Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rog, ne a csaj miatt nézd, hanem a sztori és annak hangulata miatt. :D SG amúgy se valami nagy durranás. :D

 

 

Dzséjt, én úgy tudom, hogy Kaylee meg is említette, hogy nagyon szeretné ha a folytatásban gyereke lenne. :D

Szerintem legyen sorozat vagy film a folytatás én tuti vevő leszek rá, mert a mostani sci-fi palettáról nagyon hiányzik egy ilyen remek kis történet, mely talán az SW óta egyedül próbál meg a sci-fi be csempészni valami "ősi" műfejt is. Lásd: western :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, én úgy tudom, hogy Kaylee meg is említette, hogy nagyon szeretné ha a folytatásban gyereke lenne. :P

Szerintem legyen sorozat vagy film a folytatás én tuti vevő leszek rá, mert a mostani sci-fi palettáról nagyon hiányzik egy ilyen remek kis történet, mely talán az SW óta egyedül próbál meg a sci-fi be csempészni valami "ősi" műfejt is. Lásd: western :D

Jaja, említett ilyet. Simon meg lenne az apuka :D

Nekem is mindegy lenne, csak legyen olyan jó, mint a Firefly. Szóval a világmegváltást mellőzzék, legyen újra mindenki poénos, szerencsétlenkedjenek sokat, végül jöjjön össze megint minden, szóval, minten jöhet, ami Firefly.

Nekem is ez tetszik benne a legjobban, hogy beoltották a sci-fit a westernnel. A Trekben és az SW-ben is tetszett, amúgy, de azoknak tényleg nem ez a fő húzóeleme. Ezért is tűnik ki a sok sorozat közül a Firefly, mert ilyen mértékben még nem készült tv-ben sci-fi western (moziban azért akadt pár).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maxi egyetértés, én is nagyon csípem őket :D

"Take my love, take my land, take me where I cannot stand.

I don't care I'm still free, you can't take the sky from me"

Bocs de muszáj belinkelnem az openinget annyira tetszik! :P

Nos újra megnéztem a Serenityt és így már tényleg volt értelme. Mármint legutóbb a sori nélkül néztem meg. :D Jó volt tetszett. Látványos volt. Bár nem értem miért kell megváltoztatni a szinkoronhangokat.

Azt sem nagyon értettem, hogy minek kellett a lelkészt /pásztort/ megöletni, de mégjobban, hogy MIÉRT PONT Wash HALT MEG??? ááááá - Mondjuk erre az egyre tisztán emlékeztem a filmből. Tök szívás volt így végignézni a sorozatot, hogy tudtam megfog halni.

Mondjuk ha lenne újra sorozat, akkor vajon innen folytatódna, vagy még a film előtt?

 

Levél vagyok a szélben...figyeld hogy repülök. ^^ :D

 

*Bring it back*

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szereplők nem változtak, esetleg csak néhány momentum az életükből. :D Ja és ott van ugye még a sorozatot és a filmet is összekötő három részes képregény ami magyarázatot adhat néhány furcsaságra. :P ( Én még nem olvastam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szereplők nem változtak, esetleg csak néhány momentum az életükből. :D Ja és ott van ugye még a sorozatot és a filmet is összekötő három részes képregény ami magyarázatot adhat néhány furcsaságra. :P ( Én még nem olvastam)

Igen azt javítottam is. Valamit nagyon elírtam...elnéztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem értem miért kell megváltoztatni a szinkoronhangokat.

Ó, hát ennek van egy nagyon kézenfekvő magyarázata. A két szinkron között készült majdnem egy évet leszámítva az is, hogy két különböző cég megbízásából két különböző szinkron-stúrió csinálta, két különböző formátumra. Ilyenkor elég ritkán jönnek össze ugyanazok a hangok (tekintve, hogy a Firefly-ban sem tudták végig tartani a hangokat, pedig csak 14 rész, de Mal és Jayne is változott), bár Malé pár rész erejéig megmaradt.

Azt meg csak csendben jegyzem meg, hogy ezt a sorozatot már csak azért is főbenjáró bűn szinkronnal nézni, mert ritkaszar a szinkronja (a Firefly-é még csak-csak elmegy, de a Serenity-ét vallatásra is használni lehetne). :P

 

A film és a Firefly közé elég nehéz lenne egy egész évadot beszuszakolni, mert csak hat hónap van közöttük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szereplők nem változtak, esetleg csak néhány momentum az életükből. :P Ja és ott van ugye még a sorozatot és a filmet is összekötő három részes képregény ami magyarázatot adhat néhány furcsaságra. :D ( Én még nem olvastam)

Ne is olvasd, baromi rossz. De most már két képregény is van. A második a Firefly-hoz áll közelebb, mármint időben, néhány héttel játszódik az uccsó rész után. A másik meg néhány héttel játszódott a Serenity előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is olvasd, baromi rossz. De most már két képregény is van. A második a Firefly-hoz áll közelebb, mármint időben, néhány héttel játszódik az uccsó rész után. A másik meg néhány héttel játszódott a Serenity előtt.

