Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

CSAK.... És mennyit nézel azok közül, amik nincsenek rajta a listán? XD

Tvben nem nézek sorikat csak amiket leszedek. Ami persze nem zárja ki h a TVben adják, de máskor nézem meg amikor van időm.

Amúgy azért nézek ennyi sorozatot, számszerűen 10et... :):P Mert mostanában annyira nincsenek jó filmek, és a sorozatok annyival jobbak, hogy sokkal kellemesebb kikapcsolódás. Igazából ennyi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nézek sorozatokat, mert mindig elfelejtem, hogy mikor vannak, vagyis eltervezem mondjuk este 8kor, hogy na, ma megnézem a vészhelyzetet, de aztán elmerülök a photoshopban vagy a szerepjátékban vagy vmi másban és elfeledkezek róla...

Ezért nem szabad TV-n sorozatot nézni :)

Én is csak a House-t nézem ott, mert mindig kíváncsi vagyok, hogy hogyan szúrják el a szinkront (jegyzem meg csendben, nem szokták elszúrni, alig-alig tűnik el poén). De minden mást gépen nézek (se reklám, se logo, se kötöttség, és akár még eredeti nyelv is lehet).

 

A listán szereplő sorik közül én egyedül a BSG-t nézem, de ha így folytatódik, már azt sem sokáig... az utolsó rész bár tetszett, de azon kaptam magam, hogy annyira nem akaródzik megnézni... egyszerűen kezd igencsak érdektelenné válni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem lenne idegzetem sorozatokat letölteni ilyen ócska nettel, ami nekem van :) Amíg lejön egy film, az is kész kínszenvedés, úgyhogy egyszerűen se tévén, se gépen, se sehol nem nézek sorozatokat ^^ Vagyis hát nézek, de inkább doramákat, azok meg nem 5-10 évadosak, hanem 12 részesek XD

 

És egyébként nem szeretem a magyar szinkront, minden eredetiben a legjobb, főleg a japcsik XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért nem szabad TV-n sorozatot nézni :)

Én is csak a House-t nézem ott, mert mindig kíváncsi vagyok, hogy hogyan szúrják el a szinkront (jegyzem meg csendben, nem szokták elszúrni, alig-alig tűnik el poén).

Szerintem a House szinkron kishazánkban a sorozatok közül messze a legnívósabb, legalábbis az első évadban mindenképpen az volt. Nekem még a második évad is tetszik, de a harmadikat nem láttam még szinkronnal, így arról nem tudok nyilatkozni.

 

Selmeczi és Szakácsi mindenképpen nagy veszteség a sorozatnak (is). Mindig megkönnyezem, amikor utoljára beszélnek ők ketten a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a House szinkron kishazánkban a sorozatok közül messze a legnívósabb, legalábbis az első évadban mindenképpen az volt. Nekem még a második évad is tetszik, de a harmadikat nem láttam még szinkronnal, így arról nem tudok nyilatkozni.

 

Selmeczi és Szakácsi mindenképpen nagy veszteség a sorozatnak (is). Mindig megkönnyezem, amikor utoljára beszélnek ők ketten a sorozatban.

Tény, nagyon jó a szinkronja, és bár Selmeczit és Szakácsit nem pótolhatják, Szabó Sípos Barnabás és Kulka János méltó utódoknak bizonyultak (bár Wilsont még mindig szokogatnom kell). És a harmadik évad is tartja a minőséget. A negyedik évadtól viszont tartok, mert bár most lesz egy kis szünet a nyáron, nem lesz annyi idejük leszinkronizálni, mint eddig volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost nyerte a kedvenc sorozat közvéleménykutatást a junkie-n.Perfect.. :)

 

Jobbra vagy rosszabbra gondolsz?

 

Megnéztem a youtube-on a főcímét, de nem tartottam annyira jónak.Mondjuk ezt inkább visszaszívom, a sorozat ismerése nélkül nehezen lehet szeretni egy főcímet.

Nekem a Dexteré és a Prison Breaké tetszik a legjobban, és az első évados Weeds is jó volt.

 

CSAK.... És mennyit nézel azok közül, amik nincsenek rajta a listán? XD

 

14-et nézek hétről hétre, de ebben a már legyilkolt sorozatok nem tartoznak bele.De az addiktok van hogy 30 sorozatot néznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már megírták? Mert akk én elsiklottam fölötte... :P

Valaki összeszámolta.De a dobogó környékén van a House és a 24 is.

