Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát ez tényleg sz*vás. Én már megnéztem angol felirattal az első rész elejét, aztán szólt öcsém, hogy van már magyar, így most folytatom magyarral. A második jöhet utána angollal :D Aztán holnap meló után tiplizés haza a folytatásra :D

Eddig úgy látom, hogy tökre megy angollal is, legalább is eddig 90%-ban megértettem, bár néha meg kell állítanom pár szót kinézni a sztakiból. Főleg a politikai dumák alatt, de ennyi belefér.

A lényeg, hogy várjon a ******** a magyarra, legalább gyakorlom az angolt közben :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 s08/1-2

Spoiler:

Inkább 80%-ban értem meg angol felirattal, de nagyjából megy, és ez a lényeg :) Ahol nem értem, azt megkérdezem utólag itt. Eddig jó az évad, kivéve: már megint nem hisznek főhőseinknek az aktuális főnökök, Jake-et meg úgy kell betuszkolni az esethez, hogy rossz nézni. Ha lesz következő évad, elő jöhetnének valami normálisabbal is. És hol van az FBI-os csaj? Szerintem a következő részben tuti előkerül :) Legalább is remélem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő héten már nem lesz ilyen, mert a 24 visszaáll normálba. De ma tényleg zsúfolt nap van, mert 24+Heroes+Castle :P De még az előzőhöz sincs felirat :)

Frenkie, eddig jónak tűnik, de nem rágtam le a körmöm a 2. rész végén, hogy mivel folytatódik majd. De ez ízlés kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem bele a Sanctuary évadzárójába. Egyre több színész kerül elő a Csillagkapu sorozatokból. Oké, már alapjában véve ott volt Amanda Tapping, Christopher Heyerdahl és Jonathon Young, de a második évadban előkerült Michael Shanks és Paul McGillion is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24/3-4

Most már azért beindult :P

Spoiler:

Előzőleg nem írtam, hogy nem tetszik az új CTU, de majd megszokom. Ez a Hastings kb. egy szinten van Driscoll-lal, szóval nem szimpi.

A mostani két rész jó volt, és végre itt van Renee :P Csípem a csajt, bár most elég fura. Fene bele, hogy nem utalnak pontosan, mennyi idő telt el, bár biztos nem túl sok. Ez a Hassan sem rossz figura. Még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck, 3x4 nagyon jó volt, eszméletlen jó eddig ez az évad, és gondolom Chuck egyre jobb lesz benne, Sarah pedig egyre szebb. :P

 

24, megnéztem a 8x1et és szerintem már ez is állati volt. tartalékolom, hogy ne fogyjon olyan gyorsan de már nézném tovább. Erősnek kell lennem. Ha ez az évadnyitó ennyire bejött nekem akkor mit fogok szólni a többihez, mert úgy látom az utóbbi részektől már mindenkinek esett az álla! :P

Hát csak győzzem kivárni.

 

Castle: 2x13: még rohadt angol felirat sincs hozzá...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24, megnéztem a 8x1et és szerintem már ez is állati volt. tartalékolom, hogy ne fogyjon olyan gyorsan de már nézném tovább. Erősnek kell lennem.

 

Castle: 2x13: még rohadt angol felirat sincs hozzá...

Legyen erős a halál** :P

Még a 12. részhez sincs magyar :P

 

Mikor lesz vége kb a 24 8.évadjának?Májusban?

Épp, hogy átcsúszik júniusra, ha nem lesz szünet. Szünet lehet esetleg húsvétkor. Jó lenne, ha még adnának dupla részt, akkor májusban is véget érhet :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem bele a Sanctuary évadzárójába. Egyre több színész kerül elő a Csillagkapu sorozatokból. Oké, már alapjában véve ott volt Amanda Tapping, Christopher Heyerdahl és Jonathon Young, de a második évadban előkerült Michael Shanks és Paul McGillion is.

Csodálkozol? A két fő producer Amanda Tapping és Martin Wood, aki az SGA egyik fők futtatója volt, és az SG-1-nál is producerkedett (és ő rendezte az SG-1 Coninuumot). Ráadásul ugyanott forgatják, és a stáb nagy része is megegyezik. Tapping direkt összeszedett egy halom ex-Stargate-est, mivel több, mint tíz éven át dolgozott együtt velük, így elég jól összeszoktak. Pech, hogy a Sanctuary is cancelt kapott.

Amúgy a teljes SG-Sanctuary színészlista ez:

Amanda Tapping (SG-1-SGA-SGU: Dr. Samantha Carter ezredes/Dr. Helen Magnus)

Christopher Heyerdahl (SGA: Todd; Harling; SG-1: Pallan/John Druitt)

Jonathon Young (SGA: Dr. Parrish/Nikola Tesla)

Michael Shanks (SG-1-SGA-SGU: Dr. Daniel Jackson/Jimmy)

Paul McGillion (SGA: Dr. Carson Beckett/Wexford)

Ryan Robbins (SGA: Ladon Radim/Henry Foss)

Agam Darshi (SGU: Dr. Sonja Damji/Kate Freelander)

Chuck Campbell (SGA: Chuck technikus/két arcú fickó)

Panou (SGA: Cetus/Sylvio Rudd)

Brad Proctor (SG-1: idegen fejvadász/két arcú fickó)

Nicholas Podbrey: (AoT: Hírnök/franc tudja :P)

Sheri Noel (SG-1: fizikoterapeuta; SGA: tudós/Molly)

Kavan Smith (SG-1-SGA: Evan Lorne őrnagy/Det. Joe Kavanaugh)

Shaker Paleja (SG-1: Jaffa/Ravi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálkozol? A két fő producer Amanda Tapping és Martin Wood, aki az SGA egyik fők futtatója volt, és az SG-1-nál is producerkedett (és ő rendezte az SG-1 Coninuumot). Ráadásul ugyanott forgatják, és a stáb nagy része is megegyezik. Tapping direkt összeszedett egy halom ex-Stargate-est, mivel több, mint tíz éven át dolgozott együtt velük, így elég jól összeszoktak. Pech, hogy a Sanctuary is cancelt kapott.

Csak nálad kapott cancelt, vagy úgy általában? Mert tudtommal már be van rendelve egy húsz részes harmadik évad az SGU-val együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nálad kapott cancelt, vagy úgy általában? Mert tudtommal már be van rendelve egy húsz részes harmadik évad az SGU-val együtt.

Ő, tévedtem, az utolsó hír, amit hallottam róla, hogy nem kértek már a harmadik évadból. Akkor ezek szerint mégis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én is bevállalom a 24 -et. S01e01 -es kezdéssel. :laugh:

Mindenképp nézd meg.Nagyon jó.Arra viszont készülj, hogy úgy vannak váge a részeknek, hogy baromira kiváncsi vagy a következőre.Én egyszer elkezdtem vasárnap de 11-kor és éjfélig néztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.