Szóval ez lenne a Serenity Speciel Holiday? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg csak csendben jegyzem meg, hogy ezt a sorozatot már csak azért is főbenjáró bűn szinkronnal nézni, mert ritkaszar a szinkronja (a Firefly-é még csak-csak elmegy, de a Serenity-ét vallatásra is használni lehetne). :P

Oké, okééé. :D ÚGy szedtem le h van hozzá angol hang, meg felirat is. :D Majd megnézem eredetivel is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kábé :D

De ez legalább nem mozgókép :P

 

Elég csak annyit mondanom, hogy Dobson ügynök visszatér és bosszútól fűtött. Az már más kérdés, hogy a Firefly-ban igencsak fejbe lett lőve, itt meg csak a szeme hiányzik...

 

Szóval ez lenne a Serenity Speciel Holiday? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy a faszi átment elfuserált T-1000-be vagy Jeebs-be és csak úgy tudta regenerálni a fejét hogy szemtelenre sikerült. :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és ott van ugye még a sorozatot és a filmet is összekötő három részes képregény ami magyarázatot adhat néhány furcsaságra. :P ( Én még nem olvastam)

Valahol megvan a gépemen, de csak angolul. Majd átviszem, aztán kibogozzuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg csak csendben jegyzem meg, hogy ezt a sorozatot már csak azért is főbenjáró bűn szinkronnal nézni, mert ritkaszar a szinkronja (a Firefly-é még csak-csak elmegy, de a Serenity-ét vallatásra is használni lehetne). :D

Hát az angol hangú Firefly után fájt a fülemnek a Serenity szinkron :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Izé, most mi van? Tory tényleg kicsinálta Callyt? Kezd cylonosodni a csaj, vagy mi. Na de ez a cylon háború se semmi.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Nekem nem igazán jött be ez a rész. Gyakorlatilag egy centit nem haladtunk előre. Az első két jó rész után sajna visszaestek a harmadik szezon szintjére. Minek ennyi tömény pszichó bele, én nem értem. Cally kinyírása undorító volt, a Kara -s k*félős szálról nem is beszélve...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félek hogy túl dúrva lesz a Lost további 6 része, szegény szívem még megáll:

 

 

"A színészek szerint az évad második fele tele lesz akcióval, az események pedig gyorsabban haladnak majd, mint valaha."

Az írók is olyanokat nyilatkoznak hogy nagyon büszkék magukra hogy ilyen jó forgatókönyvet tudtak összehozni.

Szerencsére azt is megszavazták az ABC-nél hogy 14 részes legyen az évad, így az évadzáró 3 órás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Bár a fő sztori, azaz a Föld megtalálása nem haladt, azért volt itt néhány érdekes fordulat. A Cylon polgárháborúban úgy tűnik, véglegesen kinyírták a hatosokat, a Boomereket (nem t'om hányasok), meg talán a "most nem jut eszembe hogyhívjákokat". A cylonok elkezdték ténylegesen ölni egymást, holott eleddig még kezet sem emeltek egymásra... legalábbis úgy nem, hogy nem volt ott a feltámadás biztos tudata. Ja, meg megtudtuk, hogy a cylonok, legalábbis a sixek borzasztó stratégák :D

Cally eltávolítása szerintem annyiból nagyon szükséges volt, hogy egyrészt, már részek óta nem tudtak vele mit kezdeni, másrészt, tényleg cylon gyűlölő volt. Szóval előbb-utóbb valami drasztikusnak be kellett következnie. Sajnáltam, de akkor fogok igazán leborulni a székről, ha nem jönnek rá öt perc alatt, hogy gyilosság volt. A kulcs csak úgy vándorolt egyik helyről a másikra a gyereket meg futni hagyta?

Arra is kíváncsi vagyok, mit hoznak ki Lee Roslinnal való szembenállásából. Remélem valami jót, és eltávolíthatnák már az elnökasszonyt. Mocskosul utálom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Az röhejes volt amúgy, hogy Tigh otthagyott egy papírfecnit az ajtórésben, hogy találka a fegyverszobában. LOL! Jó, hogy nem írta rá, hogy cylon buli eset hatkor. :D Amúgy én azt várom a cylon harctól, hogy egy six hajó megmenküljön, és a földiek mellé álljon. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.