Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaj, tényleg. Azért rémlett évadok közöttinek, mert a negyedik évadot külön évben adták le, és piszok sokat kellett várni az utolsó kb. 10 részre.

Jaja, fél évet trónoltak rajta. 2008. június 13-án adták le a 4x10-et és 2009. január 16-án a 4x12-t. Nem tudom, ki találta ezt így ki, de ritka nagy idióta volt. És én még sokallom a most következő három hetes szünetet a Castle esetében :roll: Hát mi ez a fél évhez képest?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Jó kis eset volt, de megint House és Cuddy kapcsolatán volt a hangsúly.

Ami egyrészt vicces dolgokat szül (mexikói zenészek) de kevesebbet foglalkoznak a beteggel. :(

Na de sebaj :) Jó volt House rész végi monológja és az, hogy rájött, hogy a boldogsága miatt rossz orvos lesz belőle és mint tudjuk ettől nagyon félt idáig (Stella).

Na de az, hogy Cuddy-t választja :o Kíváncsi leszek mi sül ki ebből :hmm:

 

Na meg abból, hogy láthatólag Masters és Chase kezdenek összejönni. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én még sokallom a most következő három hetes szünetet a Castle esetében :roll: Hát mi ez a fél évhez képest?

Bizony, ahhoz képest pár hét semmiség. Az olyan volt, mintha lett volna egy rövid 4. és 5. évad.

Mi van??? 3 hét szünet? :cry: Jó, hogy eljutott a tudatomig a lényeg :lol:

 

Phobos, House

 

Ez a Chase-Masters duó elég érdekes lesz, ha lesz, mert annyira nonszensz egyébiránt. House-on jól meglepődtem, mert az eddigiek fényében azt gondoltam volna, hogy az orvoslást választja.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky ncoreon fent van az első rész elméletileg magyar feliratosan.

Én is meglestem és nagyon tetszett. Full első évad feeling, főleg mivel akkor játszódik, de vissza is adja, szóval nagyon jó. És külön tetszik hogy ők szinkronizálták. És tetszett a kis csavar a végén. ^^ Meg hát a Carry on... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király az anime változat :)

 

Csak az nem tetszik, hogy ez nem követi a sorozatban látottakat.

Vagyis vagy itt, vagy a soriban tudniuk kellett volna az alakváltókról egyből. Valamint ez a rész tisztára első évad hatodik rész volt.

A többi rész is ilyen alternatív idővonalon fog mozogni?

 

Amúgy mint írtam, király kis rész volt ez így az első, tisztára átjött az első két évadbeli feeling :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez gyors volt. :D Carry on!!! :D

Amúgy igen ez a "hiba" kicsit fura, de nem hinném, hogy nagyon örjöngeni fogunk miatt. :)

Ahogy belenéztem néhány rész hasonlít pár első második évadosra de valahogy mégis más. mint itt is.

Remélem valamelyikben John is benne lesz. Amúgy tud valaki imdb, tv.com vagy valamilyen linket hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem a Supnat 2. részét és "sajnos" ez az első évados részek újraértelmezése. Vagyis szinte ugyanazok a részek, csak kicsit másképp. Így is élvezetes, de én személy szerint jobban örültem volna pár új résznek. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ezt előre tudni lehetett, kudar. :) Az anime az 1-2. évad eseményeit foglalja magába, kisebb eltérések keretében. Ilyen apróság pl. Jessica, aki szőkéből valahogy barna lett. Egyébként én is jobban örültem volna valami újdonságnak.

 

Ti honnan szedtétek le amúgy angolul? nCore-om sajnos nincs, így az kilőve. :( Amit én letöltöttem az japán szinkron, angol felirattal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti honnan szedtétek le amúgy angolul? nCore-om sajnos nincs, így az kilőve. :( Amit én letöltöttem az japán szinkron, angol felirattal...

Hát én nem tudtam, de azért ez is több mint a semmi, csak így nem sok értelmét látom. De legalább minden rész kicsi eltér az eredetitől. Ez is valami. :)

Innen:

 

http://www.nyaa.eu/?page=search&cat=0_0&filter=0&term=supernat

A lightneverfades-es rilízeket szedd le.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :)

Angol szinkronnal szépen fogalmazva is sokkal élvezhetőbb az egész. :P Az már csak ráadás, hogy Sam hangja nem más, mint Jared. Egyébként sok helyen teljesen más a japán és az angol szinkron szövege, így a felirat sem jó (mivel az a japán után írt angol szöveg alapján készült). Jövő héten elvileg kijön mind a 6 rész angol szinkronnal és a hozzá passzoló, ráégetett magyar szöveggel. Most, hogy 5 hétig nem lesz újabb rész a sorozatból, jó lesz kárpótlás gyanánt. :D

 

Egyébként a következő rész ismét hatalmas lesz. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=72eDXfYjowc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie elkezdted már nézni a Chuck -ot? Ideje lenne. :P

Hát van még mit néznem az a helyzet. :) No meg először a 24-et kéne már elkezdenem, meglátjuk lesz jobb mint a Drót. :) Most az ilyen töltelék/matiné-vígjáték-de akciózunk is nem annyira érdekel. Tv-ben elalvás előtt elnézem ezeket, de amúgy letöltésre nem visz rá a lélek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van még mit néznem az a helyzet. :) No meg először a 24-et kéne már elkezdenem, meglátjuk lesz jobb mint a Drót. :) Most az ilyen töltelék/matiné-vígjáték-de akciózunk is nem annyira érdekel. Tv-ben elalvás előtt elnézem ezeket, de amúgy letöltésre nem visz rá a lélek. :)

Nem csalódtam benned. :D Egy másodpercet nem láttál ebből a sorozatból, de lenézed. Gratulálok. :) Nézd csak az agyatlan hülyeségeket, azok valók neked. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csalódtam benned. :D Egy másodpercet nem láttál ebből a sorozatból, de lenézed. Gratulálok. :) Nézd csak az agyatlan hülyeségeket, azok valók neked. ;)

Az, hogy "nem érdekel", hol jelenti azt, hogy lenézem a sorozatot? :P Főleg, hogy már kismilliót láttam ilyenekből és jól elvoltam amíg nem találkoztam a net segedelmével kissé érdekesebb sorikkal. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy "nem érdekel", hol jelenti azt, hogy lenézem a sorozatot? :P Főleg, hogy már kismilliót láttam ilyenekből és jól elvoltam amíg nem találkoztam a net segedelmével kissé érdekesebb sorikkal. :)

Azt se tudod miről beszélsz, hisz nem láttad. ;) Érdekesebb? Neked a b*szás meg az a öldöklés az érdekes. Háááát....hajrá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a Chuckot, de a 24 1000x jobb sorozat. :) (Legalábbis számomra biztosan! És ahogy ismerem Oldie, az ő izléséhez is jobban passzol)

A 24 -et a második évad feléig tudtam nézni. Azóta se folytattam....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.