 

Egyébként a Lost a legjobban utált(pontosabban a jónak mondott de nekem mégse tetszik) sorozat szavazáson is dobogós lett.Sokan nem tudják miből maradnak ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nézek sorozatokat, mert mindig elfelejtem, hogy mikor vannak, vagyis eltervezem mondjuk este 8kor, hogy na, ma megnézem a vészhelyzetet

No én nem nézek tévében sorozatot, mert akkor tuti valami mást csinálnék :P Inkább leszedem, meg amit nézek, arra úgyis sokat kell várni, vagy nem is adják le, vagy totál gáz időpontban adják. Sokkal egyszerűbb leszedni, és nézem, amikor tudom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, hogy van erre időd meg nekik idejük? :)

Nem kell azért erre olyan sok idő. Ha belegondolunk akk azért nem csak 40 perces sorik vannak hanem 20percesek is. Tehát ha úgy vesszük h vki 8tól éjfélig néz sorozatot, abba mininum 4-5rész belefér, maximum meg jóval több... :P Nagybátyám a b.nőjével 8-1ig szokott néha filmezni vagy sorizni. Szóval belefér...ha vkinek van rá kapacitása... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttad már a részt amúgy? Ha igen, hogy tetszett? Én még nem jutottam el odáig...

Már el is készült a felirat:

http://home.of.donsystem.hu/index.php?fnev...800&status=send

 

Még nem láttam, most fogom megnézni, aztán majd véleményezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem. Jó rész volt.

"Kevesebb" beteg, több House. Mondjuk a nővérstrájkra kicsit jobban rámehettek volna, mert csak egyszer volt igazán jelentősége, de mivel nem mentek rá annyira, így először nem is értettem, miért nem rohan senki megmenteni a beteget... aztán leesett. Az meg csak a végén tudatosult bennem, hogy a csaj is nővér volt és végülis a kórház előtt lett beteg a faszi.

House szifilisze elég kiszámítható volt, hogy cseszegeti őket, de szerintem nagyon poénos volt. Na meg a Wilson-CB-House trió, szvsz Wilson megpróbálja összeszoktatni őket. Ja, és jó volt, hogy a régi team is ennyit szerepelt. Viszont azt nem értem, Cameron miért nem tudott válaszolni Chase egyszerű és logikus kérdésére, mikor a válasz - legalábbis a sorozat részein belül - nemleges. Bár nem tudjuk, pontosan mi is történt az első évad végi randin, csak azt láttuk, hogy vacsoráztak...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap:

 

Nem volt végülis rossz rész, az előzőhöz képest kellett egy kis szusszanás. :D

 

Lost

Egy nem tetszett, hogy a Keamy-ék ennyivel megúszták a füstöt. Egy emberük sérült meg, ennyi...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg most láttam a House-t.

 

Hűűű... nagyon érdekes stílusa volt, és tetszett. Valahogy a rész elejei E/1-es kameranézet (úgy éreztem magam, mint valami játékban) utalás lehetett arra, hogy ez sokkal inkább House-centrikus epizód lesz, mint a többi. A balsejtelmem aztán a szifilisznél beigazolódni látott, aztán kiderült persze, hogy House csak húzza az agyát mindenkinek, ahogy ő azt szokta :)

 

A Wilson - House - Amber háromszög egyre jobb, viszont Cuddy alaposan visszaszorult ebben a részben.

 

Ami még nagyon feltűnt, az Foreman állandó jól öltözöttsége. És tényleg jó volt, hogy a régiek is ilyen sokat szerepeltek. Főleg a Chase-House bowling ütött. :D

 

Hm... vajon Cameron tényleg lefeküdt House-sal??? :clap:

 

No megnéztem. Jó rész volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

 

Ha anno a negyedik évaddal kezdődött volna el a sori lefogadom túl nagy kereslet nem lenne rá a folytatásokra.

Némi öröm az ürömben.....ebben már bizony voltak sci-fi elemek is és nem csak a nagy világmegváltós közhelyekkel teli szöveg ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Na ez már jó volt! Nem akartam, hogy vége legyen, és ez is valami. Persze a BSG semmi nem történt, töltelék szál volt, de Karaék története remek lett. Szerintem az lesz amit jósoltam.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG: végre egy ütős rész, jó lenne, ha tartanák ezt az irányvonalat.

 

House: kiváló rész!

Ez a mufurc Cameron vissza fog jönni, érzem, egyre jobban előtérbe kerül, és 13-nak vége lesz, vagy mert kirúgják, vagy mert... hát most már nekem is az az érzésem, hogy meghal. Pedig sokkal jobb nő, és jobb karakter is.

Tetszett, hogy Wilsonnal is egyre többet foglalkoznak, nekem mondjuk már ez is gyanús. Bár egye fene, bírom a karakterét, bár most nem volt House-Bitch-Wilson trio. De mekkora volt, mikor House kinyomta az ürgét a liftben, Wilson meg csak bambult. Na meg az egész kezdés.

Viszont a végén House-nak piszok mázlija volt. Ekkora talán még sose érte, de most ha nincs szerencséje, tényleg kinyírta volna a beteget. Ami mondjuk érdekes fejlemény lett volna. Mondjuk szerintem már túlságosan is nagy volt ez a mázli.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a LOST! Most már igazán kiteríthetnék a kártyákat.

 

Claire -nek olyan 'mindent tudok' feje volt. :roll: Na és Jack apja....kész. :( A sziget mozgatását pedig gondolom időben értik.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.