Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Dexter mögött meghúzódó marketinggépezet komolysága már-már hasonlít a TDK-éhoz. Gondolok a szökőkutas fő attrakciójukra. Micsoda promoképek! A PB-nél jelentett még az nagy csalódást, hogy annál pedig meglehetősen silányra sikeredett nemrég az a csoport promo kép...

 

És ugyanerre a mintára készült az SCC is... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy nem létezett, hanem nem volt elterjed. De meglehet, hogy csupán a sorozatban nem fogunk látni csillaghajókat. Tenel Ka tesója nagyon jó cikket írt amúgy a spinoffról. :)

 

Hiába na, neki van írói vénája. Én csak karcolgatok hozzá képest. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, hogy tetszenek az új Atlantis részek?

Nekem nagyon. Bár nem volt még olyan igazán kiváló rész (általában az évadnyitókat ilyenre szoktam értékelni, de ezúttal - főleg a 4. évad harmatos cliffhangere miatt - ez csak egy jó rész letT), de mindegyik szórakoztatott és jó volt (azért a 3. rész felé már javában le szokott ülni a sorozat és csak a közepére ébred fel újra). Szóval, úgy vagyok vele, hogy ha ez lenne az átlaga az évadnak, akkor ez lenne a legjobb évad. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy a tendenciát nem fogják tudni tartani... vagy megint rosszúl osztják el a részeket.

Az új részt még nem láttam, de várom, mert

Spoiler:

Végre lesz benne egy nem ember idegen faj :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzsjt nézd meg a 4. részt, mert nagyon állat. A 4ből eddig sztem a legjobb! :D

Majd ha megnézted, hosszabban. :D

Megnéztem. Hát a négy közül valóban a legjobb, sőt. Új idegen faj (NEM EMBER és angolul sem tudott :D ), űrharc vadászokkal, Daedalus (best of BC-304-esem), női kapitány (elkellett volna, csak kár, hogy alternatív univerzumban volt, de mindegy, még a valósban is felbukkanhat, elvégre egyszer a Phoenixnek el kell készülnie). Baromira tetszett.

 

Krande, ez marha jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van tényleg marha jó volt, bár ezt már írtam.

Jó lett volna, ha ez a faj még marad egy kicsit. De hát ki tudja, talán még viszont látjuk őket. :D

Vajon tartani tudják ezt a szintet?

 

Krande: köszi, jót nevettem! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzám hasonló öreg csontoktól kérdem, erre még emlékeztek? :D A Walt Disney-s délutánokon ment úgy 15 éve. :D

Én pont tegnap foglalkoztam vele. Akkoriban fel is vettem vidire de nemtom hogy megvan-e még. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retrózunk még egy picit. :D

Ezt is csíptem. Az a rész jön be a legjobban amikor elküldtek a muki után egy nőcit a bolygójáról hogy nyuvassza ki.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is csíptem. Az a rész jön be a legjobban amikor elküldtek a muki után egy nőcit a bolygójáról hogy nyuvassza ki.

Nekem is az a kedvencem, a két Árnyék halálos együtt, főleg, mikor találkoznak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzám hasonló öreg csontoktól kérdem, erre még emlékeztek? :D A Walt Disney-s délutánokon ment úgy 15 éve. :D

 

 

Jó kis sori volt. :D

 

Hogyne emlékeznék! És a másikra is, az "árnyékosra". Én még szerettem a Benjit, aki Yubi herceg állandó társa colt! Ott is édi volt a robot:) Zax !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem - kérésem lenne.

Volt jópár éve egy sori, Kincses sziget az űrben címmel. Nem vette fel akkoriban valaki? Nagyon kéne, tesóm évek óta keresei-kerget!

Szereplők voltak többek között: Itaci Nardulli, Ernest Borgnine, Anthoni Quinn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a kedvencem, a két Árnyék halálos együtt, főleg, mikor találkoznak :oops:

Nekem a katonás meg a pankrátoros volt még nagyon bejövős.

"HOT DOG MAN!!! HOT DOG MAN!!! HOT DOG MAN!!!" :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt jópár éve egy sori, Kincses sziget az űrben címmel.

Az is tetszett. Abban azt bírtam nagyon amikor az öregnek a műlába beszorult a becsukódó ajtóba és a többi pocok azt hitte hogy igazi aztán meg elmondta nekik a vén tróger hogy abban szokta tárolni az illegális cuccait. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej de jó lenne ha előkaparnák a tevések azokat a sorikat. A nehéz naposon kívül a többiről nagyon megfeledkeztek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyne emlékeznék! És a másikra is, az "árnyékosra". Én még szerettem a Benjit, aki Yubi herceg állandó társa colt! Ott is édi volt a robot:) Zax !

 

 

Arra is emlékszem. :oops: Aztán ott volt még az Idegenek a hegy belsejében vagy valami hasonló című "szörnyes" sorozat. Ja és ekkor ment a Jövőből jött lány is. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Benjis már nem jött be annyira. Abban csak a kutyeszt meg Zaccot (akarom pötyögni Zax-ot :oops:) bírtam.

A jövős csajszis meg egyáltalán nem rémlik. Utánaolvastam hogy melyik az de még úgy se.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.