Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem tök mindegy hol kapcsolódsz be. Három évad alatt egy szem előrelépés se történt :D :D :D

Csak vicceltem alább. :) Nem érdekel. Én annyira kiábrándultam a második évad első 3-4 része után, hogy semmi pénzért nem nézném újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megpróbálkozni vele? :)

Ha a kusza történetvezetés miatt hagytad abba, akkor nem nagyon. De mivel az általános vélemény az hogy sokkal jobb lett ez a harmadik évad mint az eddigiek, szerintem ha van időd bepróbálhatod. Szórakoztató az egész és még a sztori is érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok a heti House-hoz? :D

Spoiler:

Jó kis rész volt, nem gondoltam volna, hogy az örökbefogadást így lezárják egy rész alatt. Számomra igen meglepő volt, és marhára sajnáltam Cuddyt. Á, valamit így akarni, aztán nem sikerül :D Á, és ahogy vége lett, az se semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na várj csak, majd jól megtanulok angolul, aztán nézem úgy :D Legalább is a következő évadot már talán :)

A Dexter a nehezebben megérthető sorozatok között van, no azért nincsen Scrubs szinten.

 

Scrubs-ból egy hét alatt daráltam le most 6 évadot, amúgy nagyon jó sorozat, talán a legjobb a komédiák közül. De felirat nélkül nagyon nem ajánlatos, mivel úgy hadarják az orvosi halandzsákat hogy még az amerikaiak se értik sokszor.

 

A Lost, Heroes, PB hármast a legkönnyebb megérteni talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter a nehezebben megérthető sorozatok között van, no azért nincsen Scrubs szinten.

 

Scrubs-ból egy hét alatt daráltam le most 6 évadot, amúgy nagyon jó sorozat, talán a legjobb a komédiák közül. De felirat nélkül nagyon nem ajánlatos, mivel úgy hadarják az orvosi halandzsákat hogy még az amerikaiak se értik sokszor.

 

A Lost, Heroes, PB hármast a legkönnyebb megérteni talán.

 

Ez így igaz!

Ami még szerintem marha nehéz és soha nem nézném felirat nélkül az az SGA.

A dexet értem, de azért nem baj ha van hozzá egy angol felirat.

 

DeXter 3x6

Spoiler:

Haj nagyon jó volt még a sok kis mellékág ellenére is, gondolok itt most a sütihordásra. Dex tényleg elkezd bízni Mig-ben. ost még örül, de úgy érzem ennek nagyon nem lesz jó vége. CSak még azt nem tom elképzelni, hogy mi is lesz a gixer. Jó lesz ez még nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Spoiler:

Ezek után mi lesz vajon?? Most akkor mi van G-nel?? Hol áll? Érzésem szerint most már csak a maga oldalán, és nem veszi be a tábornok humbugját. És egy baromi értékes infóhoz jutott. Szegény Brad, nagyon sajnáltam :D Végül csak szimpi lett az ürge. Mahone meg úgy állt ott a part mellett, mint valami isten :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

Spoiler:

Gretchen szerintem is a saját szakállára dolgozik. :D Én nagyon nem szeretném ha oda jutna ez a sori mint a Hősök, hogy már mindenki mindenkivel kavar. Ja és A feka se ússzon ki a partra. :P :P Dögöljön meg. Mahone marha jól kicsinálta őt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.