Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amúgy hatalmas volt a mostani rész. A végkifejlett piszkosul ütős volt. :)

Ja-ja-ja. De a rész közben lévő kísérlet is nagyon ott volt.

 

Szerintem ha majd megszüli Peter gyermekét Bolívia, akkor rajta is kísérletezni fognak. Vagy lehet, hogy odáig nem is fognak eljutni, mert Peter elpusztítja a mi világunkat? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe a Lost alkotóinak másik sorozata, amolyan X-aktás témában. Érdemes elkezdeni, az első pár rész kicsit döcögős, de aztán beindul.

Ha szereted a paranormális dolgokat, akkor ez a sorozat tetszeni fog. Az első 2 évad már szinkronos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja-ja-ja. De a rész közben lévő kísérlet is nagyon ott volt.

 

Szerintem ha majd megszüli Peter gyermekét Bolívia, akkor rajta is kísérletezni fognak. Vagy lehet, hogy odáig nem is fognak eljutni, mert Peter elpusztítja a mi világunkat? :hmm:

 

Az is érdekes, hogy mennyire kezdenek elmosódni azok a határok, hogy most az alternatív világ gonosz lenne. Érdekes, hogy Walternatívnak esze ágában sincs gyerekeken kísérletezni ( mondjuk az unokáját biztos fel fogja használni, hogy a fiát visszacsalja). A végre én olyat sejtek, hogy majd Bolívia meghal és a gyereket Olívia és Peter fogja felnevelni :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe a Lost alkotóinak másik sorozata, amolyan X-aktás témában. Érdemes elkezdeni, az első pár rész kicsit döcögős, de aztán beindul.

Ha szereted a paranormális dolgokat, akkor ez a sorozat tetszeni fog. Az első 2 évad már szinkronos.

Hát, ahogy jártam a Losttal és az X-aktákkal, nem biztos, hogy ez az én szériám :D Bár anno, mikor réges-régen, egy távoli M1-esen még adták az X-Aktákat, tetszett. Majd lehet ránézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hasonlísd a Lost-hoz 1000x jobb nála. Igaz, nem láttam a Lost-ot, de abból amit hallottam róla, eléggé... egyetértek veled, ha távol akarsz maradni tőle. Ha ráérsz az első 2-3 részt nézd meg a Fringe-ből, aztán rákattansz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hasonlísd a Lost-hoz 1000x jobb nála. Igaz, nem láttam a Lost-ot, de abból amit hallottam róla, eléggé... egyetértek veled, ha távol akarsz maradni tőle. Ha ráérsz az első 2-3 részt nézd meg a Fringe-ből, aztán rákattansz :)

Phobos, majd mindjárt jön Riddick és átmetszi a gigádat :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, majd mindjárt jön Riddick és átmetszi a gigádat :D

Tudom :D De azt is tudom, hogy ezzel a véleményemmel pontosan tisztába van.

Na de most komolyan? A Lost egy mondatban összefoglalva: 6 évad alatt nem tudnak elmenni egy kib*szott szigetről, miközben VV-t megszégyenítő kavarás van benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom :D De azt is tudom, hogy ezzel a véleményemmel pontosan tisztába van.

Na de most komolyan? A Lost egy mondatban összefoglalva: 6 évad alatt nem tudnak elmenni egy kib*szott szigetről, miközben VV-t megszégyenítő kavarás van benne :D

Osztom a véleményed és simán előre is engedlek Riddick pengéi elé :D

 

 

Amúgy más oldalakon írják, hogy milyen érdekes is a Fringeben látható Alma és főleg annak belseje ;) Immár új értelmezést is nyerhet az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hasonlísd a Lost-hoz 1000x jobb nála. Igaz, nem láttam a Lost-ot, de abból amit hallottam róla, eléggé... egyetértek veled, ha távol akarsz maradni tőle. Ha ráérsz az első 2-3 részt nézd meg a Fringe-ből, aztán rákattansz :)

Ha csak hallottál a Lost-ról, de még nem láttad, honnan veszed, hogy rossz? :P Nem olyan szempontból érdekes sorozat, hogy részről részre kapod az adrenalinbombát, meg az ész nélküli akciót.

