Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eredetileg igen, csak megváltoztatták a címét.

GRRM blogján erről van is egy bejegyzés :P

http://grrm.livejournal.com/314444.html

Aztán a winteriscoming.net oldalára felrakták a véglegesnek mondható epizódlistát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

Rossza Castle-re gondoltál, de nem lőttél akkorát mellé, mint én. Mondjuk ha lottózol, azért az kellemetlen lenne, ha a nyerő számok melletti szomkat találnád el. :D

 

 

Bizony, az nagy szívás volna :hehe: Amúgy nem lottózom közvetlenül, sose nyerek, de a munkahelyi közös az megvan, ott van némi esély :)

 

 

Közben kikerültek a GoT 3-as évad epizódjainak a címei:

Nem túl nagy meglepetés egyik sem, de nekem tetszenek ezek a kifejezetten GoT-ra valló címek :)

 

Dejó, hogy beillesztetted ide ezt a könyvrészletet :)

Nagyon hatásos évadzáró lenne, legalább olyan, mint az első évadé.

Hmm.. és szerintem eme képekkel búcsúzunk majd a 3. évadtól. :)

Nagy a valószínűsége, ráadásul milyen jól is mutatna, és (3. évados spoiler könyvből)

 

Legalább pozitív is volna a Vörös Nász után.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy megtörjem kicsit a másik kedvenccel a GoT kommenteket. :D (vagyis A kedvenccel :P:D )

Doctor Who 7/2 promo wallpaper

 

tumblr_miy3h6rnH21r9zeo4o1_1280.jpg

 

És IGEN! Most vettem észre azt a gonosztevőt, akiről egyszer már beszéltünk, hogy valszeg benne lesz. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Azért elég bevállalós lett ez a design a Jég Harcosoknál. Szinte alig tértek el a klasszik megjelenésüktől ami egyrészt dicséretes, hisz hűnek lenni a múlthoz mindig szép dolog, másrészt azért kicsit ijesztő is, elvégre ezek a "szörnyek" már a maguk idején se számítottak túl ütősnek. Ugye igy néztek ki régen:

Mars_delegates.jpg

 

És igy most, az egyik szilánk türközödése alapján:

ice-warrior-series-7.jpg

 

ice-warrior-series-7-glimpse-2.jpg

 

Szinte érzem a müanyagot :D Kiváncsi leszek hogy szuperálnak majd mozgás közben. Szerencsére azért lesznek ütősebb szörnyek is. Mint például ezek ketten:

 

series-7-monsters-rings.jpg

 

series-7-monsters-r.jpg

 

 

 

 

GoT

 

Én a Valar Dohaerist nem értem, elvileg ezzel a kifejezéssel Arya csak később találkozik

 

 

A legutolsó rész címe az volt, hogy Valar Morghulis. Gondolom stílusosnak érezték ha a következőé pedig az lesz amivel erre felelni szoktak. Másrészt gondolom a cím jelentése ("All men must serve") valahogy passzolni fog az első rész eseményeihez.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

 

Bennetek nem merült fel, hogy nem is a szenátor nyíratta ki Kate anyuciját? :hmm:

 

 

A dalekok félelmetesek, kérem szépen. Ti is megijednétek, ha egy embernagyságú borsszóró üldözne titeket habverővel és WC pumpával, miközben fejhangon azt üvölti, hogy exterminate! :D

Én inkább szétröhögném magam. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább nagyon erőltetett lenne. Így is elég sok a kicsit átgondolatlan, nagyot szakítani akaró, de inkább kínos kavarás.

 

Kate anyut egy szenátor nyírta ki, Rick apu kém... Tényleg össze kéne már hozni, és akkor lehet mondani, hogy sors akarta így... Szappanopera a köbön. :facepalm:

Ennél jobban már ne keverjék, ha lehet. Sőt, az évad végén Castle kérje meg Beckett kezét, a következő évadban oldják meg a problémákat, aztán házasodjanak össze és legyen heppy end a sztori ott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Downton Abbey 1. évad: Már rég el akartam kezdeni, főleg mivel annyi díjat nyert dráma kategóriában és mosta le többször a Dokit illetve Merlint, Sherlockot. Aztán Jake is írt egy 10/10es kritikát róla, amit most elolvastam, és így utólag azért írhattál volna többet is Jake róla, főleg ha 10es a sorozat. :D Nálam ez a 7/10es de biztos vagyok benne, hogy jobb lesz a folytatást. Nem csodálkozom, hogy ennyire népszerű, mert tényleg nagyon igényes, hangulatos, igazi karakterdráma a javából. Olyan fejlődések mennek végbe ez alatt a 7 rész alatt, hogy öröm nézni. Viszont kicsit fura is volt, mert ez a 7 rész, majdnem két és fél évet mutat be, ami viszont egyáltalán nem érződik, egyik napról a másikra eltelik két év, aztán még jó pár hónap.

