Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jelen! :P Pont most fejeztem be a dupla epizódot! Hatalmas visszatérés, ilyen évad premierek kellenek! Á, már jó, hogy visszatért, kezdtem bezsongni a sori nélkül! :D Ja, és ma is vetítenek Amerikában, szóval holnap is Chuckot nézek! :P Jaj, de jó kimondani! :P

 

Most néztem meg a nyitót, szóval még lesz 2 rész amit megnézhetek. De jóóóó. Nagyon király lesz ez az évad úgy érzem. :D Yvonne már nagyon hiányzott.

 

frenkie: ezt majd Karrde eldönti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nathan Fillion nem lett kissé öreg és kövérkés?Furcsán néz ki a Castle-ben.

 

frenkie: ezt majd Karrde eldönti. :P

Köszi :P

Fogalmam sincs, rég láttam másban, és különben sem lényeges szempont :P Ha igen, akkor sem túl feltűnő. Meg hát mindenki öregszik, a színészek is, csak van, aki nem vállalja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Chuck 3x2őt és nagyon jó volt. Tényleg eyecandy volt a rész. :D Bár Vinnie is jó volt benne. XD

 

Ma pedig Castle Alyssa Milanoval. :D Jejejejeje!

 

A vége, azért nagyot durrant Morgannel! :D Végre neki is teljesült az álma... és a többieknek is az orra alá dörgölheti az igazságot! :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vége, azért nagyot durrant Morgannel! :) Végre neki is teljesült az álma... és a többieknek is az orra alá dörgölheti az igazságot! :D

Barnez láttad a 3x3 Chuckot??

Spoiler:

Neee ugye a kapitány most nem halt meg??? Mekkora arc (volt) már??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Hm, jó kis rész volt. Örülök, hogy megjött az esze a mi kis Sherlock-unknak és az epizód vége :) És megint a Star Wars-os utalások, nagyon jók :D

Kíváncsi leszek majd a csellós hölgyre is, tényleg megvalósul-e az, ami Angela látott az álmában...

Matt-et meg jó volt újra látni, jó karakter :D Viszont észrevettétek, hogy a randi épületén a padlón is volt egy iránytú? :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudtam megnézni tegnap, sőt végül House-t sem, majd ma.

Castle-hoz mikor szokott felirat kerülni?

 

Hát ez jó kérdés, tegnap felirat nélkül néztem meg, de még angol sem volt hozzá, szóval szerintem még lehet rá várni egy ideig.

Amúgy jó rész volt, de én sajna egyből kitaláltam ki a gyilkos. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes 4x15

Spoiler:

Már nagyon régóta volt olyan, hogy izgalmasnak találtam egy Heroes epizódot, és ez az volt. Bár, hogy őszinte legyek Matt Parkman egyáltalán nem hiányzott, ugyanolyan unszimpatikus most is, mint amilyen volt. Samuel viszont egyre jobban kezd bejönni. Neki is van egy olyan jellegzetes zenei témája, mint Sylarnek, csak nem órakattogás, hanem ilyen fúvós hangeffekt. Amennyire tetszett HRG az évad elején, olyannyira nem tetszik most. Hiro halandzsázásának örülök, hogy végre vége lett, mert már kezdett bosszantani. Most akkor az agytumorát is meggyógyította Ando? Kezdenek a szálak egyre inkább összefutni, és mindegyik a titokzatos karnevál felé vezet, ahol talán majd sor kerülhet egy végső összecsapásra Samuel ellen, akárcsak az első évad végén Sylar esetében. Peter részéről nagyon jó volt az epizód, amikor egyik pillanatról a másikra minden leesik neki Samuelről. Viszont a cselló összetörését nem kellett volna, olyan szánalmasnak tűnt. Szegény Emmát annyira sajnáltam, el sem tudnám képzelni, hogy miért akarna, vagy hogyan tudna megölni több ezer embert? Ugyan már többször is utaztak a sorozat folyamán alternatív jövőkbe, de Angela álmai javarészt megmásíthatatlanok. Amiket eddig látott, azok szinte mind megtörténtek, bár most csak egyre tudok igazán visszaemlékezni, és az Nathan halála. Kár, hogy Emma is csak gyarapítani fogja Sylar áldozatainak számát. De Lydia szavaiból mostmár értem, hogy miért nem próbálta Samuel Petert magával vinni a karneválba, mert az utódjának akarja őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Banyek, az ember még be se köti rendesen azt a piszok oxigénpalackot, erre föl már hozzák is rá a szívinfarktust :D