Amúgy,

6 évad alatt többször is elhagyják a Szigetet némelyek. ;)

 

Maga a sztori a 3. évadtól kezd érdekessé válni (legalábbis számomra), úgyhogy kár, hogy Dzséjt nem jutott át a holtponton. Bár az is furcsa, hogy ennyi karakterből eggyel sem tudott azonosulni, egyiket sem tudta megkedvelni, de ízlések és társai...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már párszor neki kezdtem volna, de nem jutottam odáig, hogy valóban neki kezdjek. Az általam mérvadónak tartott emberek lebeszélnek mindig róla. Majd egyszer elkezdem, mert az egész 6 évad itt van a gépen, szal csak pár kattintás lenne, de nem jósolok nagy jövőt neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már párszor neki kezdtem volna, de nem jutottam odáig, hogy valóban neki kezdjek. Az általam mérvadónak tartott emberek lebeszélnek mindig róla. Majd egyszer elkezdem, mert az egész 6 évad itt van a gépen, szal csak pár kattintás lenne, de nem jósolok nagy jövőt neki.

Én - ha jól rémlik - harmadszori nekifutásra tudtam túljutni az 1-2. évadon, bár akkoriban még más volt az ízlésem sorozatok terén is. Később viszont, pár nap alatt ledaráltam az 1-2. évadot, és tényleg egyre érdekesebb lett, a tetőpont számomra az 5. évad lett.

A lebeszélés dologhoz csak annyit, hogy szerintem jobb, ha magad ítélsz, elvégre két ugyanolyan ízlés talán nem is létezik. A Prison Break 3-4. évadját rengetegen kritizálták, én imádtam. A CSI-okat szintén rengetegen istenítik (11 évad nem lehet véletlen, ezt aláírom), én mégsem tudnék végigülni egy részt, nincs bennük semmi, ami leköt (aki csípi ezeket a sorikat, azoktól sorry :D ), úgyhogy mi a jó és rossz, az nézőpont kérdése.

Ha egyszer esetleg tényleg elkezded a Lost-ot, akkor próbálj meg túljutni az 1-2. évadon (tudom, ez elég sok rész), aztán dönts. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rá se merjetek nézni! ^^

Részemről ez a veszély nem fenyegeti :P

 

Ne hasonlísd a Lost-hoz 1000x jobb nála. Igaz, nem láttam a Lost-ot,

Én se láttam a Fringe-t, de a Lost tutira 1000x jobb nála :P

 

A Lost egy mondatban összefoglalva: 6 évad alatt nem tudnak elmenni egy kib*szott szigetről, miközben VV-t megszégyenítő kavarás van benne :D

Ha egy mondatban akarjuk leírni, akkor ez még félig-meddig igaz is :lol: De nem ezért szeretjük a Lostot :hug:

 

Majd egyszer elkezdem, mert az egész 6 évad itt van a gépen, szal csak pár kattintás lenne, de nem jósolok nagy jövőt neki.

Majd nyári szünetben, ha több időd lesz, adhatsz neki egy esélyt, ha akarsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CSI-okat szintén rengetegen istenítik (11 évad nem lehet véletlen, ezt aláírom), én mégsem tudnék végigülni egy részt, nincs bennük semmi, ami leköt (aki csípi ezeket a sorikat, azoktól sorry :D ),

Pár részt láttam jó pár féle-fajtából. Péntek esténként barátnőmmel szoktuk nézni, amikor ott alszom nála, szóval eddig még csak elvétve sikerült végig nézni egy-egy részt, mert rendszerint előbb alszunk el :D Nekem agykikapcsolásnak jó, de annak nagyon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CSI-okat szintén rengetegen istenítik (11 évad nem lehet véletlen, ezt aláírom), én mégsem tudnék végigülni egy részt, nincs bennük semmi, ami leköt (aki csípi ezeket a sorikat, azoktól sorry :D )

El van nézve, én nagyon szeretem az eredeti CSI-t, de a többi elfajzott klónját már nem.

Amúgy a sorozatokkal úgy vagyok, hogyha nem tetszik az első pár része, akkor nem tudom rászánni magam a további nézésre. Istenítették nekem a 13-as raktárat, de 4 rész után nem tudtam tovább nézni, pedig jó téma meg érdekes, meg minden, de valahogy nem jött be.

Elhiszem, hogy a 3. évadtól kezdve beindul, de ha ledarálom, akkor is 2 napot előtte "szenvednem" kellene.

 

Majd nyári szünetben, ha több időd lesz, adhatsz neki egy esélyt, ha akarsz :)

Már nem lesz nyári szünetem :)

Júniusban vizsga, aztán belevetem magam a melóba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a sztori a 3. évadtól kezd érdekessé válni (legalábbis számomra), úgyhogy kár, hogy Dzséjt nem jutott át a holtponton. Bár az is furcsa, hogy ennyi karakterből eggyel sem tudott azonosulni, egyiket sem tudta megkedvelni, de ízlések és társai...

