Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Heroes

Spoiler:

Hát nekem most volt az a rész h csalódtam. Még nem vetem el, de azért ez elég kemény volt: Hiro amnéziás? Ne már...Ezt a lámaságot. A többi tetszett, Sylar olyan mint papi, Peter is találékony volt, összeálltak a jó és gonosz csoportok, és szépen fel van vezetve a vége, vagy most szünet lesz? nem is tudom, lényegtelen. Megnéztem a köv rész előzetesét, és hát azt kell mondjam ha az lesz benne amit tényleg láthattunk, akkor nagyon gáz. Jól írták, nincs pénz, ezért senkinek nem lesz képessége. lol. Ez ne már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piszok állat a mostani Dex.

 

Migi nagyon kemény. Érik már hogy Dexi őt is kinyírja. A végén még tényleg kicsinálja azt a nőcit.

 

 

Hát Dex nagyon kiakadna ha megtudná h az újdonsült tudást "rosszra" használja. :DRemélem Harrynek lesz igaza.^^

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kemény volt a PB!

Spoiler:

Komolyan még tüsszenteni sem mertem, nehogy bekapcsoljon a riasztó. :)

De azért itt már megint tényleg nagyon szépen kavarják az eseményeket. Zsebes meg Gr nagyon meg akarják szerezni. Remélem azért mostanában nem nagyon hal meg főbb szereplő. Persze most mindegyik abban a helyzetben van. Michaelék lebuktak, Self-éket elkapták...hát nemtom...Mondjuk azért a főnökségnek feltűnhetne, hogy Cole úgy áll a raktári ajtó mellett, mintha rá akarna valakire ugrani. :D Nagyon jó lesz a köv rész úgy érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyilkos megszállás

 

Noh.....eme második része már ütősebb volt. A múltkori "Bőrnyakúak" feelinget átvette a "Sólyom végveszélyben" akciózás. :) Remek kis utcai harcok voltak és persze a szövegek most is ütöttek rendesen. :D

Nagy kár, hogy csak hét részes ez a sori pedig marha nagy a potenciál benne. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyilkos megszállás

 

Noh.....eme második része már ütősebb volt. A múltkori "Bőrnyakúak" feelinget átvette a "Sólyom végveszélyben" akciózás. :) Remek kis utcai harcok voltak és persze a szövegek most is ütöttek rendesen. :D

Nagy kár, hogy csak hét részes ez a sori pedig marha nagy a potenciál benne. :D

Erre is rá kéne már cuppannom. Az ezelőtti irakos HBO sorozat, az Over There (Irak, frappáns magyar cím...) nagyon bejött, bár az nem a mozgalmassága miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre is rá kéne már cuppannom. Az ezelőtti irakos HBO sorozat, az Over There (Irak, frappáns magyar cím...) nagyon bejött, bár az nem a mozgalmassága miatt.

Ez se túlzottan mozgalmas -panaszkodnak ám itt is a katonák, mint a Bőrnyakúakban :) - de piszkosul realista az egész. Ez nem is csoda, hiszen a filmben szereplő újságíró a személyes tapasztalatai alapján született a történet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez se túlzottan mozgalmas -panaszkodnak ám itt is a katonák, mint a Bőrnyakúakban :) - de piszkosul realista az egész. Ez nem is csoda, hiszen a filmben szereplő újságíró a személyes tapasztalatai alapján született a történet. :D

Az Over There is elég reális. Bár a karkaterek némiképpen sablonosak, de még ők is jók. Mondjuk abba a "beszólások amerokkának" dolog tetszik.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Over There is elég reális. Bár a karkaterek némiképpen sablonosak, de még ők is jók. Mondjuk abba a "beszólások amerokkának" dolog tetszik.

Itt még talán túl sok különálló karakter is van. A nevüket se tudom megjegyezni :) De azért nagy öröm a számomra, hogy druszám, KERESZTAPA szerepel benne :D Hatalmas az ürge, de a főtörzs se semmi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

Spoiler:

Migi jól átb*szta Dexit de megkapja még ezért a magáét. Jaj lesz néki. :nana:

A nyúzós hapi körül is szorul a hurok. Ő se húzza már sokáig.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Már megint hatalmasat alkottak. :nana: Szegény Walter :D

Ja nagyon állat volt.

Spoiler:

Wal tényleg jól megjárta. Szerencsére sikerült átvészelnie azt az időszakot.

Azt nagyon bírtam amikor Petivel megkurtíttatta a pulcsiját. :D

A kukkoló meg rendőrnek öltözött. Legalábbis asszem hogy ő battyogott el mundérban Livi mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja nagyon állat volt.

Spoiler:

Wal tényleg jól megjárta. Szerencsére sikerült átvészelnie azt az időszakot.

Azt nagyon bírtam amikor Petivel megkurtíttatta a pulcsiját. :nana:

A kukkoló meg rendőrnek öltözött. Legalábbis asszem hogy ő battyogott el mundérban Livi mögött.

Én nem láttam a Megfigyelőt, pedig stiröltem rendesen a monitort. :D

 

Szerk: A fringehungaryn fent van a képkocka a filmből. Tényleg ott van, de nem rendőr. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

 

Állati volt. Migire rá fog járni a rúd. Attól félek, hogy védekezésként rátamád majd Dex vkiére. Dexi nagyon be fog kattanni mint látszik is, és akk kőőő kövön nem marad!!! :D Jó lesz, az utsó 3 részben lesz írtás.

 

 

SGA

 

Tényleg jó volt, és tetszett h most hosszabb ideig láthattam Kellert. Nagyon szép kis csaj. Örülök ennek a Rodneys szálnak, hogy nem csak kerülgetik egymást hanem történt is végre valami, és jó volt a földre is kicsit visszajönni, bár mutathttak volna valamit Rononból meg Johnból. Amúgy kicsit féltem mikor Rodney elkezdte h visszajön a földre. Készítik fel a sori végét?? Ne máááár :nana:

 

 

Este még PB és Heroes. :D Jók ezek a keddek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.