Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Érdekesen folytatódik a Krómnikkelsz. Sok jó T1-2-es utalást beleszuszakoltak. Azok nagyon bejöttek. Az már kevésbé ahogy J Henry dedózik. De hát valahogy el kell ütni az időt. Vagy így vagy úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a Lost. Hát ez beteg. Ez nagyon össze van rakva. :)

 

Spoiler:

Bár mondjuk az nem tetszett, hogy a Ms. Hawkings ilyen játszi könnyedséggel vette a tényt, hogy csak páran jelentek meg az O6ból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

elkezdtem nézni a Stargate SG-1t(nekem kimaradt az életemből eddig..)

 

fantasztikus, rá fogok menni az tuti, már most függője vagyok :)

Üdv a fedélzeten. Gyorsan daráld be mind a tíz évadot, meg az Atlantis 5 évadát, mert ősszel jön az Universe :) Na jó, nem kell kapkodni. Egy tanács: ha teheted, és kedvet is érzel rá, meg nem érzed zavarónak, akkor az SG-1 8. évadával párhuzamosan kezd el nézni az Atlantis 1. évadát (az SG-1 8. előtt semmiképpen se nézd meg az SGA-t). Sok dolog jobban átjön, ha egy SG-1, egy Atlantis formában nézi az ember (ahogy amerikában is futott).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem én meg egyre inkább az Archer-es Enterprise "rabjává" váltam. .D Fantasztikus sorozat a vége felé. :) Dzséjtnek fórumtalin említettem is. :D

 

Más.

Beugró.

Remek volt, szerencsére a szilveszteri előadást adták le, vendégszínészként pedig Udvaros Dorottyát láthattuk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes tapasztalni, hogy amint beléptek a Kiterjedésbe mennyit változnak az elveikben. :) Pazar.

Jól meg vannak csinálva az évadok. Ha jól tudom sok Trek fan nem is tekinti a sorozat szerves részének. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól meg vannak csinálva az évadok. Ha jól tudom sok Trek fan nem is tekinti a sorozat szerves részének. :D

Jaja, sajna a Trekken belül is megvan az, ami a Star Warson belül. :) Bár az Enterprise azt hiszem, az első két évadban még durván rá is játszik erre azzal, hogy a főcímben nincs kiírva, hogy Star Trek, sőt, még a két csodamókus is azt nyilatkozta kezdetben, hogy ez nem Star Trek lesz... éppen csak letagadhatatlanul az, de ez a két balfütyi ki is nyírta végül a franchise-t. Egy időre, talán a 11. film visszahozza a helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Spoiler:

Tökéletes volt!

Az első két percig. Izig-vérig sci-fi látványvilág, node ami utána következet.... :)

Megértem azokat akik szappanoperát kiáltottak. Immár mindenki mindenkivel kamatyol.

A rendezőt meg leültetném a tv elé és dupla sebességgel, még kapkodósabb kamerakezeléssel nézetném/hallgattatnám végig vele a magyarázó szöveget. Már elnézést, de szerintem egy "kandallós", merengős jelenetben is el lehetett volna magyarázni a lényeget, hogy ki kitől, miért, minek származik.

Piszkosul visszasírom az első évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig tökéletesen érthető volt minden, sőt, visszagondolva a dolgokra, sok dolog értelmet nyert.

Spoiler:

A bevezetőfilm vége óta nem értettem azt a cetlit, ami szerint 12 cylon modell létezik. Ahpgy haladt előre a sztori, megismertük:

- Number One-t, azaz John Cavilt.

- Number Two-t, alias Leoben Conoy-t.

- Number Three-t, D'Anna Biers-t

- Number Fourt, Simont.

- Number Five-ot, azaz Aaron Doralt.

- Number Sixet, akinek elég sok neve van, de még nem tudni, melyik lehet az "igazi".

- Number Eight-et... és itt volt az egyik kérdés, mivel sokáig nem ismertük a számozásukat, csak szépen lassan derült ki. És addig ugye csak "pofára" lehetett a cylonokat ismerni: 7 bőrgép + a centúriók + a riderek + a nehéz riderek + a hibridek = 11, szóval probléma volt a "Csupán 12 Cylon modell létezik." üzenettel. Aztán, miután szép lassan kiderült, melyik bőrgépnek melyik a száma, a figyelmes nézőnek feltűnhetett, hogy nincs hetes. Most már tudjuk, miért nincs. Amúgy, szerintem Kara a Number Seven, egyrészt, ez megmagyarázná a feltámadását, másrészt, Ellen mondta, hogy Daniel művész volt, és Kara biza sokat festeget. Most már csak az a kérdés ezzel kapcsolatban (és szerintem erre nem is fogunk választ kapni), hogy ki hagyta azt az üzenetet Adamanak.

