Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supnat

Spoiler:

Cas baromi jó volt :lol: Imádom a karakterét és itt is elvitte a hátán az epizódot.

A Szajha meg már túl álszent volt, ha jobban belegondolnak, azért az mégis csak húzós, hogy ilyeneket engednek, sőt az angyalok parancsolják. Szóval elég egy begyöpösödött emberek voltak azok...

 

Deant sajnálom, ezek után ami a következő részben lesz :P (3 vid + epizód tartalmból mondom ezt + Cas elgondolása, hogy hogyan lehet megállítani az Apokalipsztist :roll:)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóó azért ez a promó igazából semmit se mutatott, a 3/4 az eddigi részek összevágása, a maradék meg csak pár kép ami teljesen semmitmondó. :lol: Ettől függetlenül tényleg le fogunk tőle petézni. :P

Viszont gyenge módon bele beletekertem a mai részbe, és jajjj de jóóó lesz!!! :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FF: jó rész volt

Spoiler:

Igazából nem vagyok meggyőződve arról, hogy Janice tégla. Lehet, hogy ez csak az ő (vagy az egész FBI) játéka Simonnal, hogy megtudjon ezt-azt vagy beépüljön vagy akármi más. Vagy tényleg tégla :roll: Érdekesen alakul ez a japán lányos mellékszál is. Nem is biztos, hogy ezek egymásba lesznek esve, akár teljesen más jelentése is lehet annak, amit láttak, elvégre csak bő két perc volt az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóó azért ez a promó igazából semmit se mutatott, a 3/4 az eddigi részek összevágása, a maradék meg csak pár kép ami teljesen semmitmondó. :lol: Ettől függetlenül tényleg le fogunk tőle petézni. :P

Viszont gyenge módon bele beletekertem a mai részbe, és jajjj de jóóó lesz!!! :roll:

Ennél több nem is kell egy ilyen promóba. :D Már ez is hatásos volt :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felpörögtek az események a Destiny fedélzetén. Azt hiszem, a készítők betartják a szavukat. Itt volt aztán kaland dögivel.

Spoiler:

Rush, nem semmi, saját céljaira még egy klassz kis lázadást is felhasznál. Végül is, miért is mondaná el, hogy "poloska" van benne - jó, mondjuk jogos volt a félelme, bár alaptalan. Chloe meg szerintem most szakított Scottal, hogy lőnék ki azt a ribancot az űrbe. A katonák meg hip-hop visszafoglalták a hajót. Mit gondoltak ezek a civilek? Hogy majd az ilyen helyzetekre kiképzett embereket néhány ajtó visszatartja?

Az idegenek megjelenésén meg rendesen meglepődtem, nem hittem volna, hogy feltűnnek, nyomkövető ide vagy oda. Kíváncsi vagyok, ezután mi jön... na jó, ott a trailerben a csillagkapus áttörésük - de szar, hogy nincs se írisz, se pajzs -, de vajon hogy szerzik meg a címet?

Szóval, jó ez az SGU, kezd rendesen felpörögni. Vajon mi lesz majd még itt?

Amúgy apróság, de tök jó volt, hogy megjelent Dr. Brightman. Fraiser halála után egy darabig ő volt a főorvos a CsKP-n, pl. mikor Anubis "lelke" a bázison kódorgott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah akkor már nagyon várom az esti SGUt. :lol: Na meg a SPartat persze!! :P

 

Lost 1. évad kérdés:de csak azoknak akik már látták a 6. évadot!!!

Elkezdtem újra nézni az első évadtól, és így már sokkal élvezetesebb, hogy tudom a válaszokat, de pl most néztem meg azt a rész amikor:

Spoiler:

Jack megtalálja a barlangnál a vizet, és ott van 2 csontváz, "ádám és éva" és talál náluk 2 követ. Már nem emlékszem, hogy volt e erre valami magyarázat, hogy kik is ők. Csak mert egy fekete és egy fehér kő volt náluk, és arra gondoltam, hogy Jacob is ilyesmit adott MIBnek. Vajon lehet köze a 2nek egymáshoz, vagy már volt rá magyarázat és csak nem emlékszem. :P Még lehet lesz pár ilyen kérdésem, ahogy nézem a részeket újra. :roll:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, LOST

Spoiler:

Aztán meg ott volt ugyebár Claire álma is, amiben Locke egyik szeme fekete, a másik fehér, meg ugyebár jelen van-e két szín a backgammonban is. :roll: Egyébként az alkotók megígérték, hogy fogunk a csontvázakra válaszokat kapni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen, pulzus 300, defit készenlétbe, oxigént, végrendeletet.....!!!

 

 

Vengeance will be bloody.YES.Nagyon várom a jövő vasárnapot.Kiváncsi leszek mi lesz a szöszi szállal.Bár szerintem senki nem éli túl azt a napot a ludusban amikor Sparta fellázad. :lol:

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont gyenge módon bele beletekertem a mai részbe, és jajjj de jóóó lesz!!! :D
De még milyen jó! Pár perce néztem meg. :lol:

 

Vajon a csaj mit fog szólni, hogy mi is lakozik a pocijában? :D
Hát lehet hogy elkezd üvöltözni a pacákkal hogy takarodjon meg hogy látni se bírja. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Jó volt megint, de ez a sakkozós-telefonszámos dolognál azért már kicsit nógattam a fejem. Ennyire ne legyenek ilyen IQ-huszárok.

