Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A negyedik évadot kezdhetnék el már vetíteni szinkronosan.

Először adják le a harmadik évadot, az most kerül először adásba, majd jöhet a negyedik. Remélem nem fognak megint éveket várni, mint a második-harmadik közt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először adják le a harmadik évadot, az most kerül először adásba, majd jöhet a negyedik. Remélem nem fognak megint éveket várni, mint a második-harmadik közt.

Szerintem a harmadik is lement valahol, mert azt évekkel ezelőtt leszinkronizálták.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a harmadik is lement valahol, mert azt évekkel ezelőtt leszinkronizálták.

Nem ment le. Az RTL Klub leszinkronizálta és a szinkron felkerült a spanyol DVD kiadásra, ugyanúgy, mint az első kettő esetében.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azért abban is akadnak mély völgyek :)

 

 

Hogyne, ha megtalálom őket itt a kupiban, és egyszer egy talilégtérbe kerülünk :D

 

 

Már megbocsáss, de miért nézzek valamit, ami nem tetszik? Nem vagyok olyan, mint sok idióta, aki néz valamit, amit rühell, és aztán minden rész után leírja, hogy mennyire rühelli azt a sorozatot, és mennyire rossz volt az adott rész. Ami nem tetszik, azt nem nézem. A Lost így is kivételes helyzetben volt, hogy eljutottam a második évad ötödik-hatodik részéig, mert más sorozatokat általában öt rész után lelövök, ha annyi érdektelenséget tapasztalok benne, mint ebben. Szóval azt hiszem, bőven elég esélyt kapott. De ha egy történet nem tudja az érdeklődésemet felkelteni huszonegynéhány rész alatt, ha a karaktereket kicsit sem tudom megszeretni ugyanannyi rész alatt, akkor az a sorozat nem nekem való. És aztán nem fogom nézni, mert nem vagyok mazochista. Sorry.

 

Te jóisten ide is beírtam tegnap? Kéne a monitorra egy alkoholszonda amely akkor enged írni mikor még enyhe a szint. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a mostani Supnat. Végre a régi hangulatát adta, és a végén a cliffhanger, szerintem simán jobb lett volna, mint ahol abbahagyták. Kíváncsi vagyok mit hoznak még ki belőle, de nekem tetszik, ahogy eddig is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt az új Sparta is!

 

Bati apja kicsit kemény csávó, de a végén a nézéséből ítélve, nem marad sokáig az élők soraiban. Jó volt Crixust végre harcolni látni és megtudni, mitől is szereti annyira ha nyer, ha éljenzik... KÍváncsi vagyok mi lesz itt még, mert elég sok szálat el kell varrniuk.

 

 

Smallvillet nem tudom néz e innen valaki, de az is folytatódott és még csak 6 rész van a sorozat végéig. Durva hogy megért 10 évadot. Amúgy egész jó kis rész volt, de továbbvihették volna inkább a Darkseid szálat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

EPIC!!! Titus Batiatus belépőjétől kezdve az utolsó másodpercig. Az öreg mintha csak valami hatvanas évekbeli Julius Cesar film díszletéből lépett volna át a Spartacusba. Nem vitás, most ő vitte az egész epizódot, még ha számos karakter jellemfejlődését követtük is nyomon. Legszembetűnőbb talán Gannicus viselkedésének megváltozása ami nem is csoda.

Jó volt no megint. :) Mi mást is várhatna el az ember :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó volt a múlt heti Castle. Bár a humor most nem játszott olyan erős szerepet, mint szokott, de a téma meg is kívánta, hogy hanyagolják. Várható volt, hogy egyszer előjönnek vele.

Remek rész volt.

 

Kíváncsi vagyok, ki áll az ügy hátterében. A rész közepén egy darabig tartottam attól, hogy a készítők előhozzák Montgomery-t főkolomposnak (nagyon hátráltatta Kate munkáját), de aztán megnyugodott a lelkem. A humor hiánya tényleg nem baj, ehhez a részhez nem is illett volna.

Viszont már nagyon érik, hogy Castle-t lelövi valaki vagy neki kell megölnie valakit. Kíváncsi leszek, hogy ezek közül melyik és mikor fog bekövetkezni.

És végre a csók is elcsattant egy forgó-pörgő rúgás felvezetéseként :lol:

Na most akkor jöhet pár egyéb-ügy rész, amiben lefutják még a köröket a csók körül - apropó, a készítők milyen "elegánsan" megoldották Beckett pasijának kérdését is... Szerintem már rájöttek, hogy ezzel az összepárosítással mocskosul nagy bakot lőttek. Aztán a tiszteletkörök után jöhet a sorozatgyilkos, akit Castle "elengedett". És van egy olyan sanda gyanúm, hogy az a fickó Castle családját is célba fogja venni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

Ha mindezt behozzák ebben az évadban, nem fogunk unatkozni. Már pedig miért ne hoznák be? A csókos dolgot én is szerettem volna írni, de aztán elfelejtettem, valóban remek megoldás volt így :)

Azt hiszem, én inkább azt raknám be, hogy Castle lő le valakit, nagyobbnak érzem a hatását. Elvégre elég veszélyes helyzetekbe bonyolódik, mint kívülálló. Most már úgy érzem, annyira nem is kívülálló, az írók valahogy viszik a sztorit afelé, hogy Castle teljesen komolyan veszi ezt a rendőrösdit, ahhoz meg jobban illik, ha ő lő le valakit. Egy ilyen helyzetben, amiben ennyi ideje van, nem maradhat senki megfigyelő, kívülálló.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

Igen, én is jobban bírnám azt, ha Castle-nek kéne lelőnie valakit. Én sem érzem már kívülállónak. Emberre már több ízben is rá kellett lőnie, az egyik, és szerintem az volt a jelentősebb, pont ennek az évadnak az elején. Ott már az embert és nem a pisztolyt találta el. A következő fokozat az emberölés (amit talán meg is céloztak már, hiszen ebben a részben szembesült azzal is, hogy milyen, ha előtte hal meg valaki).

