Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, eddig vagy kétszer kérdeztem itt a topikban, hogy nézed-e a House-t, most megkaptam a válaszom :D

Pedig még néha beszélünk is róla :P Sebaj, én is elnéztem már ezt-azt :)

 

Nekem nyárra van a Kaméleon 4.évad, csak angolul sajna, meg a Tudorok mindhárom évada. Többet nem nézek meg visszamenőlegesen. Ősztől meg House, Dexter, Heroes.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem darálni a 24 7. évadát.

Nagyon furcsa. Egyik évadhoz sem hasonlítható szerintem. Már a felénél tartok, de csak pislogok.

Ettől függetlenül nagyon jó, kíváncsian várom mit tartogatnak a 2. felére. :)

A 8. évadot már én is óránként izgulhatom végig...de rossz lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, mit hoztam nektek? :) Hát sorozat dvd megjelenéseket.

Hősök 3. - ősz

Dr. House 4. - ősz

Columbo 5. - ősz

Miami Vice 3. - nyár vége

Las Vegas 3. - nyár vége

Knight Rider 2. - ősz

 

bár nem hiszem, hogy az első 2-n kívül a többi bárkit is érdekelne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, mit hoztam nektek? :D Hát sorozat dvd megjelenéseket.

Hősök 3. - ősz

Dr. House 4. - ősz

Columbo 5. - ősz

Miami Vice 3. - nyár vége

Las Vegas 3. - nyár vége

Knight Rider 2. - ősz

 

bár nem hiszem, hogy az első 2-n kívül a többi bárkit is érdekelne :P

Viccelsz? A Las Vegas és a Miami Vice az egyetlen, amit nem vennék meg, a többit lazán bezsebelném, ha tehetném. De nem tehetem :D Pedig a Hősöket ajándékba vehetném a húgomnak, a Columbot apámnak, a Dr. House-t (ebből az első két évad már megvan) és a Knight Ridert meg magamnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Féltávnál tartok az eredeti BSG-ben. Anno még emlékeim szerint a Sat 1-en kaptam el pár részt belőle, mikor keresztszüleimnél voltam (nekünk nem volt műholdas tévénk, kábel meg még csak tervezőasztalon legfeljebb), szóval onnan emlékszem pár részre és szinte tátott szájjal néztem :D Picit visszaköszönt ez a fajta lelkesedés, főleg, hogy nekem csalódás volt az újkori BSG (kivéve az első másfél évadot). Ennek az eredetinek bizony lelke van, gagyi efektek ide vagy oda. A karakterek rendkívűl szerethetőek, a makettek zseniálisak, a feeling hatalmas ;) És persze ott a magyaroknak szánt kedveskedés, Caprica ugye piros-fehér-zöld zászlókkal díszített, Attila bolygóról meg nem is beszélve :)

Remélem a sorozat végéig kitartanak ezek a pozitívumok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RTL Klub Július 14.-től, Keddenként, este 21:20-kor, a program műsorára vette a Chuckot. Nagyon nagy kedvenc most nálam. Mindkét évadot láttam, és azt mondom, hogy megéri nézni (egy-két gyengébb résztől eltekintve, igaz azok is nagyon szórakoztatóak voltak)! Aki szereti a az izgalmas, humoros kémtörténeteket, azoknak ajánlom, nem fognak csalódni benne. Most csak az a gondom vele, hogy állítólag a harmadik évadot 2010 márciusában adják le amerikában. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bilis? Az ki? :D

Off

Kikérem magamnak, hogy kedvenc szenátoromat így átkereszteld :D EU-karakter egyébként, az egyik legismertebb és legfontosabb, rendhagyó módon a Sithek könyve is megemíti a nevét. Korélia szenátora, legendás hírű tábornok, EU szerint Organával és Mothmával együtt indították el a Lázadást. Zahnnál eleget olvasgatsz róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica

 

Megnéztem az összes részt. :) Csakis dícséret illeti a sorozatot, csak úgy árad a hetvenes évekbeli feeling róla, akárcsak az Új Reményből, nem csoda, hogy sokan ahhoz hasonlították megjelenésében. :D

A történetvezetése sokkal jobban bejött mint az újkori klónjának, itt szerencsére áradt a sci-fi hangulat és nem a vallásra hegyezték ki a hangsúlyt. A karakterek is sokkal kedvelhetőbbek voltak, mentesek az afektált mozzanatoktól. Szóval remek kis sorozat, jöhet a Galactica series. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak úgy árad a hetvenes évekbeli feeling róla, akárcsak az Új Reményből, nem csoda, hogy sokan ahhoz hasonlították megjelenésében. :(

Ez volt a cél, hogy ugyanazt a feelinget éreztesse, ezáltal sikert hozza :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt a cél, hogy ugyanazt a feelinget éreztesse, ezáltal sikert hozza :D

De most komolyan. Nekem piszkosul bejönnek ezek a maketthajók. :( Az egyik sci-fi kiálításon Pesten láttam is a '78-as Galacticát, csak akkor még nem tudtam, hogy melyik filmből van. :) Sokkal élőbb mint a CGI verziója.

Azért mondjuk a scripteket jobban variálhatták volna :D (ugyanaz a kilővés, manőver ésatöbbi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újban nekem a Pegazus jött be leginkább. :)

 

De azon jót röhögtem amikor az utolsó részben Adama a cylon anyahajó valós makettjét használta az eligazításkor. :(

Én szívesen elfogadnám a szobámba mint a Galactica mind a cylon hajó makettjét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica

 

Megnéztem az összes részt. :) Csakis dícséret illeti a sorozatot, csak úgy árad a hetvenes évekbeli feeling róla, akárcsak az Új Reményből, nem csoda, hogy sokan ahhoz hasonlították megjelenésében. :)

A történetvezetése sokkal jobban bejött mint az újkori klónjának, itt szerencsére áradt a sci-fi hangulat és nem a vallásra hegyezték ki a hangsúlyt. A karakterek is sokkal kedvelhetőbbek voltak, mentesek az afektált mozzanatoktól. Szóval remek kis sorozat, jöhet a Galactica series. :D

én most kezdtem el nézni a befejező 4. évadot, már a felénél tartok, és szerencsére nem rontották el, gondolok itt most a 3. évad végére. De azért még vissza van 9 rész szal nem szólok el semmit, de reménykedem a jó végben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én most kezdtem el nézni a befejező 4. évadot, már a felénél tartok, és szerencsére nem rontották el, gondolok itt most a 3. évad végére. De azért még vissza van 9 rész szal nem szólok el semmit, de reménykedem a jó végben!

Kinek a pap, kinek a paplan. :) Nekem borzasztó csalódást okozott a második évad utáni epizódok. Ez van. Marad az eredeti a nagy kedvenc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.