Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...dralis-sorozat/

:D Nagyon szeretem azt a regényt, bár egy picit csodálkozom, hogy nem mozifilmmel próbálkoznak egy ilyen népszerű könyv esetén. De a sorozat bizonyos szempontból jobb: nehéz lenne beleszuszakolni egy filmbe a vaskos sztorit anélkül, hogy sok csorbát szenvedne. Így mód van egy megfelelőbb feldolgozásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira azért már nem új :) Nem sok újat mondanak, és egyelőre az új jelenetek sem annyira meggyőzőek. Minden esetre a sivatag üde színfolt a sok fenyőerdővel borított bolygó után (mint ahogy az őserdős díszlet is, amiről már van pár kép). A Destiny meg elég Nostromosnak tűnik, ami mondjuk nem baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a PB! azt hittem valami gagyi lesz, de tök jó volt. Végig lekötött. Bravó! :)

Örülök, hogy tetszett :D

 

Hátha érdekel valakit, hogy folytatódik a Hősök sorozat.

Köszi, szerintem rajtam kívül már senki nem nézi innen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

szörnyű, mint maga az évad :)

Kezdve azzal, hogy a 2. évadbeli kedvenc szereplőmet (Adam) már az elején megölik, majd a másik nagy kedvencet Elle-t is :D

Viszont érdekes lesz a köv. évadban, hogy mi lesz Sylar/Nathan-nel. Sajnos nekem nagyon sok a logikai bukfenc benne: Nathant is feltámaszthatták volna, mint a 2. évadban a Bennetet. Valamint Sylar néhány képessége is zavaró. Az évad elején volt az, amikor fekete lyukat idéző csávóval akarták megölni Sylart. Viszont az első évadban megölte azt a nőt emlékeim szerint, aki kilóméterekről is hallott mindent. Tehát hallania kellett volna, hogy Bennet meg akarja öletni...

Na mindegy, ha már elkezdtem nézni, nem hagyom abba, mint a PB-t, már végignézem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nekem az évad eleje nem jött be, de a második fele már jobban tetszett, még ha el is marad pl. az első évadtól. Mondjuk azt nehéz lenne überelniük :D De én is hasonlóan vagyok, ha már néztem, még nézem tovább, mert annyira azért nem rossz, hogy kár az időt pazarolni rá. Azon már én is filóztam, hogy Sylar cselekedetei már totál ellentmondanak a képességeinek, ennyi és olyan képességgel, ami neki van, nem így kéne az eseményeknek haladnia. Néha rámennek egy-egy képességre, de mintha az írók elfelejtenék a régebbiek meglétét. Ő nem vesztette el őket, mint Peter. Mondjuk nekem elég fura Peter meg Hiro, kár volt őket így elcs*szni. Érdekes lesz majd a Nathanos cucc, ebből akár még egy remek évadot is kihozhatnak. Én nem igazán kedveltem a kedvenceid, szóval nem sajnáltam ennyire a távozásukat :) Azért Elle-nek nem így kellett vlna távoznia, csúnya eset volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nemrég írtam, hogy nézem a 24et és elkezdtem a 4. évadot. na azóta már a 6. végére értm, és nem értem miért sírt mindenki a vége miatt. sztem teljesen jó volt, igaz nem volt a legjobb évad, de semmi hibát nem követtek el, ami miatt mindenki any*zhatott volna.

erre el akarom kezdeni a 7. évadot lassan, és nézem hohhóó Tony rajta van a promoképen...akkor mondom ez csak előzmény lehet.el is könyveltem magamban, erre ma kell megtudnom, hogy ez folytatás. WTF? erre kíváncsi leszek...főleg h mindenki azt írja h az egyik legjobb évad, főleg az előző 3 után. Hát kíváncsi leszek. :)

Obi, Donát? láttátok már? vélemény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

sajna a 3. fejezet vége annyira rossz lett, hogy én is kaszáltam, pedig nagyon kitartottam mellette... :D talán egyszer dara.

A következő már jobb lett, de azért rajta hagyta a nyomát, hogy előtte mik történtek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek kellett volna leesnie? Összevágtak az Alfa Holdbázis főcíme stilusban egy Szomszédok videót.

Így van! Azt hittem nem fogtad fel mi a poén, pedig de. Kit érdekel Vágási és a Windows, amikor itt nem arról van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.