Az elején kicsit féltem, mert nagyon sok szereplő volt, és aztán még több újat hoztak be, kb mint a Trónoknál az elején, de nem volt itt probléma. Csodás alakítások, gyönyörű angol nők, szóval nem lehet panasz, talán nekem csak annyi, hogy lehetne kicsit mozgalmasabb, mert azért ebben a 7 részben, két és fél év alatt nem sok minden történt. :D :D Viszont úgy néz ki a cliffhanger után,hogy a folytatás izgibb lesz. :)

DowntonAbbey.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy a valószínűsége, ráadásul milyen jól is mutatna, és (3. évados spoiler könyvből)

 

Legalább pozitív is volna a Vörös Nász után.

 

Az bizony jó lenne...

Már előre félek, mennyire lesz megrázó és drámai a Vörös Nász. A könyvet majdnem kiejtettem a kezemből, amikor ez jött, nem is akartam elhinni, hogy az író ezt meg merte tenni. A filmen szerintem sírni fogunk. :)

 

 

 

A dalekok félelmetesek, kérem szépen. Ti is megijednétek, ha egy embernagyságú borsszóró üldözne titeket habverővel és WC pumpával, miközben fejhangon azt üvölti, hogy exterminate! :D

Nem baj, én nagyon bírom őket. :D

 

 

Downton Abbey 1. évad:

Már én is gondoltam rá, hogy bele kellene nézni, mert ez nekem tuti tetszene. :) A pesti metró tele van a reklámjával egyébként.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, tök jó hogy te is elkezdted nézni a Downton Abbey-t :):D

Azért örülök, hogy végeredményben bejött neked, és a második évadra is kíváncsi vagy.

Ott már 8 rész lesz, plusz egy másfél órás Christmas Special :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az bizony jó lenne...

Már előre félek, mennyire lesz megrázó és drámai a Vörös Nász. A könyvet majdnem kiejtettem a kezemből, amikor ez jött, nem is akartam elhinni, hogy az író ezt meg merte tenni. A filmen szerintem sírni fogunk. :)

GoT 3. évad

 

Már korábban belefutottam ebbe a 3. évados történtésbe, ezért a könyv olvasásakor már nem volt meglepetés, de ez nem csökkentette a drámaiságát. Á, de marha kíváncsi vagyok már most, mit fognak azok ehhez szólni, akik csak nézik, és még nem tudnak semmit!

Valóban csak néztem én is, hogy az író ezt (is) megtette, pedig Ned után már nem kellett volna csodálkoznunk ilyeneken :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis túl sokat már nem ad hozzá a látottakhoz, de jó :)

 

[könyvspoiler]

 

Az biztos, hogy ez a Brienne és Jaime vs. Medve jelenet nem akármi lesz. Elég csak Brienne kétségbeesett arcára ránézni (akinek a torkát már úgy tűnik meg is tapogatta a maci). Alig várom hogy lássam azt a jelenetet, amikor Jaime beugrik hogy megmentse.

 

tumblr_mj29j4s7311r9h4heo1_500.jpg

 

tumblr_mj2b31wVYw1r9h4heo1_500.jpg

 

Edit: közben most nézem hogy egy másik kedvenc jelenetem is feltünik a trailerben. A Queenscrown-os jelenet, amikor Jonnak meg kéne ölnie egy ártatlan férfit, amiért észrevette a csapatukat:

tumblr_mj29ptk3N71r9h4heo1_500.jpg

 

tumblr_mj29ptk3N71r9h4heo2_500.jpg

 

Amire viszont egyszerüen nem tudok rájönni hogy micsoda: Jorah az egyik jelenetben egy felbojdulás közepén levág pár katonát. Gondolom ez valami toldás lesz a sztorihoz. Szó se róla primán néz ki :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mad Men Season 1

Basszus ez mi volt? :D Végig bagózták az egész évadot, hímszoviniszta manhatteni marketinges öltönyös fiatal ficsúrok fűzték a titkárnőket, és a főszereplő emberünkről kiderült egy s más.

Oh azok a 60as évek, amikor kb szülés közben is cigizik a nő :D

Évadzáró meg??? :D Jaj nekem...

Azért egy 10/7-et kap tőlem, kíváncsi vagyok a második évadban hány szál cigit szívnak el a szereplők :)

 

A 7 pontot meg azért, mert végeredményben az adott kor, vagyis a 60as évek elején szabadalmaztatott technikai vívmányokat próbálják rásózni az emberekre, és jó megfigyelni, mi volt akkoriban a trendi :):P

 

madmencast.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EZ volt az egyik sorozat aminek még az első évadját sem voltam képes befejezni, annyira nem volt semmi értelme, pont azok miatt amiket lent írtál. Legalábbis számomra. Pedig Christina és January kisasszonyok miatt nagyon akartam szeretni... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.