Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

PB

 

Jó rész volt, de azért volt és lesz is még jobb is. Ez a taposóaknak csak felvezetése valami jóvalé nagyobbnak úgy érzem. ÉRdekes h itt is kiderül, mindenki be van építve, de nem gáz, megszoktuk már. Michaelt remélem megműtik, különben az egész 4 évad full értelmet lenne ha meghalna a végén az egyik testvér. Azzal még megbarátkoznék h pár hónapja van vissza és azt Sarahval tölti, de ha fullba meghal /de szép megfogalmazás/ azt sokan nem bocsájtanák meg.

ÉS a végére hagytam ami a legjobban tetszett: Zsebes amint Bellickről beszélt, komolyan mondom elszorult a szívem. Megható volt. Bye Bye Bellick egy klasszikussal tőle: Na bevágod vagy én vágjalak be a lyukba. :)

 

 

Heroes

 

Ez a rész is jó volt, bár egy pöpett jobbra számítottam. Nagyon jók voltak a kapcsok, amik összehozták az első évaddal. Persze voltak szálak amik szerintem fölöslegesek voltak, pl a Firelady. VAlahogy nekem uncsi volt, de jó volt Robertset megint itt látni, ő jó arc. :P De hát a kira szál a Petrelli familia. Apuci rosszakat tett a családnak, hát meg kellett halnia, egyértelmű. :P Mondjuk Angela is érdekes, hagyná h fél NY felrobbanjon, de a fiát nem áldozná fel... AZért neki is lehetne vmi durva képessége a jövőbelátoson kívül. Amúgy azt hh nem látta h Arthur mire készül? ÉS hát a legdurvább, a rész végén a cliffhanger...OMG! :P Hiro vs PEtrelli papa - szegény sámánnak huppant a feje :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

 

Spoiler:

Jó rész volt ez is a szokásos izgalmakkal. Tetszett, hogy Bellicket méltóképpen elbúcsúztatták. Talán még a félkarúnk is hullajtott érte bánat könnyeket. :) Tud valaki előzetes mutatni a következő részhez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az új PB -t nézd oldie ne ezeket a sz*rokat. :)

Kinek mi a sz*r :P Én is nézem a TSCC-t :P Különben ahhoz előbb jött ki a felirat, így logikus, hogy bárki, aki nézi és ideje van, azzal kezdi a keddi sorik nézését :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut fejembe Rog. Látogasd meg a korábban már belinkelt magyar Fringe site-okat. Piszok sok infó van a hátterekről, az MD-ről és a Estern Egg-ekről. :)
Olvasgatom őket mióta bekerültek a linkjeik. Érdekesek. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bepótoltam a lemaradásom TSCC-ben.

Spoiler:

2x07 - nem volt rossz, de az FBI-os szála teljesen felesleges volt. Hirtelen jött és ment a fémből készült alteregója, Cromartie megjelenése is az volt, és végül az egész nem vezetett sehová, a következő részben meg el is lett felejtve.

2x08 - ennek a felépítése nagyon tetszett, végre leszámoltak mikrómival, bár kicsit hülyén jött ki, mert 9 mm-es lőszert köpködő MP5-össel nem lehet termit fogni, a shotinál meg nem ártott volna közelebb állni a buksijához (bár gondolom nem puha töltényeket használt Cameron, mint anno Reese). Illetve, Glaunak szólhattak volna, hogy lövés után fel kell húzni a shotit, mert nem automata :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyilkos megszállás. S01E01

 

No a cím ne tévesszen meg senkit se, csöppet sem illik a film eme Zs-kategóriás címhez, csupán valami idétlen agytröszt terméke. Ámbátor ha az eredeti címet fordították volna az se lenne különb, Gyilkos generáció.

No de inkább pár szó a sorozat nyitó darabjáról.

Akinek bejött az Elit alakulat, A Sólyom végveszélyben, illetve a Bőrnyakúak, annak ez is befog jönni. A sztori az Iraki háborúba vezet és egy Felderítő század életébe enged betekintést. A kivitelezés a sorozatokat meghazudtolóan profi, a szövegek piszkosul mocskosak és életszagúak. :) Elég sok karakter van, szóval el fog tartani mire megjegyzésre kerül a nevük, de egy ilyen film esetében mindig így van. :P

Kedvencem a filmből az amikor a élénkítőktől kissé túlfütött Hammer vezető közli a századhoz kerül firkásszal ( Rolling Stone magazin újságírója), hogy "ne tévesszen meg senkit se, a háború nem az olajért és a terroristák likvidálásáért megy, hanem a sz*r punci infrastruktúra miatt, amit ezekben az országokban elcsesztek". :P Amíg eddig eljutott a fejtegetésében én már fetrengtem a röhögéstől. :D És ez csak egy apró mozzanat a párbeszédekből. :P Várom a következő részt. :P

 

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 0107

 

Hűvazze'! Innentől asszem aranykártyám lesz az intenzív osztályra. :) Szőkés no meg ez is! Nem lehet így egészségesen élni. :)

Piszok jó volt. :clap:

 

Spoiler:

Walter k*rva laza ahogy rágózik. :D A legjobb karakter. A sztori se volt semmi ezzel a parazitával meg az újabb tucatnyi kérdéssel és a válasszal. Imádom, hogy itt legalább vannak válaszok is, nem úgy mint az X-aktákban. Igaz a két sorozat eltér egymástól. Itt azért több tudományos magyarázat van mindenre. Sőt, szinte mindenre. :P

No és újra feltűnt persze a Megfigyelő is. :P

Á, bele fogok ebbe rokkanni. :D Immár duplán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.