Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Behoztam pár lemaradásom:

Fringe 1x06-7: Messze az elmúlt 2 év legjobb sorozata, ezt a legutóbbi részek is alátámasztották. Remélem hogy zöld utat kap majd a második évad is.

PB 4x10-12: Izgalmas részek voltak, nem mondom. De utálom az ilyen idióta csavarokat, látszik hogy át se gondolják őket. A 24-ben voltak ilyenek, hogy nem vették figyelembe az elmúlt részek történéseit.

 

A Dextert azt hiszem hogy elspájzolom a téli szünetre, abból nagyon nagy a lemaradásom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is behoztam némi lemaradást, én pont a Dexet néztem meg, az utolsó három rész. Izé... az utolsót angol felirattal, fogjuk rá, hogy bírtam azért követni a sztorit :) Juj, és mi lesz még a következő részekben. Csak azt sajnálom, hogy kicsit bejött, amit gondoltam a sztori alakulásáról, de ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Generation Kill.

 

Megnéztem az első 3 részt és vegyesek az érzéseim iránta.Egy csapat amcsi tengereészgyalogosról szól, akik 2003-ban az invázió idején mennnek Bagdad felé Humvee-kon.

Rólam azért tudni kell hogy a mai amcsi katonákat gyilkosoknak tartom, a pilótákat meg egyenesen tömeggyilkosnak, a rengeteg civíl áldozat miatt.Magyarán megvetem és lenézem őket, főleg azért mert önszántából megy embereket ölni(nincs sorozás ott).

Tulajdonképpen ilyen téren nem is csalódtam, hisz állandóan arról beszéltek mikor ölhetnek már.Ami még megdöbbentett, hogy valami álomvilágban élnek, ahol Amerika a civilizáció csúcsa az a király életmód, és elmaradottnak tartották az ott lakókat.Pedig tudhatnák hogy ott már több ezer éve élnek emberek, amikor az USA még sehol nem volt.

Persze ez film, de egy újságíró jegyzetei alapján csinálták aki annak idején az igazi katonákkal ment.A szöveg valami elképesztően primitív.Gondolom az összenek az IQ-ja nincs 40.Ja igen és nagyon szétmosták az agyukat.Olyan baromságokat mondanak, hogy a hazáért harcolnak stb.

Azért van benne jó is.A 3. részben az egyik patkány lelő egy tevét, és egy gyereket(közben élvezi), majd megállnak és az anyja behozza a srácot a katonák közé.A katonákon látni azért az együttérzést, még mondják is a parancsnoknak, hogy vigyék kórházba a gyereket.Persze a felelősségáthárítás megtörtént.Aki lelőtte a gyereket meg csak az érdekelte mi lesz vele ha bíróságra megy az ügy.Elképesztő.

 

 

Igazából sok különbség nincs köztük.Mármint az SS meg ezek között.

 

Na azért megnézem a többit is hátha pár amcsit is kinyírnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így életszagú Frenkie. :) Aki ismeri az amcsi oktatást az ilyeneken nem csodálkozik. Bár annyira azért nem ostobák, némi együttérzés azért van bennük, csak buták.

 

 

Bocs csak kicsit felhúztam magam.Általában persze nincs velük bajom, sőt nem minden katona ölni vágyó, de ez a neoprimitív hozzáállás ami ebben a filmben van nekem kicsit sok.Pedig annyi minden jö dolog lenne amire lehetne használni az amerikai hadsereget.Pl segélyszállítmányok védelme Afrikában stb.Na mindegy én túl humánus vagyok, a világ meg azért keményebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs csak kicsit felhúztam magam.Általában persze nincs velük bajom, sőt nem minden katona ölni vágyó, de ez a neoprimitív hozzáállás ami ebben a filmben van nekem kicsit sok.Pedig annyi minden jö dolog lenne amire lehetne használni az amerikai hadsereget.Pl segélyszállítmányok védelme Afrikában stb.Na mindegy én túl humánus vagyok, a világ meg azért keményebb.

