Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem tetszene ez a verzió, csak a szerintem ott bukik meg, hogy a halottak akkor nem tudnának újra meghalni. A roncsban még számtalan hulla maradt, akkor ők hogyhogy nem járkálnak köztük? De amúgy már sok helyen hallottam ezt a variációt, hogy már mind halottak, ki tudja... :roll:

Hát, így jár, aki egy részt sem látott :o

Bennem csak úgy felmerült ez a lehetőség így a legminimálisabb infómorzsák hallatán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam egyet sem, mert a kezdeti 1-2 résznél itt ültem a net előtt, és nem otthon :D A család nézi, szerintük jó. Anyu megnézte kábeles csatornán, úgy rémlik, hogy az AXN-n már előrébb jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szvsz a Sliders addig volt jó, míg nem jöttek a főgonosz lények. Utánna már erőltetett lett, pláne Quinn lecserélése.

 

Jujj azok a lények... annyira gonoszra akarták őket csinálni, hogy szerintem teljesen félresiklottak velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor néztem a Sliders-t, amikor először adták a tévében, kb. 7 éve, tetszett. Mostanság nem nézem. Nekem még az is új, hogy Quinn-t lecserélték; ameddig láttam, ott még szerepelt. J.Rhys-Davies karakterét szerettem a legjobban, sajnáltam, hogy meghalt. Utána is jó volt még a sorozat, de már nem az igazi. Viszont a csajok közül a katona hölgy (már nem tudom a nevét, de az egyik világ után velük maradt, és egy idő után ő lett az állandó női szereplő-Kari Wuhrer (?) alakításában) jobban bejött, mint Wade előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énis hét éve láttam elösszőr, akkor imádtam.Csak egy idő után már nagyon unalmas lett.Minden részben ugyanaz történik.Bejutnak egy világba, és felfedezik, hogy itt baj van.Valami okból kifolyólag látszólag nem jutnak vissza más világba, de a végén persze épp időben történik a csúszás.

 

Aki végig megmaradt az a néger ember volt, nem?A nevét nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok biztos benne, ki maradt végig, mert nem láttam mindet, de ezek szerint igen. A prof meghalt, Q-t lecserélték, Wade-t elvitték a hogyishívjákok, akkor az eredeti bandából csak Remi maradt meg.

Végtelenségig tényleg nem lehet húzni egy ilyen sorozatot, mert unalmassá válik. Talán ezért nem lesz hosszú a Lost sem. Ha lemegy az 50 szereplő sztorija, kiderül a poén, utána már nem lesz értelme folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem a Lost teljes első évadját, meg az új évadnyitó részt is, amit most szerdán mutattak be az ABC-n. Hát összedobtam gyorsan egy fórumot, hogy ha valaki ugyanígy már sok részt látott mint én, és van kedve a beszélgetni a kiderült furcsaságokról, akkor ott meg tudjuk tenni, és mások előtt a poénokat ne lőjük le.

http://blackrock.uw.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre láttam egy részt. :) A tegnapit néztem meg, de abban annyi misztikum se volt, mint a Ford Farlaine-ben. :) Persze ez csak egy rész volt, de valahogy többet vártem. Egyébként nem volt rossz, és megfogom nézni a többi részt is. A beszámolók alapján kicsit többre számítottam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre láttam egy részt. :) A tegnapit néztem meg, de abban annyi misztikum se volt, mint a Ford Farlaine-ben. :P Persze ez csak egy rész volt, de valahogy többet vártem. Egyébként nem volt rossz, és megfogom nézni a többi részt is. A beszámolók alapján kicsit többre számítottam. :)

 

Ebben a részben nem volt misztikumos rész, meg rejtély.De a többiben általában van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Gratula Coce! Nagyon hangulatos a fórum!

 

Köszi szépen, csak nincsennek még sokan rajtam kívűl ,aki mindent részt láttak, így forgalom se nagyon lesz. De ha majd lesz, akkro még vizuálisan sokat fogom fejleszteni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tudom, hogy ismétlés. Mindenestre elég érdekes, mert a tegnapi részhez képest, kicsit csúsztak ma...Valami francia csaj bekerült a képbe, aki tegnap még sehol sem volt. Viszont ezek a lottó számok nagyon érdekesek. :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy fellett hozva a Lost, ugyanis múlt héten láttam végre egy részt. Mielött leültem volna persze kicsit kutakodtam, hogy mi történt addig, hogy azért ne legyek sikhülye... summa summárum: nem voltam tőle elájulva. Nem akarok egy rész alapján itélkezni egy sorozat fölött, de a nagy hype, mellett érdekesnek találtam, hogy gyakorlatilag semmivel nem tudott igazán megfogni... még az ugynevezett hangulat is hiányzott belőle. Ennek ellenére nézni fogom tovább... talán csak egy gyengébb részt sikerült kifognom. Meglátjuk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehetőséged van rá, akkor ismerősödtől szerezz meg pár részt eredeti nyelven. Most nem fogom azt mondani, hogy rohadt jó lesz, de például számomra teljesen másképp hat eredeti nyelven, mint szinkronosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehetőséged van rá, akkor ismerősödtől szerezz meg pár részt eredeti nyelven. Most nem fogom azt mondani, hogy rohadt jó lesz, de például számomra teljesen másképp hat eredeti nyelven, mint szinkronosan.

 

Ebben szinte biztos vagyok, ugyanis a szinkron meglehetősen béna és sterilt lett... lehet, hogy hanyagolnom kéne a TV-s nézést és inkább át kéne állnom az eredetire :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Véget ért az AXN-en a LOST első évadja. Jó kis sorozat ez, bár néhol eléggé vontatott, de azért érdemes nézni! Nagyon sok kérdés foglalkoztat... Főleg az, hogy mi van abban a tartályban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.