csak ugye sztrájk, másrészt, az a tűz aztán nem volt 2000 fokos, szóval majd összeszedi magát, mint Cromartie.

A medencés jelenet tényleg jó volt, de nekem még jobban tetszett, de ez már persze sztori szempontból, mikor Derek elvitte Johnt megnézni őket. Már vagy két résszel korábban eszembe jutott, hogy ők már élnek kis gyerekként. Vártam, és nagyon jó volt, hogy belekerült.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz "Rivernek" baja, mivel egyrészt a főszereplők között van, és a sorit hosszabbra tervezték, csak ugye sztrájk, másrészt, az a tűz aztán nem volt 2000 fokos, szóval majd összeszedi magát, mint Cromartie.

Én nem arra gondoltam hogy totálkáros lesz és az egyrészttel is totál tisztában vagyok méghozzá magamtól. Csak a másrészt második felében vagyok egy kicsit bizonytalan pontosabban abban hogy mennyire lesz olyan mint azelőtt.

Annyi az egész hogy rögtön beugrott az elsőből az hogy a Schwarzi-termi kiugrik a lángoló kamionból és leég róla minden csak épp azzal nem jutott eszembe foglalkozni hogy a kamion nagyobb hőfokon égett plusz a hülye még ki is feküdt és hagyta jól leégni magát.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

utólag néztem, nem kellett egy hétig izgulnom a folytatáson

Én Dex-szel voltam így. Ahogy leadták az elsőt elkezdtem leszedegetni és a kövi részig megnéztem az összeset. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schwarzi-termi kiugrik a lángoló kamionból és leég róla minden csak épp azzal nem jutott eszembe foglalkozni hogy a kamion nagyobb hőfokon égett plusz a hülye még ki is feküdt és hagyta jól leégni magát.

Azért ha C4 volt, akkor annak szét kellett volna vinnie az egész kasztnit, hisz a T1-ben is plasztikbombát dobáltak hozzá, és akkor is szétvitte (bár nyílván másabb a hatás, ha az oldaladban, vagy ha a feneked alatt robban, bár nem hiszem, hogy túl sok a különbség még egy terminator szempontjából sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az egyáltalán nem izgat hogy mivel robbantottak meg az se hogy az az akármilyen robbanókütyü hol és hogy robbant fel.

Nem kötelező énnekem bombaszakértőnek lennem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még azt se tudjuk, hogy milyen modell Cameron. Lehet, hogy hasonló mint a TX a harmadik részben ahol még a bazuka is csödött mondott amikor elfüstölték rá. Annyi szent, hogy tud regenerálódni, hiszen eltűntek róla a sebek amiket eddig begyűjtött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javítás. Nem "ők" élnek, hanem a Reese fivérek.


Szerintem nem lesz "Rivernek" baja, mivel egyrészt a főszereplők között van, és a sorit hosszabbra tervezték, csak ugye sztrájk, másrészt, az a tűz aztán nem volt 2000 fokos, szóval majd összeszedi magát, mint Cromartie.
A medencés jelenet tényleg jó volt, de nekem még jobban tetszett, de ez már persze sztori szempontból, mikor Derek elvitte Johnt megnézni őket. Már vagy két résszel korábban eszembe jutott, hogy ők már élnek kis gyerekként. Vártam, és nagyon jó volt, hogy belekerült.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kötelezett is erre valaki egy nyüves szóval?

Azt meg honnan a véres francból veszed hogy úgy érzem hogy kötelezett valamire bárki is? Azért írtam mert nem nagyon tudok mit kezdeni a bombás szövegeddel.

 

Editke:

Egy dolgot azért mégis tudnék kezdeni vele.

Beülnék egy kocsiba és felrobbantanám de előtte választhatnál hogy hogy intézzem: az oldalamban vagy a fenekem alatt robbanjon plusz még a robbanószert is kiválaszthatnád amit használjak. Belőlem totál nem maradna semmi de legalább hatásos lenne.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST: Háááát kezdem megunni ezt a kavarást.

 

Egyszer Ben tűnik jónak, máskor meg Widmore emberei. ;)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.