Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most, hogy így megvoltak a felíratok, le is zavartam az utcsó két részt. :P Mit ne mondjak, véleményem szerint ezzel a lezárással nemcsak az évadot lehetett volna lezárni, hanem magát az egész sztorit is. :clap: Azért remélem, hogy a kövi évad is lesz ilyen jó, illetve hasonló izgalmakban fog bővelkedni mint a Szökés szerkezetileg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most írja a gyerek aki készíti a feliratot, hogy ő szokta küldeni a Hosszup-nak a feliratot, de nem teszik fel, mert az "előzés" lenne...inkább hagyják szívni az embereket hetekig...azért ez durva. Sztem.

Ez érdekes. Miért lenne "előzés" ? Elvégre ha ő készíti....:S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. Miért lenne "előzés" ? Elvégre ha ő készíti....:S

 

Nem nem, eredetileg Samuék készítik, de ő egy másik gyerek.

És mivel Samuék már 2-3 éve csinálják, ezért maradnák náluk, akármennyit késnek is...és mások fel sem tehetik ha előbb elkészülnek...Hmmm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem, eredetileg Samuék készítik, de ő egy másik gyerek.

És mivel Samuék már 2-3 éve csinálják, ezért maradnák náluk, akármennyit késnek is...és mások fel sem tehetik ha előbb elkészülnek...Hmmm.

Ez náluk szinte már törtvény. Most mit szólnátok, ha valaki más CW feliratait kezdenék el felpakolni? :clap: Persze nálatok gyorsabban nem tudna dolgozni az biztos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hát a télapó és kudar bácsi elhozta nektek Dexi évadzáró exkluzív feliratát magyarul! :D

http://data.hu/get/956242/aaf-dexter.s03e12Qmy.zip.html

Még inkább köszi :P

Áááááá... csüt dolgozat angolból, mikor tudok sorit nézni????? :clap: Nem is beszélve a karácsonyi sütésekről??? :P úgyis sz*rul alszom napok óta, majd kevesebbre veszem azt is :P

Nem található :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No jó, most már végigolvastam az egész topikot, mielőtt megint nekiálltam volna kommentálni az eseményeket egyesével :D

Mindenesetre köszi a feliratot (hp meg izélje meg, amiért ilyen hülyeségek miatt megvárakoztatnak másokat), igyekszem megnézni ma a Dextereket is :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval totál hülye vagyok, úgy rémlett, hogy már láttam a 11. részt is, erre nem, és nézhettem meg a hármat együtt, mert ugyebár ki bírja a végén abbahagyni? :D

Jó kis szezon volt, remek véggel :P

No most már alvás, regge korán meló :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megvolt a Szökés és a TSCC.

 

Mindkettő jó volt, hozták a szokásost. :clap: Azonban valahogy most semelyiknél se éreztem, hogy leállna a szívem :D

 

 

Spoiler:

No lassan majd megjelenik Scofieldék anya is. :P Barrows meg kap egy húgit. :P

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes: season finale? :D Bakker nem is tudtam...úgy néztem mintha egy teljesen átlagos rész lett volna és az is volt... és mikor a végén kiírták h vége a 3. résznek, hát nagyot néztem...elég langyi pungyi rész volt, na de majd a következő...szokta mondani a megrögzött néző. :evil:

 

PB: Hát ja semmi szívroham, csak kicsit félek nehogy átessenek a ló túloldalára.

Amúgy nem rossz, csak most először nem tudom, hogy mit akarnak majd kihozni.

Spoiler:

Azért amikor zsebesnek kitépte a fogát az elején linc, hát nagyot szisszentem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt róla szó valahol valamilyen honlapon valamilyen cikkben :evil:, hogy a Hősök ezen évada több fejezetre lesz osztva, szóval nem lepődtem meg túlzottam, hogy a Villains résznek vége, csak valahogy olyan semmilyen volt.

PB

 

Eh, kezd valamerre elmenni a sztori, ahova nem kéne. Anyuci is bekavarodott a történetbe így?? Picit szappanopera feeling nekem eddig, de megvárom a végét.

 

Dexre visszatérve

 

Nem értettem, hogy mi volt a következő évad beharangozójában a film végén, de bennem rögtön felötlött, hogy Deb nyomozása az apja nője után nem marad annyiban. Különben minek hozták volna fel a végén? No meg az asztalára került egy csomó akta, szóval lesz mivel elfoglalnia a magát, és amilyen alapos, könnyen beleakadhat olyasmibe, amibe nem kéne. Legalább is a lelki békéje miatt, pl. volt pasi alisa Jeges, stb.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, igen. Ma is Beugró. :) 21,20-kor méghozzá ;):P

Ma is fergetegesek voltak. :)

"-Ezt a szutykot!" .....Szakadt a közönség végig. :D A legjobb szerintem a Semmi érdekes nincs a tv-ben feladat volt a Lassítás keretein belül. Rudolf Peti marha jól adta a szerepet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két perc az lófütty. :) Vagy nincs humorérzéked. ;)

Lehet, hogy éppen rosszkor nyomtam oda, de amit a Rudolf meg valami nő összekínlódott az cseppet sem volt vicces számomra. Lehet, hogy várnom kellett volna még két percet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy éppen rosszkor nyomtam oda, de amit a Rudolf meg valami nő összekínlódott az cseppet sem volt vicces számomra. Lehet, hogy várnom kellett volna még két percet. ;)

Én nézzem már jópár hónapja, de ilyen kínlódások marha ritkán forddulnak elő. :) Nem mondom, hogy nincs, de ez nem a színészektől függ, hanem a kiadott feladat tartalmától. A fórumokban mely ezzel a műsorral foglalkozik én még egy negatív megnyilvánulással sem találkoztam. :) Gyűjti a műsor a rajongóit és tényleg ki kell szépen várni azt az ötven percet, mert ennyi idő szerintem kell, hogy valós vélemény alakuljon ki a nézőben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.