Amúgy az események szuperek voltak, bár a múltkori rész után "Rambo" barátunk kicsit hiányzott.

 

 

Rog, te meg ilyeneket még ne mondjál, mert nekünk a felirat csak holnapra lesz meg :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

No ez is jól folytatódott, kissé újfent előtérbe helyezve a fő szál környéki dolgokat. Azért látszik, hogy immár a komorabb, drámaibb vonulatokban képzelik a folytatást a készítők. Walter jól hozza a szerepét nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece

 

Most tartok annál a résznél, amikor Usopp nekiáll úgy röhögni, mint Crocodile, és ilyet szól, szinte az ő hangján, hogy "hasztalan," és röhög tovább. Zoro, miután leütötte megkérdezi, hogy mi a fenét csinál, erre Usopp azt mondja, hogy próbál úgy gondolkodni, mint Crocodile. Előbb Luffy Sanji paródiája, most pedig ez... Szakadtam. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece

 

Most tartok annál a résznél, amikor Usopp nekiáll úgy röhögni, mint Crocodile, és ilyet szól, szinte az ő hangján, hogy "hasztalan," és röhög tovább. Zoro, miután leütötte megkérdezi, hogy mi a fenét csinál, erre Usopp azt mondja, hogy próbál úgy gondolkodni, mint Crocodile. Előbb Luffy Sanji paródiája, most pedig ez... Szakadtam. :lol:

Hát ez már eléggé a vége az Arabasta résznek. :D

A fillereket leszámítva amik utána jönnek, jön majd a jó kis Skypia saga!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Lucy, Andy, John and the show have been been nominated for Best Actress, Best Actor and Best Drama for Spartacus in the Monte-Carlo TV Festival Awards. Spartacus has been nominated for best dramatic tv series, Andy and John go up against each other for best actor."

 

 

Remélem tarolni fognak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Jó volt megint, de ez a sakkozós-telefonszámos dolognál azért már kicsit nógattam a fejem. Ennyire ne legyenek ilyen IQ-huszárok.

Az az egyik a leleplezés meg a másik. Nem fér a fejembe hogy arról mit karattyoltak.

Spoiler:

Addig tiszta hogy minden cukorpotty egy-egy jelzés volt. De attól még nem megy el infó mert szövegelés nem volt a cukrozás meg nem morze kód.

 

Rog, te meg ilyeneket még ne mondjál, mert nekünk a felirat csak holnapra lesz meg :lol:
Kudar meg legyen erősebb. Ha nem írt volna róla akkor én se írtam volna. :D

 

"Andy and John go up against each other for best actor."
Csak nehogy ölre menjenek a díjért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Lucy, Andy, John and the show have been been nominated for Best Actress, Best Actor and Best Drama for Spartacus in the Monte-Carlo TV Festival Awards. Spartacus has been nominated for best dramatic tv series, Andy and John go up against each other for best actor."

 

 

Remélem tarolni fognak :lol:

 

Ezt én is remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Flash Forwardet érdemes nézni?

Igen. Sajnos úgy tűnik, hogy nem lesz hosszú életű sorozat, mert bár jó, de nem túl nézett. Szerintem azért a sztorit befejezik. Izgalmas és érdekes, remek színészekkel (több moziszínész is játszik a sorozatban).

FF a többieknek:

Spoiler:

Szerintem a cukorkavargatás csak jelzés volt, hogy infói vannak a csajnak, de az infókat már másképp adta át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem tarolni fognak :lol:
Vicces a legjobb 15 férfi jelölt közül 10 Lostos, a nőknél 4 a 9-ből. Jók az esélyek na. :D Bár van egy olyan érzésem hogy a Dexter fogja a díjakat bezsebelni.

 

Jó volt amúgy a 6x11 belőle, bár én annyira nem voltam elájulva tőle mint a legtöbben. Mondjuk az egyik kedvenc részem, a hasonló sémájú Flashes before your eyes se tetszett annak idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk a Lost olyan messze van a Spartacus által sugallt drámától, mint Makó Jeruzselemtől. Teljesen más kategória. Light drama esetleg.

Hannaht tartom a legesélyesebbnek a színészek közül. Hihetetlen arc ahogy meg tud őrülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus! TE Jézus Crixus... :lol: Mekkora rész volt már!!!

Spoiler:

Elképzelni sem tudom mi lesz itt az évadzáróban. Akkora írtás, hogy kiakad a gép a sok CGI vértől. :D Gyönyörűen összehozták a sztorit, és a szereplőket is. Ezután Crixus tuti hogy csatlakozik, de én még Doctoreban is reménykedem. Még nagyon a hatása alatt vagyok a résznek, szóval most lehet hogy többet nem is írok, de a végére már ki emlékszik, hogy mi volt a rész elején, hogy megölték a jó Soloniust. :D Senki. Glaber katonáit viszont öröm volt nézni, ahogy Sparta levágja. Egy karddal a kezében nekimenne egy egész légiónak és lenne esélye... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap már Te is megérted miért nem tudtam várni. :lol::D
Még hogy én nem érteném meg? :D Nézzétek nyugodtan csak az ilyen egysorosokat hanyagoljátok másnapig. Főleg mikor az ember hétvégeként kétszáz fölötti pulzussal várja a folytatást :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.