A másik lehetőség, hogy ő sérül meg, az inkább Beckettre lenne hatással.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

EPIC!!! Titus Batiatus belépőjétől kezdve az utolsó másodpercig. Az öreg mintha csak valami hatvanas évekbeli Julius Cesar film díszletéből lépett volna át a Spartacusba. Nem vitás, most ő vitte az egész epizódot, még ha számos karakter jellemfejlődését követtük is nyomon. Legszembetűnőbb talán Gannicus viselkedésének megváltozása ami nem is csoda.

Jó volt no megint. :) Mi mást is várhatna el az ember :D

Nekem ezúttal ez a rész nem jött be annyira. Hiányzott belőle a hűbaz*meg érzés.

 

Crixuszért nem lehetett izgulni, Lucretia mérgezéses manővere úgy tűnik nem ebben a részben fog beteljesedni, Batiatus meg átvedlett apuci háta mögött nyafogós, előtte engedelmes kisfiúvá. Maradtak a harcok és a szex. Az előbbiben kicsit sok volt a belassítás, az utóbbi egy része meg csak szimplán felesleges volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra elégé húb*zze' érzés volt az apuci és a fiacskája viszonya és úgy maga a háttérben való áskálódás. :) A szexjelenet se volt felesleges mert szépen passzolt hozzá a korábbi részben látható hármas párbeszéd Gaia, Naevia és Diona között. Csak nem szabad az ilyenek mellett elsiklani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis kikacsintás a Fringeből egy másik univerzum felé :D

 

normal_Fringe312ConcentrateAndAskAgain018.jpg

 

 

Másrészről újra elkezdtem a Fireflyt. :) A Bolond Ivan manővert megint megtapsoltam :D Nagyon hiányzik egy jó folytatás az egésznek. Tavaly még volt arról szó, hogy esetleg folytatják a Firefly és a Serenity után. Tud valaki, valami új infót?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus II-III.

Hm... Ez a Melitta nevű fehérnép nem rossz :D

 

Azt viszont sajnálom, hogy Gannicussal le kellett feküdnie a semmiért. Crixus pedig egyre jobb :)

Viszont ez már vaahogy nem olyan, mint az első évad volt. Valahogy kevesebb nafta van benne, de sebaj, lesz ez még jobb is. Az évad felén már túl vagyunk, még 3 rész, aztán...

 

... kezdődik a Camelot Tamsin Egertonnal :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen poént már rég láttam sorozatban. Chuck 2x11 Chuck és a télapó. Túszejtés a Buy More-ban, erre ki jelentkezik be elsőként a rendőrségtől?

 

Al Powell őrmester, fánkkal a kezében! :lol: Le kellett állítanom a filmet, mert annyira szakadtam a röhögéstől.

 

Hatalmas ez a sorozat! Kellemesen komolytalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... :hmm:

http://www.youtube.com/watch?v=MaADeqDYdP8&feature=player_embedded

 

...egyébként a 6x16 után (március 4.) 5 hetes szünet lesz, a 6x17 csak április 15-én kerül adásba. :(

A finálé viszont 2 részes lesz, de előtte megint kimarad egy hét. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... :hmm:

Ez szerintem egy flashback lesz, mikor még a nagyapóval vadászott Samminátor

 

 

...egyébként a 6x16 után (március 4.) 5 hetes szünet lesz, a 6x17 csak április 15-én kerül adásba. :(

A finálé viszont 2 részes lesz, de előtte megint kimarad egy hét. :roll:

Ennek de tudok örülni :angry::roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A konkurencia megerősödésével a Fringe visszaesett, most cancel-határon van," - Sorozatjunkie.

Úh, az nem jó :( Jó kis sorozat pedig a Fringe.

Mi a konkurenciája? :hmm:

A konkurencia: CSI, Supernatural, Gyilkos elmék, Kés/Alatt. És még csodálkoznak ezen? Ezek azért elég nagy nevek...

Úgy emlékezem, a Fringe-et már áttették éppen emiatt, nem? :hmm:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x14 Hát ez volt eddig a leguncsibb rész. Annyira nem tudott lekötni, hogy a közepén azon kaptam magam, már nem is figyelek oda a szövegre, csak megy a rész. És nem zavart, hogy nem fordítom magamban.

 

Az eset baromi uncsi volt, egyedül a vége lendítette meg a számokkal, de a megoldás még így sem tetszett (lehet azért, mert egy baromi béna színész volt a tettes). Amit vártam, hogy Kate és Rick elkezd a csók miatt "ökörködni", elmaradt. Pedig adta magát, hogy arra vicces pillanatok garmadáját írják rá. De nem. Mintha az a csók el sem csattant volna. Olyan érzésem van, mintha ezt a részt még az előtt forgatták volna, csak utána adták le. Sőt, a vicces pillanatok is elmaradtak (bár ez abból is fakadhat, hogy nem fordítottam magamban, így a szóvicceket nem értettem meg). Amin nevetettem, az a "mindig a komornyik a gyilkos" csali, amire Castle ráharapott, csak sajnos annyira rájátszottak, hogy egyszerűen üvöltött, hogy nem a komornyik a gyilkos. Egyszóval, ez a rész nem tetszett. Unalmas is volt és az előző után nem ezt vártam.

 

 

Ellenben a Chuck második évadának zárása nem kicsit döbbentett meg :shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.