No, aztán, a múltkor említettem, hogy Ellennek nem egyetlen rejtélyes feltűnése volt. Hát, részben igazam lett, tényleg köze volt a cylonoknak ahhoz a felűtnéshez. Szóval, elkezdték megmagyarázni azokat a dolgokat, amik eddig várattak magukra. Azt hiszem, ha véget ér a történet, elkezdem az elejétől, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy sok dolog már az elején le van fektetve, csak jól elbújtatva (mint anno a B5 egyik legnagyobb csattanója már a legelső epizódból kiderült, csak olyan jól elrejtették, hogy aki nem tudja, mit keressen, rá sem jön).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a tálalással volt a gondom. Kapkodós, hirtelen és ki a fene emlékszik már arra mi volt két évaddal korábban bizonyos kérdésekkel. Kara időutazását még meg köll magyarázniuk, avagy honnan volt új gépe. Ez eddig nekem édeskevés és összecsapott volt.

 

Spoiler:

Azt meg hogy anno Tori kilökte a zsilipen Főnök csaját szépen elintézték ezzel a szappanoperás dologgal, hogy ő tulajdonképpen a nője volt. :S Ezzel úgy tűnik minden meg van bocsájtva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ki a fene emlékszik már arra mi volt két évaddal korábban

Pl.: én, aki remekül emlékezett arra, mi volt abban a részben, amit három éve láttam?

A többi meg még meg lesz (talán) magyarázva, ez még nem az utolsó epizód volt... várd már ki a végét türelemmel, és ott vedd elő azt, mit kellett volna még kimagyarázni, ne a befejezése előtt. Majd, ha lement a záró film. Utánna ráérünk keseregni azon, mit nem magyaráztak meg, már ha lesz olyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejött a BSG, és még fogtam is, miről van szó, bár nem emlékszem olyan részletességgel mindenre, mint Dzséjg :)

Spoiler:

Fene, hát nem pont mostanság gondoltam arra, hogy talán van még másik cylon-modell? Erre tessék. Szerintem is simán lehet Kara=Daniel, amilyen férfias csaj Kara :D És ugye Sam azt mondta, meg mutatták is, hogy mindnyájan fénylenek. Ha vége, tuti én is újra kezdem nézni az egészet. Á, amit érdekes volt látni, az a Caprica-Tigh kettős volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlés kérdése, hogy kinek mi a remek :D Neked nem jön be, másnak igen :D

Pontosan. :) Én többet vártam ismét. Nem kellett volna. :D

 

 

Más. Ma ismét remekelt az Enterprise. :D Nagy kár, hogy ilyen kevés évadot élt meg ez a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Kara ráadásul még azért is lehet Daniel - mondjuk amcsik használják női névnek is -, mert Ellen azt mondta, hogy Cavil belebarmolt a génkészletbe. Így megeshet, hogy szegény Daniel fiúnak elveszett némi kiegészítő eleme, és Daniel lány lett belőle :)

 

 

 

 

 

Fene, hát nem pont mostanság gondoltam arra, hogy talán van még másik cylon-modell? Erre tessék. Szerintem is simán lehet Kara=Daniel, amilyen férfias csaj Kara :D És ugye Sam azt mondta, meg mutatták is, hogy mindnyájan fénylenek. Ha vége, tuti én is újra kezdem nézni az egészet. Á, amit érdekes volt látni, az a Caprica-Tigh kettős volt :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

A legeslegjobb sorozat továbbra is. :D :D

 

Spoiler:

Hová fokozzák még ezt a sztorit?!

Az utolsó negyed órában vagy ötször kellett újra éleszteni. :P Itt aztán most volt feszültség rendesen. És immár asszem van egy ötletem is a Megfigyelőt illetően, de gondolom másnak is leesett a tantusz, hogy ki is lehet ő. :) Persze kicsit még kuszák itt a szálak, hogy ki akkor a jó és ki a rossz, de a tálalás az első osztályú. :D

Most meg lehet másfél hónapot várni a folytatásra. :D

Nem fogom kibírni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.