Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

 

Ebben ne legyél annyira biztos.

 

 

Oké, nem leszek, csak arról írtam, amit eddig láttam :)

 

House

Én is kíváncsi vagyok rá, és jövő héten évadzáró. Martea külföldön lesz, nem tud fordítani, de mások igen, szóval azért felirat fellelhető lesz hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, gyorsan lesz felirat!! Az előzővel együtt!!

Úgy néz ki, véglegesen átvette az új ember a Castle felirat készítését, mert már el is készült a 4x23-hoz a felirat.

http://www.hosszupuskasub.com/download.php?file=0027294.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT

 

Egyre betegebb ez a sorozat. Az Arryn gyerek még 8 év körüliként is az anyja mellén van, buzik is vannak...

A király meg meg akar ölni egy meg nem született csecsemőt. Marha jó.

Viszont a sárkány nagyon jól nézett ki, hajrá Targaryen-ek, nagyon kedvelem őket, kár, hogy ebben a részben hanyagolták.

 

A húgbaszó Lannister eddig is egy mocsokláda volt, de hogy Eddard-ot és bandáját hogy elintézte, az méltóságon aluli volt.

 

 

House

 

Azta :o House nagyon bátor volt, hogy meg merte azt lépni, hogy saját maga veszi ki a daganatokat a lábából. Jó, ok, meg is szívta rendesen, de ez durva volt :o

Taub és 13 esete most annyira nem érdekelt, több House kellett volna. A kis Rachel meg nagyon cuki, meg ahogy House-sal kommunikál :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, véglegesen átvette az új ember a Castle felirat készítését, mert már el is készült a 4x23-hoz a felirat.

Nagyon jó, köszi :) Láttam is a részt, jó volt, és reménykedem abban, hogy hétvégére lesz már a 24-hez is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck S04 évadzáró letudva... Egy szóval tudom leírni: HA - várd ki - TALMAS! :rock: Minden megvolt benne, ami kell egy tökéletes évadfináléhoz. Minden perce tetszett.

 

 

A végén meg volt az érzés nálam, hogy az "I know kung-fu" elhangzik, és bejött. :D Felröhögtem, amikor Morgan-be "feltöltődött" az Intersect. :) Bár, remélem ez nem azt jelenti, hogy Chuck Intersect nélkül fog maradni, pont az utolsó évadban. Most már tudom, hogy miért fogom várni az őszt --> emiatt tuti! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

 

Jó kis évadzáró volt, szépen elvarrták a Volkoff-szálat, de behozták az összeesküvés sztorit, meg a következő évados felállást, ami nem ígérkezik rossznak. ;)

Az Intersect nélkül maradt Chuck nekem se jön be igazán, ez a két szó nálam szinte egy fogalommá vált, az viszont jó pont, hogy az eddig nem épp profi Morgannak is feltöltötték a cuccot. Érdekes lesz, mit fog művelni az 5. évadban. Chucknál gondolom arra játszanak, hogy már olyan jó kém lett, hogy nincs is szüksége Intersectre, de remélem csak átmenetileg került ki belőle.

Ja és az esküvő is telitalálat volt. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper volt a Chuck évadzáró.

 

 

Szerintem sikerült kellően érdekesé tenni a folytatást, és remélem ezt a f*sz Deckert rövid úton kinyírják majd. :D Nekem van egy olyan érzésem, hogy Chuck -ba már nem kerül vissza az Intersect. Backmen és Volkoff nagyon rendesek voltak. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

 

Engem főleg a vége sokkolt, nem hittem volna, hogy ezt hozzák ki. Cas lett az új Isten. Engem azért érdekelt volna, mi van a "régivel", azon kívül, hogy elment borért. Kár, hogy Cas kapcsolata ennyire megromlott Dean-ékkel. A terve végül is bevált, azt leszámítva, hogy nem akart lemondani a hatalmáról. Kár, hogy így alakultak a dolgok. Valami azt súgja, hogy Cas (azaz Isten) lesz az új főellenség (nesze nektek hívő emberek), ami azért is kár, mert Dean után ő volt a kedvenc karakterem. Nem tudom, mit hoznak ki ebből a 7. évadra, de reméljük nem okoznak csalódást.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Nekem még mindig ő a kedvencem és ahogy olvastam a 7. évados híreket

nem sokszor fog feltűnni :(

A főellenség lehetséges, hisz ha elolvasod a híreket, akkor abból lehet következtetni, hogy ezután kicsit megváltoznak a szabályok a vadászatban is. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck s4

 

Szerintem sem kerül vissza egy ideig Chuckba az Intersect - a készítők már mondták is, hogy így tervezik, de ezen még sokat változtathatnak, hiszen még csak most kezdték el az agyalást az ötödik évadon. Valószínűleg az lesz, hogy Chuck kiképzi Morgant, majd valamikor visszakerül Chuckba is az Intersect, aztán mehetnek közösen akciózni. Azt megnézném, ahogy Chuck és Morgan együtt villantanak. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3/24 :o

 

A jó..... mikor lesz ősz???

Fantasztikus rész volt. Hiányozni fog a kapitány :( Remélhetőleg valami normális fazont raknak majd a helyébe. Micsoda 4. évadnak nézünk elébe!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HIMYM

 

Na neee... Utálom az évadzárókat :(

Lilly terhes, a mester majd valamikor meg fog nősülni. Fene, izgulhatok őszig :(

 

Egész jó évad volt, bár van egy olyan érzésem hogy a "Zoés" és a "Barney apjás" szálat két külön gárda írta mert váltogatva jönnek és csak nagyon ritkán fonódnak össze. Az biztos hogy a következő évad ferge most figyelj! teges lesz, de az utolsó képkockából ítélve sajnos nem a következőben derül ki,hogy ki lesz Ted felesége :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x24

 

Én kicsit azért remélem, hogy nem lesz az új főnök annyira normális. Castle-nek eddig sok minden megengedett volt, és nem csak Beckett, de Montgomery is sok dolgot elnézett neki. Kicsit jót is tenne a sorozatnak, ha az új főnök új konfliktusokat hozna.

Szerintem a következő évad első részében Castle, Esposito és Ryan együtt oldják majd meg Beckett anyjának az ügyét, míg Beckett lábadozik, aztán jön az új főnök és kicsit szétcseszi a csapatot (Castle-t kirakja, Espositot és Ryant áthelyezi). Legalábbis a papírforma szerint ez jön - és a Castle nem nagyon szokott a papírformától eltérni, lásd 4x01. De ezúttal díjaznám, ha Ricknek újra bizonyítania kell, hogy helye van a csapatban.

Ami viszont nagy baj, hogy Josh visszatér a következő évadban. Abból gondolom, hogy ebben az évadban, bár alig tűnt fel, és még ebből az utolsó évadból is hiányzott (bár nem nekem), de Beckett nem rúgta ki. Bár... Castle ex-barátnő-ex-felesége is telefonon lett elküldve. :) Hanyagolhatnák ezt a teljesen felesleges és ott sem lévő szálat, de tényleg. Nem értem, miért van még mindig benne a sztoriban, hiszen egyértelmű, hogy az írók nem tudtak mit kezdeni vele. Akkor meg minek tartogatják?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.