Az már régen rossz, ha egy sorozat a közepétől jó, pláne, ha olyan sorozat, aminek összefüggő a története. Egy könyvet sem fogok végigolvasni úgy, hogy ha az első pár fejezet nem ragad meg, mert csak kínlódás. Nem szeretek kínlódni. Egyszer majd lehet, befejezem, de nem hiszem, hogy mostanában.

 

El van nézve, én nagyon szeretem az eredeti CSI-t, de a többi elfajzott klónját már nem.

CSI-ból elég sokat láttam, mert anyám szereti, de csak a Miamit néztem több évadon át. Az Horatio Cane karaktere miatt tetszett, de úgy az ötödik évad magasságában azt is meguntam. Viszont az ellentéte, az NCIS, na az jöhet (bár a hatodik évadnál járok - magyarul nézem -, és az is kezd kicsit ellaposodni).

 

Amúgy a sorozatokkal úgy vagyok, hogyha nem tetszik az első pár része, akkor nem tudom rászánni magam a további nézésre.

Én is így vagyok vele. Ha az első pár rész nem tud meggyőzni, akkor csá. Hogy mennyit nézek meg, attól függ, mennyire érdekel a téma, vagy látok-e benne valamit, ami reményt ad. Néha bejön (pl.: Spartacus), néha nem (Lost).

 

Én mostanában az ilyen komikus, nyomozós akciósorozatokra vagyok rákattanva. Chuck, Castle, Bones. NCIS, ezek az én zsánereim (ezeknél már csak akkor jobb, ha sci-fi is egyben, mint a Stargate SG-1/Atlanbtis és a Firefly). Könnyedek, viccesek, nem kell hozzájuk full agykapacitás és bármikor bármelyik rész bedobható, ha sz*ra kedvem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akció, kaland, kém-komédia szerű. Olyan, mint valami poénra vett James Bond sorozat, csak szerethető karakterekkel, a témához képest remek sztorikkal.

Köszi! Lehet, hogy majd rátekintek egyszer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Firefly még mindig hatalmas. :) Lassan harmadszorra is a végére érek és simán veri még mindig a legtöbb sorozatot. :) A beszólásokon szakadok :D

Még csak harmadszor? Idén már én is megnéztem egyszer. Kár, hogy vége lett.

De legalább most két olyan sorozatot is nézek, amiben egykori Firefly-os szerepel, és az egyikben egy harmadik is felbukkant. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak harmadszor? Idén már én is megnéztem egyszer. Kár, hogy vége lett.

De legalább most két olyan sorozatot is nézek, amiben egykori Firefly-os szerepel, és az egyikben egy harmadik is felbukkant. :)

Évente egyszer előveszem :)

Jaja, én is már találkoztam a színészekkel máshol is :) Castle, V, Sarah Connor.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom :D De azt is tudom, hogy ezzel a véleményemmel pontosan tisztába van.

Na de most komolyan? A Lost egy mondatban összefoglalva: 6 évad alatt nem tudnak elmenni egy kib*szott szigetről, miközben VV-t megszégyenítő kavarás van benne :D

Grrr, te tényleg nem tudsz semmit se akkor a Lostról.

A Lost története komplikáltabb mint az összes többi most futó sorozat együttvéve. Kétszer.

Aztán van akinek eljutott az agyáig a történet és megértette, és van aki elintézi azzal hogy egy követhetetlen sz*r. :)

 

A Fringe szerintem minden szempontból gyengébb mint a Lost, csak nézőbarátabb. Értsd nuku gondolkozást igényel, olyan hogy karakterfejlődés vagy filozófiai kérdések nem téma.

 

A hatodik évad után megnézni a sorozat ívét.. Ááhh iszonyat epikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe szerintem minden szempontból gyengébb mint a Lost, csak nézőbarátabb. Értsd nuku gondolkozást igényel, olyan hogy karakterfejlődés vagy filozófiai kérdések nem téma.

Egyetértek. Én a Fringe -ből az első évadot néztem végig, de elég is volt. Gyanúsan sok volt a töltelék rész, a fő szállal meg nem haladtak sehova. Valószínűleg nem is tudták akkor még, mit is akarnak kihozni belőle. Azóta se érzek egy deka ingerenciát se, hogy folytassam.

 

 

A múltkor itt belenéztem egy spoilerbe, de csak röhögtem, hogy Olivia másik dimenzióbeli párja most melyik Peterrel kefél. :D Hagyjanak már...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hatodik évad után megnézni a sorozat ívét.. Ááhh iszonyat epikus.

Most is nézem, az első évad végén járok, és imádom még az elsőt is most, pedig nem volt a nagy kedvencem, én mindig a második évad első részétől tartottam izginek, de hát hatalmas. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.