No igen. Lásd pl milyen messze áll a JAG a valós helyzettől. Az nem más mint propagandafilm a hős, becsületes amcsikról és egyben a seregről. A stiklikről meg nem szólnak. No mindegy is. Nekem ezzel a nyers hangulatvételével bejön a Generation Kill. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen. Lásd pl milyen messze áll a JAG a valós helyzettől. Az nem más mint propagandafilm a hős, becsületes amcsikról és egyben a seregről. A stiklikről meg nem szólnak. No mindegy is. Nekem ezzel a nyers hangulatvételével bejön a Generation Kill. :)

 

 

Most már én is kiváncsi vagyok mi lesz a vége.Aztán jön a 24.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe.

 

Nah bazz, újabb lehidalás ezerrel.

 

 

Spoiler:

Valami hihetetlen jó a sztori. Peter vazz nem kicsit durvul be amikor letámadja exének pasiját. Walter meg ezzel az erekciós dumájával az év poénját lőtte el. :) A végén meg kész para volt John üzenete, bár számítani lehetett rá. Nem vitás, a Fringe a világ legjobb új sorozata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dextert azt hiszem hogy elspájzolom a téli szünetre, abból nagyon nagy a lemaradásom. :)

Dexit én is hanyagolom. Egyelőre csak az első részt láttam, a többit pedig töltöm le a gépre és majd alkalomadtán megnézem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, láttad a Dextert??? OMG!!!

Spoiler:

Eszméletlenül durva rész volt. Migi durvul, de asszem Dex ellen ez édeskevés lesz. Azért a cliffhanger kicsit meglepett. Nem akarom, hogy Dexet megnyúzzák. :D De nem is fogják, és akkor viszont Miginek és Nyúzó bácsi élete csúnya véget ér Dex légkondija mögött. :D Már alig várom h Migi le legyen kötözve, rimánkodjon az életéért, aztán Dex elmondja h ő ölte meg Oscart is. :D Aztán szépen elmennek Migi temetésére, majd eskövőre és jót mulatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor megkeresem valahol a feliratot, bár angollal azért nagyjából értettem a nem semmi eseményeket :P Lehet, hogy most is ráfanyalodok az angol feliratra, mert már marha kíváncsi vagyok így a végefelé, hogy mi lesz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor megkeresem valahol a feliratot, bár angollal azért nagyjából értettem a nem semmi eseményeket :P Lehet, hogy most is ráfanyalodok az angol feliratra, mert már marha kíváncsi vagyok így a végefelé, hogy mi lesz :P

Vége felé? Máris véget ér a Dexter?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, láttad a Dextert??? OMG!!!
Jaja. Nagyon kemény.

Spoiler:

Migi bátya a tetőn nem semmi előadást nyomott le. Megkapja majd rendesen azt ami jár néki.

A nyúzós dolog meg jó durva. Migi azért már duplán fog kapni. :P

Bati is kemény volt azzal a viperával. Jól elverhette azt a manuszt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Nagyon langyi mangyi volt. Erősen remélem hogy felvezetés volt vmi nagyra, és h Peter visszakapta az erejét. Ez a Hiro Claire vonal sem teljesen tiszta, az meg már végképp nem, hogy Sylar kivel van és mikor, és hogy ki hogy manipulálja...

 

 

PB

 

Hajj jó volt. Michael újra előnyben, de hát mit is vártunk. Szemetek ezek a magas rangú csávók ebben a világban. :P Mindenki át akar verni mindenkit... :P De ők legyőzik a rendszert. Azért kíváncsi leszek hogy mennyire szívatják meg majd Selftet most. :P Jó kis részek lesznek még, csak Mahone jöjjön vissza, ő kell a csapatba!!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nekem ismét sikerült megkavarodnom, megint tök értelmetlen. Igazából már nem nézem olyan szívesen, mint régebben :P Sylar egy állat, mind eddig is, de most valahogy nem csípem ezeket a hirtelen pálfordulásait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem az összes eddigi harmadik évados Dexter részeket, és meg kell hogy mondjam.. baromi jó egy évad ez. Ez elmúlt két rész oltári volt, hozta az egy évvel ezelőtti izgalmakat bőven, és még két rész hátravan.

Az évad eleje nagyon lassan indult be, de kellett a felvezetés. Kár hogy ilyen rövidek a kábeles sorozatok.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.