Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 hét? 2 hét? Hogy lehet annyit kibírni? Még amcsiban is előbb kezdték el adni egy héttel, mint ahogy ki volt írva. Hát valahogy majdcsak kibírom.

Abruzzi egy állat. Favorit. :para: De legalább mondhatjuk hogy nyugodtabb vége lett most a résznek. Addig lesz idő újranézni az eddigieket.

 

:):P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már késő, fiam. :para:

Ody NE add fel. Így elvész a sorozat szépsége, hogy végigizguld a következő részig az időt. És agyalsz h mi is lesz. Ha megvan DVDn akkor akarva akaratlanul megnézed egyben. Én is ezért nem szedtem le. Izgulni akarok, nem egyből lelőni a poénokat. De te tudod. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megvan DVDn akkor akarva akaratlanul megnézed egyben.

Gyenge vagy :para:

Én eddig akármit is szedtem le, azt napi közökre osztottam első nézésre. Még a folyt. köv. végűeket is. Úgy jó (az egy hetes várakozást amúgy rühelem, az egyes részek várása úgy meg tudja nyújtani a hetet, mint a rétestésztát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyenge vagy :para:

Én ezzel az egy sorozattal találkoztam eddig, aminek állandóan kíváncsi vagyok a köv részére. ÉS agyalok rajta. Én biztos nem tudnám megállni. És még úgy is hogy heti 2-3 részt nézel meg, marha gyorsan vége lesz. Hiszen ha most leszeded az összes részt amit még nem láttal, az is csak 20 rész. És utána? ugyanúgy várod az amcsi részeket. - hetente. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(az igazat megvallva, rég nem volt olyan jó sci-fi sorozat, mint a BSG-SG-1-SGA trió... illetve csak egy, ami lazán melléjük állhatna, de azt idejenkorán agyonlőtték, és Ody-ra való tekintettel nem mondom ki a címét :para:).

Tényleg nagy hülyeség volt ez a szétbombázás azok alapján, amit írtál :)

 

Hehe, nem is kell leírnod, ebből is tudom, hogy miről van szó :D Na igen, ezt a sorozatot nagyon sajnálom, mert nekem nagyon tetszett :P Kalandos és fordulatos sztori (csempészes :D ), remek karakterek, istentelen jó humor még jobb dumákkal. Mi kell még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG:

Lett újra Adama parancsnok, kíváncsi vagyok, vajon bejön-e. És a kicsi Dee-vel mi lesz vajon? Most másik hajón szolgál. Mostanság Kara meg nincs jó formában, remélem, helyre rázódik hamarosan.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Serenity-t? Nekem a kedvencem a második, a Train Job (az lett végül is anno a pilot, mert a Serenity-t nem volt hajlandó leadni a Fox, mert túl lassú volt, nem lőttek benne halomra harminc másodperc alatt nyolcvan embert).

Jó szórakozást hozzá. A Serenity-nél sokkal jobb, viccesebb, könnyedebb.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó szórakozást hozzá. A Serenity-nél sokkal jobb, viccesebb, könnyedebb.

És karakter orientáltabb is. Meg kalandosabb is. Én a filmnél néha éreztem, főleg a tesóknál, hogy van egy enyhe nem stimmölés a sorozatos énjükhöz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És karakter orientáltabb is. Meg kalandosabb is. Én a filmnél néha éreztem, főleg a tesóknál, hogy van egy enyhe nem stimmölés a sorozatos énjükhöz képest.

Igen, az elején nem annyira leszűrhető, hogy tesók. Én a közepe felé kezdtem kapizsgálni. A végén már jó, de akkor meg késő.

Mal meg visszatért a Serenytire (filmre) a Serenitybeli (pilotbeli) önmagára. Megint letargikus, megint nem tudja, mihez kezdjen magával és megint alig poénkodik. Pedig később Jayne mellett ő a fő poéngyáros.

Book meg Inara (főleg Book) pedig úgy eltűntek a háttérben, mintha nem is lettek volna. Pedig Book is egy igazi jellem. Inara nekem semleges, sőt, végül kicsit rüheltem is.

A filmre egyedül talán Wash és Zoe nem változott (leszámítva, hogy Wash meghalt :lol:).

Jayne meg alig humorizál, bár neki a filmben van egy remek jelenete (mikor odalöki a piásüveget a dokinak, a sorozatbeli kapcsolatuk után ez szvsz nagyon jó motívum).

És még a Serenity is más a filmben, mint a sorozatban. A sorozatban jobb a színe (kopottabb), és a belső terek színe is külön ki lett alakítva, hogy melyik hely milyen legyen (étkezde, ami a társasági rész meleg színű, a gépház rozsdás, az orvosi hely rideg kék). Ezt is kiveszett a filmből, na meg jelentősen módosították a rakteret.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont az a sorozat erőssége, hogy csak egyszerü törvényenkivüliek, akik próbálnak boldogulni a maguk módján.

Igen, az szerintem is elég gáz. A Fireflynak pontosan az ad erőt, hogy nem a világmegváltásért, az univerzális békéért vagy egy gonosz birodalom ellen harcolnak (a filmben mondja az ügynök, hogy "Maga nem a nagy hős, a Szövetség nem egy gonosz birodalom, ez pedig nem a nagy aréna."), hanem csak a mindennapi megélhetésért. És végig ezt csinálják.

Ellenben a film végére csak gonosz birodalom lett a Szövetségből, abból a villámos bolygóból mégis nagy aréna lett és Malcolm hős lett. Weddon mondjuk az audiókommentárban mondta, hogy az első verziója a filmnek egyáltalán nem ilyen volt, hanem a sorozat egy duplarészének ment volna el. Csak az Universalos guruk gyakoroltak rá nyomást, hogy ha filmet akar, akkor írjon végre egy filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi azért még idetertozik (nameg jómagam is szinte azonnal rajongójává váltam a Firefly-nak és ezzel együtt a Serenitynek is) Hogy a sorozat és a film között van egy háromrészes képregény. Nameg a rajongói nyomásnak hála úgy nézz ki, hogy folytatódik a sztori :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nameg a rajongói nyomásnak hála úgy nézz ki, hogy folytatódik a sztori :lol:

Ez tuti? Csak mert az imdb-n semmi nyoma, pedig szinte minden filmet jegyeznek, amiről felreppennek az első hirek. Ráadásul egy bukott sorozatról van szó, aminek aztán a filmváltozata is bukott a mozikban. Azt tudom, hogy nagyon szépen fogytak a DVD-k, de ennyire?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a sorozat és a film között van egy háromrészes képregény. Nameg a rajongói nyomásnak hála úgy nézz ki, hogy folytatódik a sztori :lol:

Meg is van a képregény, de szvsz nem valami nagy szám. Csak elvarja azokat a szálakat, amikre a filmekben nem térnek ki (a kékkesztyűs muksikét, Inara és Book lelépését).

A másik infó még nekem is új, pedig figyelemmel kísérem a dolgok alakulását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tuti? Csak mert az imdb-n semmi nyoma, pedig szinte minden filmet jegyeznek, amiről felreppennek az első hirek. Ráadásul egy bukott sorozatról van szó, aminek aztán a filmváltozata is bukott a mozikban. Azt tudom, hogy nagyon szépen fogytak a DVD-k, de ennyire?

Én is csak úgy olvastam valamelyik oldalnon. Én remélem, hogy lesz folytatás. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.