Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST

Spoiler:

Igen is, meg nem is gondolom. Elvileg az egyik szál azt mutatja hogyan halad tovább a történet ha nem csinál semmit se a bomba, a másik meg egy alternatív jövőt mutatna ahol a gép nem zuhan le. De majd szerdán eldől hogy pontosan hogy is lesz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire emlékszel még az első részre, de itt aztán nekem mindenki gyanús. Kivéve Jack -et. :)

 

Igen az első pár részben szinte mindenki gyanús, mert még azt sem lehet tudni mi készül és ki szervezi. :D De ez egy darabig így is lesz. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a későbbiekben majd Crixus nagy spanja lesz. Majd amikor szépen megszöknek.
Ezen én is elgondolkoztam. Az is érdekes lenne ha Doctor Diszizmednesszt is beszerveznék. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok olyan van. :D Talán csak az első évadnál, és ott gyenge is volt az eleje.

Az első évad elejét utólag én is picit gyengének érzem, nem is az első évaddal kaptam rá nagyon, hanem a másodikkal :) A 7. mellett az 1. évad van a tetszési listám végén :evil:

A 7-nél hasonlóan nem tetszett nekem se az, amit írtál.

 

No megyek, és megnézem, milyen sorikról maradtam le a hétvégén :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad elejét utólag én is picit gyengének érzem, nem is az első évaddal kaptam rá nagyon, hanem a másodikkal :) A 7. mellett az 1. évad van a tetszési listám végén :)

A 7-nél hasonlóan nem tetszett nekem se az, amit írtál.

 

No megyek, és megnézem, milyen sorikról maradtam le a hétvégén :D

 

Szerintem az senkinek sem tetszett a 7.ban. :)

De véleményem szerint az első évad is nagyon kemény, főleg hogy a 12. rész végére már teljesen eldobtam az agyam, és az még csak a fele volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egyedül maradtam, aki csak azért sem néz bele...
Nem igazán mert még én se néztem bele. Nincs mibe. Lehet hogy csak kedd után lesz meg. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én is elgondolkoztam. Az is érdekes lenne ha Doctor Diszizmednesszt is beszerveznék. :D
Az előbb megnéztem újra. :) Nagyon ott van ez az egész. Zenéje is pöpec :) Érzésem szerint Varro is valahogy majd oszlopos tagja lesz a seregének, de talán még Barca is :) Crixusban biztos vagyok. Annyira utálják most egymást, hogy ebből még barátság is lehet :D

Kiváncsi vagyok, hogy hogy fogják elosztani a sztorit mert az első évad "csak" 13 részes lesz. A második ugye már berendelve. Mondjuk egy évadzáró nagy mozifilmet is simán elviselnék ebből. :D Tutti enné a nép, főleg akinek a 300 is bejött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crixusban biztos vagyok. Annyira utálják most egymást, hogy ebből még barátság is lehet :)
Lehetne úgy hogy egy csoportban kerülnek a küzdőtérre és Sparti megmenti. :)

 

Kiváncsi vagyok, hogy hogy fogják elosztani a sztorit mert az első évad "csak" 13 részes lesz. A második ugye már berendelve. Mondjuk egy évadzáró nagy mozifilmet is simán elviselnék ebből.
Kár hogy Spartit ki fogják nyírni. Addigra megkedveljük és azt fogjuk mondani hogy hű de sz*r vége lett. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2/13

Remek rész volt

Spoiler:

Tudtam, hogy előkerül még Beckett anyjának gyilkosa, csak azt nem, hogy ilyen hamar. Bár úgy, hogy nincs teljesen megoldva az ügy, és a kérdés több lett, mint válasz, nem is rossz, hogy a gyilkost elkaptál. Jöjjenek a megbízók és a miértek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne úgy hogy egy csoportban kerülnek a küzdőtérre és Sparti megmenti. :)

 

Kár hogy Spartit ki fogják nyírni. Addigra megkedveljük és azt fogjuk mondani hogy hű de sz*r vége lett. :)

No igen, a végével ugye tisztában vagyunk. De lehet, hogy adnak egy alternatív befejezést az egésznek :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, nem valós letolás volt, csak én speciel már majd meg őrülök :)

Spartacus lerohanja Rómát és elfoglalja. :) összejön a nőjével és nyer az igazság. :)

 

Amúgy én is kíváncsi leszek kik lesznek a csapatában. De Ti már nagyon jól toljátok a neveket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Caprica 1/2

Nekem tetszett, meglátjuk, mi lesz ebből a sorozatból.

 

Leírod röviden hogy miről is szól? Csak mert BSGt imádtam, de ez eddig a promók alapján hidegen hagy. VAnnak régi szereplők benne?

 

Keddtől mentalista 2. évad szinkronosaaaan!! :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar

Spoiler:

Nehéz megmondani, hogy akinek tetszett a BSG, annak ez is bejönne-e. Mivel visszatérünk 40 évvel korábbra, azzal kezdődik a sorozat, hogy a főszereplő fickó megalkotja a cylon robotokat, igaz, némi problémákkal. Történetünk azzal kezdődik a még tavaly leadott pilot résszel (ami futott 1/00 és 1/1 részként is), hogy főhősünk tini lánya, Zoé meghal egy vonatrobbanásban, amit a barátja okoz, mindenféle vallási körítéssel (egyistenhit, stb.). A lány zseniális számteches, képes volt a saját önálló virtuális énjét létrehozni, amit az apja a halála után felfedez, "elkap", és belerak egy cylon-testbe. Na és innen jönnek a kavarok, de erről többet nem igazán érdemes leírni. Régi szereplők közül a gyerek Willie Adama szerepel a sorozatban, a családja nem kissé érintve van az eseményekben. Igazából pár részt meg kell nézni ahhoz, hogy lássa valaki, fog-e tetszeni, mindenesetre én is kivárom még, hogy merre haladnak majd az események.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.