 

Fura egy rész volt, főleg aki nem tudja a hátterét, hogy miért lát olyat amit nem kéne :D , de szerintem marha jó volt :lol:

Csütörtöktől minden esetre minden visszatér a rendes kerékvágásba állítólag :D

 

Walter megint hatalmas volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Chuck 3x03-at, és hozta a kötelezőt, hatalmas! :D Kudar a spoileredre:

 

 

Nem, nem halt meg Kapitány, valószínűleg elrabolták, mert a következő rész Operation Awesome címe. Az egyik előzetesben volt is néhány képkocka róla. Azt kell, hogy mondjam, nagyon jó rész lesz az is! :lol:

 

Operation Awesome tartalma:

 

 

Chuck és Devon (Captain Awesome) közös küldetésben vesznek részt - az előzetes ebből mutatott pár képsort, míg Buymoriában :D Jeff és Lester féltékenyek lesznek Morganre, mert ő kapta meg a menedzser helyettes posztot.

 

 

 

 

 

Chuck 3x04 előzetes

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Picit fura rész volt ezzel a Bennet-Parkman szállal, de azért elment. A többi rész jó volt. Szegény Emma, azért azt nem gondoltam volna, hogy rá valami rossz dolog vár. Na de várjuk még ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

 

De most akkor Samuel célja mindvégig Vanessa szívének meghódítása volt? Hogy elég hatalmat gyűjtsön össze az őt körülvevő emberkből ahhoz, hogy hegyeket tudjon majd mozgatni? És az a hajléktalan csávó is csak azért kellett, hogy gyönyörű területet csináljon a völgyből, hogy Samuel hatalma még elbüvölőbb legyen? Ez lenne az a nagy fenyegetés, amitől a többi szereplő olyannyira tart? :D

Egyébként felmerült bennem, hogy abban a tintában önmagában nincs semmi különleges, csak Samuel képes irányítani, mert olyan ásványokat tartalmaz, amire az ereje kiterjed, és a tetkók, amiket több főszereplőnek is mutatott pusztán a manipulációi része. Mert gondolom a tinta nem a saját öntudatának köszönhetően rajzolta oda Samuelt abba az újságcikkbe Peter lakásában. Megjegyzem, Tracy nagyon eltűnt az utóbbi időben...

 

 

 

House

 

 

Nagyon jól sikerült epizód volt, de... Lehet, hogy bennem van a hiba, de egyre kevésbé élvezem ezt a sorozatot. Lehet hogy azért, mert nincs benne semmi újdonság, nem tudom. Pedig most szokatlanul érdekesre sikeredett a beteg szála. Kár volt, hogy így kellett meghalnia. Foreman pofátlansága pedig már inkább szánalmas volt a részéről, mint vicces. Érdekes információként szolgált 13-as harmadik neve. Emlékszem, az ötödik évadban Wilsonnál is eljátszották ugyanezt. A Simpson Családban is a család egyre több tagjának derült ki, hogy harmadik neve van. Egyedül Lisa, és Maggie maradt ki a sorból. Jah, megjegyzem, hogy House és Wilson ökörködése is nagyon jó volt, főleg amikor Wilson megkérte House kezét. :) Nem tudom miért, de a House egyike azoknak a kevés sorozatoknak, ahol úgy vélem, hogy jobb szinkronosan nézni. Talán mert a felirat túlságosan kapkod, vagy csak én nem tudok gyorsabban olvasni. :D

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.