Jump to content

Sorozatok

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

ÉN csak az Rtl-en követem a lostot, de nagyon tetszik :) Majd ha szünet lesz haverommal leszedetem az összes részt, és megnézem újból :D Igazad van Ody, egyszerűen hihetetlen mennyi kérdést vet fel. Nagyon állat :D Nekem nagyon bejön.

Donát.

Ha lenne AXN-em... akkor nem kéne aggódnom Andromeda, Enterprise és a többi sorozat letöltése miatt... bár Lostot lehet, akkor se néznék. Engem valahogy nem foglalkoztat.

Detto. Az a pár rész, amit láttam még egy kicsit se tudott megfogni...

ÉN csak az Rtl-en követem a lostot, de nagyon tetszik :) Majd ha szünet lesz haverommal leszedetem az összes részt, és megnézem újból :D Igazad van Ody, egyszerűen hihetetlen mennyi kérdést vet fel. Nagyon állat :D Nekem nagyon bejön.

Az első részben fény derül a fülke titkára. De hogy!!!! :P

Mondjuk, ha egy sorozat tényleg nagyon jó, akkor megtud fogni pár rész is belőle. Amit láttam belőle az elég langyos volt... de nem akarok elhamarkodott itéletet mondani, hisz pl. a BG-t is lehuztam az elején, aztán most kezd beindulni. Most töltöm a Lost első évadot és majd kiderül, hogy rosszul itélkeztem-e :)

Huhh... ez elég összetett kérdés. Annyi minden áll a háttérben.

Egyrészről ott vannak azok a fura szörnyek. Amiket sosem látni, és elképesztő mennyire vérengzősek. Más részről ott vannak azok a számok... amik Hurley-t a szigetre vezették. És mintha az a fülkébe lenne belevésve.

Emellett ott van még Lock hitvallása is a szigetről, hogy amit elvesz, azt másképpen adja vissza. Nagyon furcsa.

Aztán a francia nő habogása. Hogy megölték az embereket, és hordozókká váltak... milyen hordozókká,jesszus? A suttogásokról a fák között meg még nem is beszéltem.

És a fülke, na az mindennek a teteje :)

Donát.

De te már tudod? hogy mi áll a háttérben?

Nem. Csak találgatok. :P

Az egyébként vicces volt, amikor Lock megpróbálta ostromgéppel betörni :)

:) SPOILER Én csak azt nem értem Lock-ban, hogy miért nem mondja el Jacknek, hogy béna volt? Így sokkal jobban megérthetné Jack, és nem nézné eszelősnek.

Annak a résznek a végén volt. Úgy volt, hogy Lock tök ki volt akadva, hogy miért nem nyílik ki a fülke ajta, ha egyszer megtette, amit kellett, elment Boonnal a repülő után. Ütögeti, ütögeti a fülke fedelét, egyszercsak kigyúllik benne a fény, és vége...

Donát.

Hát jah, azok ott vannak. Haverom szerint... de hogy miért, és hogy kerültek oda... és a pénteki lost műsor előzetesben valahogy tök fura volt a fülke... így ki volt nyílva, vagy mi... de hogy mi lehet... ááá... megőrülök! :)

Donát.